Доїльні установки

Доїльна установка необхідна для первинної обробки молока - транспортування від виміні по закритому молокопроводу в доїльне відро. В сучасних фермах поступово відходять від ще радянського обладнання на користь переносних доїльних апаратів для корів. Їх відрізняє від стаціонарних установок пересувається візок компактного розміру з колесами на якій розташований електричний двигун з вакуумним насосом і навісним обладнанням для збору молока. За одним таким пристроєм доярка може видоїти 14-18 корів за одну годину. Такий підхід дозволяє постійно нарощувати виробничі потужності в міру необхідності без великих фінансових витрат. Таким чином ви можете перетворити будь-яке приміщення в доїльний зал з невеликим числом обслуговуючого персоналу.


Переваги доїльних установок

Різні комплектації забезпечують можливість використовувати одночасно дві або три лінії для паралельного доїння з продуктивністю 6-8 корів за годину кожна. Одна доярка робить дві операції одночасно: безпосередньо саме доїння і підготовка наступних тварин. Ще більше збільшити продуктивність здатні повністю автономні лінії, у кожної з них знаходиться індивідуальне відро для збору об'ємом 20 літрів.

Установки знаходять своє застосування і в малих тваринницьких господарствах у звичайних сільських жителів. Вже ті, у кого три і більше корів не в стан вручну займатися доїнням і змушені переходити на механічний спосіб.

У доїльної установки використовуються роторно-пластинчасті вакуумні насоси сухого типу з підвищеним ресурсом роботи і більш продуктивні із застосуванням мінерального масла для змащення пластин, зменшують тертя. Одні й інші мають свої переваги з недоліками. Вибір залежить від ступеня завантаженості, температури в корівнику в зимовий час, фінансових можливостей. Детальну інформацію ви зможете знайти в описах в представлених моделях.


Berezka-1 1500 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
7901грн.
На складі Модель: 02001011
У лінійці компактних доїльних апаратів є так само і мобільні моделі, дозволяючи без праці пересувати всю установку по залу. Рама спроектована таким чином, що на ній додатково розміщується і доїльне відро, яке не потрібно переносити руками. Високо піднята ручка дозволить створити хороший важіль, що з..
Berezka-1 1500 Сухий  для корів (Нержавіючі склянки)
8150грн.
На складі Модель: 02001012
Чим більше корів, тим більше з ними турбот, потрібно вкладати в них значно більше сил. Згодом виникає питання як можна поліпшити процес доїння. В першу чергу, доїльний апарат повинен бути з підвищеною надійністю, застрахований від несвоєчасної поломки. По-друге, зростають вимоги до пропускної здатно..
Berezka-2 1500 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
9651грн.
На складі Модель: 02001013
У вас вже не маленьке домашнє господарство, але ще не тваринницька ферма. При такій кількості поголів'я відразу постає питання про доїльному обладнання. Стаціонарні системи коштують дуже дорого з великим терміном окупності, а маленьких побутових на всі потреби вже не вистачає. Дуже важливо обслугову..
Belka-1 1500 доїльна установка для кіз
8050грн.
На складі Модель: 02001019
Коли просто зміст кіз переросло в щось більше, ніж просто кілька для себе, і вже перетворилося в фермерське господарство впору подумати про надійне доїльному апараті, який до того ж має бути зручним в експлуатації. Запускати кожен раз по одній козі для доїння невиправдано, правильніше побудувати для..
Belka-2 1500 доїльна установка на дві кози
9350грн.
На складі Модель: 02001021
Плануючи збільшення чисельності поголів'я кіз паралельно з цим постає питання їх обслуговування. Ставити стаціонарне обладнання в нинішніх реаліях з великим періодом окупності вкрай затратно. Потрібен більш простий і доступний спосіб вирішення поставлених завдань. Існують компактне доїльне обладнанн..
Доїльна установка Inlet ADA-3000
4951грн.
На складі Модель: 02001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
Доїльна установка Inlet ADA-1500
5601грн.
На складі Модель: 02001018
Головною відмінністю даної доїльної установки АДА-220 1500 від моделі АДА-220 3000 полягає в зниження швидкості обертів електродвигуна, що в свою чергу зменшить навантаження на вакуумний насос. Частота обертання становить всього 1500 об / хв.Які це вирішує завдання? Доїльна установка сухого типу біл..
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані