Доставка і оплата


Доставка

  • Товар можна замовити c доставкою по Харкову в межах міста. Доставка здійснюється до входу в будівлю. Вартість доставки 50 гр.
  • Самовивіз товару за вказаною адресою. Для цього необхідно з менеджером Call-центру упевнитися в його наявності та узгодити орієнтовну дату і час вашого прибуття.
  • Доставка в інше місто. Орієнтовна вартість невеликого товару становить 35 - 85 грн., Крупно габаритного до 100 кг близько 300-500 грн. в залежності від віддаленості міста. У разі оплати післяплатою (оплата після отримання товару в відділення) додатково стягується 2% від вартості замовлення і додатково ще 20 грн. за послугу. Час доставки від 2 до 5 днів. Більш детальну інформацію про тарифи можна отримати на сайті «Нової пошти».

Після отримання товару кур'єрською службою обов'язково перевіряйте цілісність товару і його зовнішній вигляд. У разі його пошкодження або невідповідності комплектації обов'язково повідомте нам по телефону 097-169-51-06. А також необхідно відмовитися від його отримання і його оплати, склавши акт в відділення.


Оплата

  • Готівкою при отриманні замовлення з доставкою в межах міста Харкова або при самовивозі.
  • Онлайн оплата через «Приват 24». Для цього необхідно переконатися про наявність товару з нашим менеджером, після чого виконати оплату. Доставка здійсниться після підтвердження оплати.
  • Оплата через термінали «Приват» на вказаний номер банківської карти. Так само слід попередньо переконатися про наявність товару і його забронювати за собою. Доставка здійсниться після підтвердження оплати.
  • Оплата за безготівковим розрахунком. Виробляється в касі будь-якого відділення банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Доставка здійсниться після підтвердження оплати.