Доїльний апарат Берізка


Берізка-1 1500 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
12 000 грн
На складі Код товару: 2001011
У лінійці компактних доїльних апаратів є так само і мобільні моделі, дозволяючи без праці пересувати всю установку по залу. Рама спроектована таким чином, що на ній додатково розміщується і доїльне відро, яке не потрібно переносити руками. Високо піднята ручка дозволить створити хороший важіль, що з..
Берізка-1 1500 Сухий  для корів (Нержавіючі склянки)
12 200 грн
На складі Код товару: 2001012
Чим більше корів, тим більше з ними турбот, потрібно вкладати в них значно більше сил. Згодом виникає питання як можна поліпшити процес доїння. В першу чергу, доїльний апарат повинен бути з підвищеною надійністю, застрахований від несвоєчасної поломки. По-друге, зростають вимоги до пропускної здатно..
Берізка-2 1500 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
13 700 грн
На складі Код товару: 2001013
У вас вже не маленьке домашнє господарство, але ще не тваринницька ферма. При такій кількості поголів'я відразу постає питання про доїльному обладнання. Стаціонарні системи коштують дуже дорого з великим терміном окупності, а маленьких побутових на всі потреби вже не вистачає. Дуже важливо обслугову..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Доїльний апарат Берізка призначений для корів і виконаний на єдиній рамі з кронштейном і крюком для підвішування доїльної апаратури. Для зручності пересування встановлені масивні прогумовані колеса і висока ручка. На раму кріпиться електричний двигун з сухим пластинчато-роторних вакуумним насосом. Він підвищеної продуктивності з чотирма лопатями і зменшеною швидкістю обертання валу до 1500 об / хв. Одна лінія дозволяє за годину видоїти до 10 корів без відключення установки. Обсяг відра для збору молока 20 літрів.

Доїльні апарати Берізка-2 можуть комплектуватися двома колекторами з доїльними стаканами. У доярки з'являється можливість паралельного обслуговування двох корів.

Дану мехдойку слід розглядати вже для невеликого фермерського господарства. На відміну від масляних апаратів, для цієї не потрібно готувати окреме приміщення. З глушника в повітря не потрапляють пари і краплі нафтопродуктів. Також плюсом вважаємося проста в ремонті. Заміни вимагають лише плити і раз на кілька років підшипників.

Якщо вас зацікавила дана продукція ви можете купити її у нас на сайті. Ми є офіційними продавцем виробника ПП «Чіковані», тому ціна не відрізняється від заводської.