Рекомендовані

Рекомендовані

Рекомендовані

Магазин для дачників і фермерів

Товари для дачі, городу, саду та фермерства

Інтернет-магазин Inlet Marketplace постійно збільшує асортимент в своєму каталозі. У нас ви можете підібрати необхідні товари для дачі, які допоможуть доглядати за городом та садом. Ми так само додали спеціальні інструменти для фермерів.

Перед посівної спершу готується земля. У розділі садової техніки ви знайдете мотоблоки та культиватори. Прибрати зайві дерева з ділянки, наготувати їх на зиму можна скориставшись ланцюговою пилою. У боротьбі з високими бур'янами на виручку вам прийде мотокоса. Вся представлена ​​техніка оснащена електричним або бензиновим двигуном. У разі поломки інвентарю до них можна придбати запасні частини для самостійного ремонту.

Звичайно дачникові не обійтися без ручного інструменту. У цю категорію товарів входять:

  • Секатори
  • Граблі, лопати, вила
  • Сокири
  • Обприскувачі
  • Pйомник фруктів
  • Сапи, сівалки, культиватори

Протягом всього літнього сезону рослини вимагають періодичного зволоження коренів. Ви зможете зібрати у себе на дачі систему водопостачання. Спершу необхідний потужний насос для колодязя або розташованого неподалік водойми, для підведення шланги необхідної довжини. Розвести по ділянці можна дощовики охоплюють велику площу, а під особливо вимогливими культурами розмістити крапельний полив.

В області часто займаються тваринництвом, птахівництвом. Як правило в натуральному господарстві можна зустріти курей, корів. За ними потрібен щоденний догляд, сприяти розмноженню. У нас вигідна ціна на доїльні апарати від виробника, сепаратори для молока. Так само можна купити інкубатори. Корморізки дають можливість швидко нарізати корм у великій кількості.

Не обійшли стороною ми пікнік. Маючи приватний будинок можна туди приїжджати і на відпочинок у вихідні дні. Приготування страв на вогнищі є обов'язковим атрибутом. Все це робиться в коптильнях гарячого копчення, мангалі, казанах. Від його зручності залежить результат, настрій кухаря. Подбайте про все потрібне на початку року.

Будемо сподіватися, що вчинені у нас покупки викличуть у вас приємні відчуття. Для цього постійно підвищуємо рівень кваліфікації нашого персоналу, який допомагає клієнтам, намагаємося зменшити час між відправленням і отриманням замовлення. Стежимо за якістю відправляється продукції.

Доставка здійснюється по території України транспортними перевізниками. Можлива оплата післяплатою, так і банківським переказом. Оформити замовлення можна через «кошик». Вона дуже легка. Потрібно ввести лише інформацію про одержувача, вказати відділення Нової пошти за номером або назвою вулиці.

Статті

Докладніше Статті

Новинки