Доїльний апарат АІД


АІД-1 Масляний для корів (Нержавіючи стакани)
8 600 грн
На складі Код товару: 2001023
Вибираючи для себе модель доїльного апарату багато хто звернув увагу на існування двох їх типів. До першого належать насоси, що працюють без змащення на суху і другі - з постійною подачею рідкого масла на графітові пластини. Найпопулярнішою конструкцією вважається доїльний апарат Аід-1.Окремо стоїть..
АІД-1 доїльний апарат для кіз
8 500 грн
На складі Код товару: 2001025
Основні характеристики Одна лінія/Одна коза Одне доїльне відро Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "АІД-1 для кіз" Масляна система збільшує безперервний час роботи установки до 60 хвилин Насос з'єднаний з електродвигуном через гумову муфту знижує вібрації Трохи ниж..
АІД-1 доїльний апарат на дві кози
10 700 грн
На складі Код товару: 2001026
Основні характеристики Дві лінії/Дві кози Два доїльних відра Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "АІД-2 для кіз" Дві повністю незалежні лінії для доїння кіз, кожна зі своїм бідоном Масляний насос забезпечує достатню глибину вакууму для 2-х ліній Час безперервної ро..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Доїльні апарати АІД-1 та АІД-2

Доїльні апарати АІД мають оригінальну конструкцію. Вакуумний насос відокремлений від електродвигуна і є самостійним вузол. З'єднуються вони між собою через гумову муфту. Це знижує рівень вібрацій під час роботи агрегату. Вал насоса має два опорні підшипники, що збільшує їх термін служби. Випускаються апарати у двох версіях:

АІД-1 – встановлений вакуумний насос масляного типу

АІД-2 – встановлений вакуумний насос сухого типу

Найбільшу популярність набули масляні доїльні апарати АІД-1. У їхньому насосі знаходиться постійно рідке мастило, яке зменшує силу тертя між пластинами і внутрішнім металевим корпусом. Олія постійно циркулює по замкнутій системі. Інші виробники пропонують альтернативне рішення у вигляді краплинної подачі мастила. Обидва рішення мають свої переваги, так і недоліки.

Доїльне обладнання зібране на універсальних комплектуючих. Сюди відноситься доїльний павук (соскова гума, склянки, колектор), молочний та вакуумний шланги, пульсатор, кришка доїльного відра. Їх можна зустріти на всіх мехдойках, що випускаються в Україні. Власник під час обслуговування не зіткнеться з пошуком дефіцитних деталей, які можна придбати лише в одному місці.

Ціна на доїльні апарати АІД залежить від матеріалу склянок, кришки відра та типу пульсатора. Стандартна комплектація та найдешевша передбачає застосування пластику. У комбі циліндр склянки виконаний вже з нержавіючої сталі, а закруглена частина більш міцного поліпропілену. У нержавійці склянки повністю металеві, а кришка з литого алюмінію. У євро пульсатор попарного доїння. Під час доїння задіяно по черзі лише дві соскові гуми. Це імітує ручне доїння, через яке корові легше та комфортніше віддавати молоко.

До недоліків даної серії можна віднести поганий запуск в холодний період, коли в'язкість олії підвищується і важко вийти на необхідні обороти. Іноді треба розбирати насос і промивати його від накопиченого бруду від зношених лопаток. Грибок зливу конденсату може не завжди фіксуватися на своєму місці. Це призводить до розгерметизації. Згодом трапляються протікання олії, які завжди вдається швидко усунути.

Масляний доїльний апарат АІД-1 має сенс розглядати для покупки в умовах утримання 5-10 корів. Він здатний безперервно пропрацювати 60 хвилин на відміну сухих, чий час обмежений 40 хвилинами. Потім його відключають на годину щоб остигнув.

Зазначимо, що всі масляні апарати мають одну загальну ваду. Його варто розташовувати подалі від тварин, корми, молока. У процесі роботи через глушник виходять масляні пари та непомітні частинки олії, які потім осідають на поверхні. З цієї причини в Європі дозволено лише сухий тип.

На нашому сайті «Інлет» ви можете ознайомитись з характеристиками, а також купити доїльний апарат АІД з доставкою у відділення у вашому місті чи селищі.