Доїльне обладнання

Доїльне обладнання

У нинішні часи доїльне обладнання для доїння корів все частіше проникає в життя простих людей, у яких є своє невелике тваринництво. Ще до недавно мати доїльні установки було долею тільки фермерських господарств, в той час як звичайні доярки продовжують доїти корів традиційним ручним способом. Зараз же все змінилося і в допомогу по господарству приходять установки, що дозволяють отримувати молоко з 5-10 корів, а то і більше без витрат фізичних сил.

Компактні розміри пристроїв, малу вагу, зручні бідони для збору молока є незаперечний перевагою. Ціна звичайно таких пристроїв не настільки низька, але і не стільки висока. Так, багатьом сім'ям для такої покупки необхідно відкладати заощадження. Але зробивши покупку це обладнання прослужить щонайменше не менше 5 років, а регулярне обслуговування значно подовжить термін експлуатації.

Чи не складе проблем знайти всі комплектуючі для ремонту доїльного обладнання. Апарати виробляються в Україні, а значить немає необхідності вести з-за кордону, і вони не схильні до коливань курсу валют.

У нас на сайті ви можете знайти широкий спектр молочно-доїльного обладнання українських виробників відповідають всім вимогам споживача. Багато хто віддає перевагу співпрацювати з перевіреними продавцями і інтернет-магазину Inlet є чим пишатися. Ми завжди намагаємося максимально швидко обробляти замовлення і їх відправляти без затримок, на сайті зазначено актуальний стан про наявність, здійснюємо консультації, підкажемо де знайти потрібну деталь, якщо її не знайшлося на нашому складі.

Доставка здійснюється у всі міста і села України, де є представництво компанії-перевізника. Ваша покупка може бути застрахована через оплату післяплатою. Це означає, ви заплатите за неї тільки після того, як вона потрапить до відділення, і ви зможете її подивитися, переконавшись в цілісності і працездатності.


У цій категорії немає товарів.