Доїльні апарати Білка

Доїльний апарат Білка призначений для доїння кіз і овець. Він являє собою підставу з колесами, на яку встановлений електромотор з сухим вакуумним насосом. Залежно від конструкції на рамі може перебувати місце для установки доїльного відра. Доїльні стакани виготовлені з міцного прозорого пластика, а сосковая гума з силікону. Вона дуже м'яка і не пошкоджує вим'я у тварини. Термін її експлуатації півтора року.

Білка-1 1500 і білка-1 3000 (міні) в основному використовується для домашніх умов і дрібних фермерських господарств. Роздільна схема в міні дозволяє перенести установку в інше приміщення для зменшення від неї шуму. Для цього треба окремо докупити і замінити стандартні шланги. Допускається їх подовження до 10 метрів. Продуктивність до 20 кіз безперервної роботи. Навісне обладнання розраховане на одну козу.

Доїльні апарати Білка-2 має дві пари склянок. Це збільшує видойку до 40 кіз за той же час. В Білка-2 1500 візок виконана для зручного переміщення по території. Для підвішування доїльний апаратури консоль забезпечена вішалками. Для збору молока коштує бідон на 40 літрів.

Всю продукція зроблена в Україні на заводі в Києві «Inlet Group». Виробник забезпечує гарантійні зобов'язання перед клієнтом. Ми ж є їх офіційним партнером.


Belka-1 3000 Mini доїльний апарат для кіз
6751грн.
На складі Модель: 02001020
Перехід від ручного до машинного способу доїння набагато простіше, ніж може здатися людині без явного досвіду. До того ж, це відносно не дорого і доїльний апарат повинен перебувати в господарстві, якщо у вас більше 3 кіз. З одного боку, ви вже звикли до простого доїння, адже це не корова, у якої аж ..
Belka-2 3000 доїльний апарат на дві кози
7551грн.
На складі Модель: 02001022
Нікому з нас не хочеться витрачати час на однакову рутинну роботу і з часом ми намагаємося від її усунути. Тут є два рішення. Або позбутися від самої причини, або перекласти її на якогось іншого. Пити смачне (правда не для всіх) і корисне (ось це вже точно) козяче молоко дуже класно, добре і готуват..
Belka-1 1500 доїльна установка для кіз
8050грн.
На складі Модель: 02001019
Коли просто зміст кіз переросло в щось більше, ніж просто кілька для себе, і вже перетворилося в фермерське господарство впору подумати про надійне доїльному апараті, який до того ж має бути зручним в експлуатації. Запускати кожен раз по одній козі для доїння невиправдано, правильніше побудувати для..
Belka-2 1500 доїльна установка на дві кози
9350грн.
На складі Модель: 02001021
Плануючи збільшення чисельності поголів'я кіз паралельно з цим постає питання їх обслуговування. Ставити стаціонарне обладнання в нинішніх реаліях з великим періодом окупності вкрай затратно. Потрібен більш простий і доступний спосіб вирішення поставлених завдань. Існують компактне доїльне обладнанн..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані