Доїльні апарати Буренка

Ось вже багато років по праву найкращими за співвідношенням ціна-якості вважаються доїльні апарати Буренка. Їх відрізняє простота конструкції. Застосування пластинчато-роторного вакуумного насоса сухого типу дозволяє відмовитися від змащуючого масла, з яким у багатьох людей виникають проблеми. Насос виконаний в одному корпусі з електродвигуном. Такий підхід знижує вагу, а також габаритні розміри. Це дозволяє переміщати всю установку по території приміщення без особливих фізичних витрат навіть людям похилого віку.

Буренка виготовляється в місті Києві. Вона повністю складається з деталей, вироблених так само на території України. Дане рішення дозволяє значно здешевити конструкцію, відмовитися від дефіцитних деталей, завжди мати на складі значний обсяг запасних частин доступних для населення.

Дані апарати виробництва Буренка повністю перекривають всі потреби невеликих домашніх і фермерських господарств. Так одна установка здатна однаково добре видоїти одну корову, так і п'ять або навіть десять. Вартість залежить від комплектації навісного обладнання. Варто відзначити, що, вибираючи найдешевшу модель або найдорожчу, все працювати буде без нарікань. Найбільше на ціну впливає матеріал доїльних стаканiв. Так вони можуть бути зроблені з суцільного пластику, з нержавіючого металу і комбінованими.

На кожен доїльний апарат Буренка є повний асортимент запасних деталей, які необхідні для періодичного обслуговування. Ви можете згодом покращувати свою комплектацію, економлячи деяку частину коштів при купівлі установки. При дбайливому звернення вона прослужить у вас не один рік, відчутно спрощую рутинну роботу під час доїння молока.


Доїльний апарат Бурьонка-1 3000 "Нерж" для корів
6650грн.
На складі Модель: 02001008
Доїльні апарати виробництва «Бурьонка» з'явилися вже досить давно, можна сказати з перших на ринку подібного обладнання, і заслужено завоювали популярність серед доярок. Взагалі, якщо дозволяє сімейний бюджет, то треба поступово відходити від ручного доїння корів. Найважливіша причина такого переход..
Доїльний апарат Бурьонка-1 масляний "Нерж"
7000грн.
На складі Модель: 02001016
Багато тваринницькі господарства поступово переходять на більш технологічні доїльні апарати, виконані за схемою масляного пластинчато-роторного вакуумного насоса. Така конструкція широко застосовується в харчовій промисловості, в технологічному виробництві. Їх відрізняє низький рівень шуму, надійніс..
Доїльний апарат Бурьонка-1 1500 "Нерж" для корів
7300грн.
На складі Модель: 02001003
Вибирати між вартістю і надійністю завжди нелегко, особливо якщо має бути ознайомитися з немаленьким кількістю моделей. До того ж, не всі з покупців можуть або готові періодично займатися обслуговуванням доїльного апарату, глибоко вникати в принципи його роботи. Все повинно працювати справно, витрим..
Доїльний апарат Бурьонка-1 3000 "Комбі" для корів
6350грн.
На складі Модель: 02001007
Звичайно ж машинне доїння на багато краще ручного, тим більше, коли ще необхідно зробити багато справ по господарству. І коли приходить бажання зробити собі життя трохи краще, то починаються муки вибору. Зараз можна знайти величезну різноманітність доїльних апаратів, від недорогих до вельми з дивови..
Доїльний апарат Бурьонка-1 масляний "Комбі"
6700грн.
На складі Модель: 02001015
Все більшої популярності в побутових доїльних апаратах завойовують масляні пластинчато-роторні вакуумні тип насоса. Саме вони широко використовуються в харчовій і не тільки промисловості. Така конструкція відрізняються простотою, надійністю і тривалою роботою при інтенсивному режимі. Масло служить д..
Доїльний апарат Бурьонка-1 1500 "Комбі" для корів
7000грн.
На складі Модель: 02001002
Доїльні апарати на базі силового агрегату АДА-220 1500 збільшують надійність всієї конструкції за рахунок зменшення швидкості обертання насоса, а також збільшення кількості графітових пластин до 4 шт. Це дозволяє працювати в більш навантажених режимах, насос менш схильний до перегріву. З'являється м..
Доїльний апарат Бурьонка-1 3000 "Стандарт" для корів
6200грн.
На складі Модель: 02001006
Найпростіша з можливих комплектацій доїльних апаратів. Проте, є досить популярною моделлю серед покупців, які не готові або не хочуть платити більше, з метою в подальшому замінити деякі деталі на більш дорогі.Але не варто боятися низької ціни, якість збірки залишається на високому рівні. Електромото..
Доїльний апарат Бурьонка-1 масляний "Стандарт"
6550грн.
На складі Модель: 02001014
Від людей все частіше можна чути, як вони придбали масляний доїльний апарат замість сухого. Дійсно, вони поступово все більше набирають свою популярність. Але з цим же приходить і проблема вибору, на якому зупинитися.На даний момент є дві моделі широко представлені на ринку України. Конструкція доїл..
Доїльний апарат Бурьонка-1 1500 "Стандарт" для корів
6850грн.
На складі Модель: 02001001
Дана модель є більш потужною серед лінійки Бурьонка-1 за рахунок застосування надійного вакуумного насоса з двоє меншою швидкістю обертання і зі збільшенням графітових лопаток до 4 штук. Це дозволяє підвищити ресурс деталей, що труться, зменшити тепловиділення, яке знижує температуру при тривалій ро..
Доїльний апарат Бурьонка-1 3000 "Євро" для корів
7550грн.
На складі Модель: 02001010
Іноді ми хочемо зробити для себе або близької людини подарунок, і він повинен бути особливим. Якщо ви можете собі дозволити витратити трохи більше звичайного грошей, то рекомендуємо звернути увагу на доїльний апарат з європейської комплектацією. Це все така ж знайома за асортиментом доїльна установк..
Доїльний апарат Бурьонка-1 3000 "Максі" для корів
7400грн.
На складі Модель: 02001009
У нашому асортименті ви могли бачити доїльні апарати класу економ, так і є з найбільшими функціональними можливостями. Представлена комплектація увібрала все найкраще, що є на ринку подібної продукції. Давайте розглянемо її переваги. Як уже зазначалося, доїльні стакани, всередину яких поміщається со..
Доїльний апарат Буренка-1 1500 "Євро" для корів
8200грн.
На складі Модель: 02001005
Європейські стандарти доїння відрізняються від вітчизняних. Їх відрізняє більш дбайливе ставлення до тварин, заклопотаність про захист навколишнього середовища. Так, наприклад, на Заході заборонено використання масляних пластинчато-роторних вакуумних насосів. Масляні пари і дрібні краплі через глушн..
Доїльний апарат Бурьонка-1 1500 "Максі" для корів
8050грн.
На складі Модель: 02001004
Вивчаючи асортимент різних доїльних апаратів може стати цікаво, як буде виглядати максимальна комплектація. Цілком можливо, що вона саме та, яка вам сподобається.В якості силової установки виступає агрегат АДУ-220 1500 зарекомендував себе як найнадійніший серед усіх пластинчато-роторних насосів сухо..
Доїльна установка АДА-220 3000
4750грн.
На складі Модель: 02001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
Доїльна установка АДА-220 1500
5400грн.
На складі Модель: 02001018
Головною відмінністю даної доїльної установки АДА-220 1500 від моделі АДА-220 3000 полягає в зниження швидкості обертів електродвигуна, що в свою чергу зменшить навантаження на вакуумний насос. Частота обертання становить всього 1500 об / хв.Які це вирішує завдання? Доїльна установка сухого типу біл..
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані