Доїльна установка


Доїльна установка Бурьонка ДУ-3000
7 500 грн
На складі Код товару: 2001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
Берізка-1 1500 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
12 000 грн
На складі Код товару: 2001011
У лінійці компактних доїльних апаратів є так само і мобільні моделі, дозволяючи без праці пересувати всю установку по залу. Рама спроектована таким чином, що на ній додатково розміщується і доїльне відро, яке не потрібно переносити руками. Високо піднята ручка дозволить створити хороший важіль, що з..
Берізка-1 1500 Сухий  для корів (Нержавіючі склянки)
12 200 грн
На складі Код товару: 2001012
Чим більше корів, тим більше з ними турбот, потрібно вкладати в них значно більше сил. Згодом виникає питання як можна поліпшити процес доїння. В першу чергу, доїльний апарат повинен бути з підвищеною надійністю, застрахований від несвоєчасної поломки. По-друге, зростають вимоги до пропускної здатно..
Доїльна установка Бурьонка ДУ-1500
8 600 грн
На складі Код товару: 2001018
Головною відмінністю даної доїльної установки АДА-220 1500 від моделі АДА-220 3000 полягає в зниження швидкості обертів електродвигуна, що в свою чергу зменшить навантаження на вакуумний насос. Частота обертання становить всього 1500 об / хв.Які це вирішує завдання? Доїльна установка сухого типу біл..
Доїльна установка масляна
7 900 грн
На складі Код товару: 2001035
Вакуумний насос масляного типу на 10 корів..
Білка-2 1500 доїльна установка на дві кози
13 400 грн
На складі Код товару: 2001021
Основні характеристики Дві лінії/дві кози Одне доїльне відро 40 літрів Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-2 1500" Обсяг доїльного відра збільшений з 20 літрів до 40 літрів Дві назавісімо лін..
Білка-1 1500 доїльна установка для кіз
11 900 грн
На складі Код товару: 2001019
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-1 1500" Електродвигун з зменшеним числом обертів з 3000 до 1500 Збільшено розмір лопаток і ї..
Берізка-2 1500 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
13 700 грн
На складі Код товару: 2001013
У вас вже не маленьке домашнє господарство, але ще не тваринницька ферма. При такій кількості поголів'я відразу постає питання про доїльному обладнання. Стаціонарні системи коштують дуже дорого з великим терміном окупності, а маленьких побутових на всі потреби вже не вистачає. Дуже важливо обслугову..
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Доїльна установка необхідна для первинної обробки молока - транспортування від виміні по закритому молокопроводу в доїльне відро. В сучасних фермах поступово відходять від ще радянського обладнання на користь переносних доїльних апаратів для корів. Їх відрізняє від стаціонарних установок пересувається візок компактного розміру з колесами на якій розташований електричний двигун з вакуумним насосом і навісним обладнанням для збору молока. За одним таким пристроєм доярка може видоїти 14-18 корів за одну годину. Такий підхід дозволяє постійно нарощувати виробничі потужності в міру необхідності без великих фінансових витрат. Таким чином ви можете перетворити будь-яке приміщення в доїльний зал з невеликим числом обслуговуючого персоналу.


Переваги доїльних установок

Різні комплектації забезпечують можливість використовувати одночасно дві або три лінії для паралельного доїння з продуктивністю 6-8 корів за годину кожна. Одна доярка робить дві операції одночасно: безпосередньо саме доїння і підготовка наступних тварин. Ще більше збільшити продуктивність здатні повністю автономні лінії, у кожної з них знаходиться індивідуальне відро для збору об'ємом 20 літрів.

Установки знаходять своє застосування і в малих тваринницьких господарствах у звичайних сільських жителів. Вже ті, у кого три і більше корів не в стан вручну займатися доїнням і змушені переходити на механічний спосіб.

У доїльної установки використовуються роторно-пластинчасті вакуумні насоси сухого типу з підвищеним ресурсом роботи і більш продуктивні із застосуванням мінерального масла для змащення пластин, зменшують тертя. Одні й інші мають свої переваги з недоліками. Вибір залежить від ступеня завантаженості, температури в корівнику в зимовий час, фінансових можливостей. Детальну інформацію ви зможете знайти в описах в представлених моделях.