Доїльний апарат

Відмінності і вибір доїльного апарату для корови

Нижче наведено порівняльну таблицю основних характеристик популярних доїльних апаратів "Нерж" з нержавіючими склянками. Між собою порівнювалися, як і ті, що з сухим насосом, так і з масляним. Кожен з них має свої переваги з недоліками.

Пластинчато-роторні насоси сухого типу відрізняються дуже легкою в обслуговування конструкцією. Добре працює в холодну пору року. Це добрий варіант для жінок і тим, хто не особливо любить щось ремонтувати або не має на це час. Підійде для домашніх господарств від 1 до 5 корів.

Існують доїльні установки з підвищеною продуктивністю сухого насоса, при збереження всіх інших якостей. У них зменшена швидкість обертання мотора з 3000 до 1500 об/хв, але додані додаткові дві пластини. Це збільшує час безперервної роботи під час доїння до 2 годин. Слід купувати в невеликі фермерські господарства з 10-ю коровами.

Масляні із замкнутою системою мастила мають окремий вакуумний насос, а з двигуном він з'єднаний еластичною муфтою. Це знижує вібрації під час запуску і роботи. Масло в даному випадку знижує температуру тертя пластин про статор. Це дає додаткові 20-30 хвилин безперебійної роботи і трохи збільшує експлуатаційний термін вузла. До недоліків відноситься важкий запуск з приходом холодів через загустіння масла. Можливі поломки, пов'язані з протікання, забитими олійними каналами. Продуктивність розрахована на 5-10 корів.

Альтернативна схема мастила - крапельна. З розширювального бочка масло надходить малими порціями на лопатки. Таким чином зберігається масляна плівка, але вже вона невимоглива до початкової в'язкості в зимовий період. Інтервал між роботою і охолодженням аналогічно збільшуються. Таким доїльним апаратом можна видоїти до 10 корів.

Зверніть увагу

Відзначимо, що всі масляні установки повинні знаходиться в провітрюваних приміщеннях вдалині від тварин, корми та молока. Під час роботи з його глушника постійно випаровуються нафтопродукти, які потім осідають на навколишні предмети.

Високообертові (3000 об / хв) вакуумні установки незалежно від модифікації схильні до досить швидкого перегріву, на відміну від тихохідних. Постійна робота на максимальній завантаженості швидко зменшить ресурс. Для прикладу, при щоденній доїння 1 корови вакуумний агрегат прослужить близько 7 років, вже при 3-4 близько 4-5 років.

Що з ремонтом

В доїльних апаратах Бурьонка електродвигун спарений з вакуумної частиною. По закінченню ресурсу заміна можлива тільки цілком. У АІД насос продається окремо і його ціна в 2 рази нижче, вважається умовно не ремонтопригодним. Але на нього окремо не поставляються підшипники з сальниками, немає в роздрібному продажі двигунів.

Насоси вимагають своєчасного обслуговування. Зводиться це до заміни графітових або текстолітових пластин, заміні підшипників, манжет ущільнювачів. Це не вимагає спеціальних навичок, або інструменту.

Рекомендації по вибору

Навісне обладнання всіх мехдоек, яке включає шланги, пульсатори, колектори, стакани, відра мало чим відрізняються. Існує додатковий спосіб доїння в комплектаціях "Євро" з використанням попарного пульсатора. Через свою дорожнечу вони не отримали велику популярність, незважаючи на свої переваги. Додаткову інформацію ви можете отримати у наших консультантів.

Вибір доїльного апарату зводиться в основному до того, скільки у вас голів ВРХ, компромісу між легкістю експлуатації та додатковими 30-60 хвилинами роботи. Рівень шуму у всіх практично однаковий. Ще ми не рекомендуємо купувати дуже дешеві доілкі, незважаючи на наявність всього 1 або 3 корів. До таких відносяться мембранні. Через рік ви зіткнетеся з проблемами в пошуках комплектуючих. Їх мало на ринку.

В деяких випадках слід звертати увагу на максимальне вакуумне розрідження. Чим більше значення від 47 кПа, тим вище запас по потужності. В наслідок різних факторів воно періодично просідає і в деяких моментах його може перестати вистачати для повноцінного доїння.

Порівняння доїльних апаратів
доїльний апарат Бурьонка-1 3000 доїльний апарат Бурьонка-1 1500 доїльний апарат Аід-1 доїльний апарат Бурьонка масляний
Назва: Бурьонка-1 3000 "Нерж" Бурьонка-1 1500 "Нерж" АІД-1 "Нерж" масляний Бурьонка "Нерж" масляний
Ціна: 8500 грн 9400 грн 8500 грн 8900 грн
Тип насоса: Сухий Сухий Масляний Масляний
К-ть обертів: 3000 об/хв 1500 об/хв 3000 об/хв 3000 об/хв
Продуктивність: від 1 до 5 корів від 5 до 10 корів від 5 до 10 корів від 5 до 10 корів
Час роботи: 60 хв 120 хв 60 хв 90 хв
Max. тиск: 60 кПа 80 кПа 50 кПа 90 кПа
Особливості: Просте обслуговування
Легкий запуск
Підвищена продукт-ть
Простота і ресурс
Менше вібрацій
Стоїть окремо насос
Покращена с-ма мастила
Невибагливий

Оплата

Є два способи оплати доїльного апарату для корів. Найбільш безпечний і поширений - накладений. Ви оплачуєте замовлення в відділення без попередньої передоплати і не несете жодних ризиків.

У відділення ви можете оплатити готівкою, або банківською картою.

Також ви можете після підтвердження замовлення перевести всю суму замовлення на нашу карту Приватбанку через термінал або додаток. Це знизить вартість доставки.

Модель Накладений платіж
Бурьонка 350 грн
Берізка 1500 грн

Доставка

Ми відправляємо доїльні апарати тільки через "Нову пошту" в вказане вами відділення з виробничого складу в Києві. Термін доставки від 2 до 4 днів. Замовлення, отримані до 12 години дня, відправляються на наступний день, крім вихідних та святкових днів.

Після прибуття в відділення замовлення він знаходиться на 5-ти денному безкоштовному зберіганні, протягом якого ви можете його забрати. По закінченню цього терміну почне нараховуватися 30 грн за кожен наступний день.

Про прибуття доїльного апарату буде свідчити отримання SMS з номером накладної на ваш телефон. Для отримання вам потрібно буде пред'явити паспорт одержувача менеджеру.

Після видачі двох пакувальних коробок роздрукуйте їх. Уважно огляньте всі деталі. Вони не повинні мати браку, або інших деформацій, які можуть бути отримані під час транспортування. Якщо такі виявляться, то зателефонуйте і проінформуйте нас, бажано з фотографією, а також напишіть лист відмови. Це дозволить швидше вирішити проблему.

  • Регіони доставки:
  • Закарпаття
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Тернопіль
  • Хмельницьк
  • Рівне
  • та інші


Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
11 600 грн
На складі Код товару: 2001008
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Нержавіючі доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Сухий тип насоса Зібрав, включив, користуєшся Плюсы и минусы Бурьонка-1 "Нерж" Продуктивність розрахована на доїння від 1 до 5 корів Максимальний час безперервної роб..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Пластикові стакани)
10 700 грн
На складі Код товару: 2001006
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Пластикові доїльні стакани Пластикова кришка відра Сухий тип насоса Найдешевший в лінійці Плюси і мінуси Бурьонка-1 3000 "Стандарт" Найдешевша комплектація доїльного апарату для малої кількості поголів'я Для здешевлен..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Максимальна комплектація)
12 700 грн
На складі Код товару: 2001009
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Нержавіючі доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Збільшений колектор 240 см3 Захист двигуна від молока Сухий тип насоса Плюси і мінуси Бурьонка-1 "Максі" В максимальну комплектацію увійшли нержавіючі склянки, алюмін..
Білка-1 3000 Mini доїльний апарат для кіз
11 500 грн
На складі Код товару: 2001020
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу Склянки без клапана, перекриваються краном Плюси і мінуси "Білка-1 Міні" Встановлено регульований попарний пульсатор Прозора кришка дозволяє контролювати рівень молока Довговіч..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
11 200 грн
На складі Код товару: 2001007
Основні характеристики Одна лінія / Одна корова Продуктивність до 5 корів Комбіновані доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Сухий тип насоса Зібрав, включив, користуєшся Плюси і мінусы Бурьонка-1 "Комбі" Комбіновані склянки не поступаються суцільнометалевим, але дешевше комплектація Сос..
Бурьонка-1 Масляна для корів (Комбіновані склянки)
11 700 грн
На складі Код товару: 2001031
Основні характеристики Одна линия/Одна корова Производительность до 10 коров Комбинированные доильные стаканы Алюминиевая крышка ведра Масляный тип насоса Плюси і мінуси Бурьонка масляна "Комбі" Комплектація доїльного апарату Доїльне відро алюмінієве 20 л Шланг для молока..
Бурьонка-1 Масляна для корів (Нержавіючі склянки)
12 200 грн
На складі Код товару: 2001032
Основні характеристики Одна линия/Одна корова Производительность до 10 коров Нержавеющие доильные стаканы Алюминиевая крышка ведра Масляный тип насоса Плюси і мінуси Бурьонка масляна "Нерж" Крапельна система мастила простіше і надійніше в обслуговування, ніж в замкнутій як в установках АІД ..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Європейська комплектація)
12 800 грн
На складі Код товару: 2001010
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Пульсатор регульований попарний Нержавіючі доїльні стакани Сухий тип насоса Плюсы и минусы Бурьонка-1 "Євро" Пульсатор попарного доїння забезпечує почергове відкачування молока з двох сосків Попарний режим при тривалом..
Білка-2 3000 доїльний апарат на дві кози
15 400 грн
На складі Код товару: 2001022
Основні характеристики Дві лінії/дві кози Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу Плюси і мінуси Білка-2 Дві лінії, які можуть працювати парно або по одній Регульований пульсатор дає можливість налаштувати частоту тактів Через прозору кришку доїльного відра вид..
Бурьонка-1 1500 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
12 800 грн
На складі Код товару: 2001003
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 10 корів Нержавіючі доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси Бурьонка-1 1500 "Нерж" Є альтернативою масляним установкам, з ще більш..
Доїльна установка Бурьонка ДУ-3000
8 600 грн
На складі Код товару: 2001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
Вакуумний насос Бурьонка-3000
7 000 грн
На складі Код товару: 2001024
Основний вузол доїльного апарату - це його електродвигун, який через свій вал обертає крильчатки вакуумного насоса. Для доїльних апаратів Буренка, Берізка і Білка існує дві модифікації розрахованих на різні обороти. Найбільш популярним є агрегат "АДА 220 3000". Так, наприклад, використовується в Бур..
Берізка-1 1500 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
13 800 грн
На складі Код товару: 2001011
У лінійці компактних доїльних апаратів є так само і мобільні моделі, дозволяючи без праці пересувати всю установку по залу. Рама спроектована таким чином, що на ній додатково розміщується і доїльне відро, яке не потрібно переносити руками. Високо піднята ручка дозволить створити хороший важіль, що з..
Вакуумний насос Бурьонка-1500
8 500 грн
На складі Код товару: 2001023
Доїльна установка складається з рами і електродвигуна з насосом, а також електроніки, яка його живить. Згодом внутрішні частини електродвигуна зношуються, як і сам вакуумний насос. Вони виконані в одному корпусі, тому при виході з ладу чого-небудь одного потрібна повна заміна силового агрегату. На щ..
Бурьонка-1 1500 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
12 400 грн
На складі Код товару: 2001002
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 10 корів Комбіновані доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси Бурьонка-1 1500 "Комбі" Комбіновані стакани здешевлюють комплектацію,..
Берізка-1 1500 Сухий  для корів (Нержавіючі склянки)
14 000 грн
На складі Код товару: 2001012
Чим більше корів, тим більше з ними турбот, потрібно вкладати в них значно більше сил. Згодом виникає питання як можна поліпшити процес доїння. В першу чергу, доїльний апарат повинен бути з підвищеною надійністю, застрахований від несвоєчасної поломки. По-друге, зростають вимоги до пропускної здатно..
Бурьонка-1 1500 Сухий для корів (Пластикові стакани)
12 100 грн
На складі Код товару: 2001001
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 10 корів Пластикові доїльні стакани Пластикова кришка відра Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси Бурьонка-1 1500 "Стандарт" Доїльна установка сухого типу з великим зап..
Доїльна установка Бурьонка ДУ-1500
9 900 грн
На складі Код товару: 2001018
Головною відмінністю даної доїльної установки АДА-220 1500 від моделі АДА-220 3000 полягає в зниження швидкості обертів електродвигуна, що в свою чергу зменшить навантаження на вакуумний насос. Частота обертання становить всього 1500 об / хв.Які це вирішує завдання? Доїльна установка сухого типу біл..
Доїльна установка масляна
9 100 грн
На складі Код товару: 2001035
Вакуумний насос масляного типу на 10 корів..
Білка-2 1500 доїльна установка на дві кози
13 400 грн
На складі Код товару: 2001021
Основні характеристики Дві лінії/дві кози Одне доїльне відро 40 літрів Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-2 1500" Обсяг доїльного відра збільшений з 20 літрів до 40 літрів Дві назавісімо лін..
Білка-1 1500 доїльна установка для кіз
13 700 грн
На складі Код товару: 2001019
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-1 1500" Електродвигун з зменшеним числом обертів з 3000 до 1500 Збільшено розмір лопаток і ї..
Бурьонка-1 Масляна для корів (Пластикові стакани)
11 300 грн
На складі Код товару: 2001030
Основні характеристики Одна линия/Одна корова Производительность до 10 коров Пластиковые доильные стаканы Пластиковая крышка ведра Масляный тип насоса Самый дешевый в линейке Плюси і мінуси Бурьонка масляна "Стандарт" Комплектація доїльного апарату Доїльне відро алюмінієве 20..
Бурьонка-1 1500 Сухий для корів (Європейська комплектація)
13 900 грн
На складі Код товару: 2001005
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 10 корів Пульсатор регульований попарний Нержавіючі доїльні стакани Збільшений колектор 240 см3 Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси Бурьонка-1 1500 "Євро" Попарний п..
Берізка-2 1500 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
15 800 грн
На складі Код товару: 2001013
У вас вже не маленьке домашнє господарство, але ще не тваринницька ферма. При такій кількості поголів'я відразу постає питання про доїльному обладнання. Стаціонарні системи коштують дуже дорого з великим терміном окупності, а маленьких побутових на всі потреби вже не вистачає. Дуже важливо обслугову..
Показано з 1 по 24 із 37 (всього 2 сторінок)