Дешеві доїльні апарати

Щоб збільшити асортимент пропозицій, виробники доїльних апаратів стали змінювати їх комплектацію. Компоненти, які дешевші у виробництві, алюміній і сталь замінюється пластиком, знижують загальну вартість виробу. Так з'явилися дешеві доїльні апарати. Вони призначені виключно для домашнього використання.

В апаратах для доїння Буренка або АИД вакуумний насос і електродвигун є стандартними для всієї лінійки. Зробити доїльний апарат дешевше змогли запропонувавши поліпропіленову кришку доїльного відра і повністю пластикові або комбіновані стакани.

Імпульс ПБК-4 найбільш дешевий серед інших. Ще більше зменшення ціни стало можливим через іншого типу вакуумного пристрою. У ньому повітря перекачується не за рахунок обертання пластин, а завдяки мембрані, яка коливається з великою частотою. Корпус силової частини повністю пластмасовий, як і доїльне відро.

У нашому магазині Інлет ви можете дешево купити доїльний апарат для корів. Доставка здійснюється в будь-яку населену область України, де присутня відділення Нової пошти. Опатія можлива за фактом отримання замовлення (післяплатою), так і попередньо оплатити на банківську карту, що дозволить знизити витрати на пересилку.


Burenka-1 3000 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
6551грн.
На складі Модель: 02001007
Звичайно ж машинне доїння на багато краще ручного, тим більше, коли ще необхідно зробити багато справ по господарству. І коли приходить бажання зробити собі життя трохи краще, то починаються муки вибору. Зараз можна знайти величезну різноманітність доїльних апаратів, від недорогих до вельми з дивови..
Burenka-1 Масляний для корів (Комбіновані склянки)
6900грн.
На складі Модель: 02001015
Все більшої популярності в побутових доїльних апаратах завойовують масляні пластинчато-роторні вакуумні тип насоса. Саме вони широко використовуються в харчовій і не тільки промисловості. Така конструкція відрізняються простотою, надійністю і тривалою роботою при інтенсивному режимі. Масло служить д..
Burenka-1 1500 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
7200грн.
На складі Модель: 02001002
Доїльні апарати на базі силового агрегату АДА-220 1500 збільшують надійність всієї конструкції за рахунок зменшення швидкості обертання насоса, а також збільшення кількості графітових пластин до 4 шт. Це дозволяє працювати в більш навантажених режимах, насос менш схильний до перегріву. З'являється м..
Burenka-1 3000 Сухий для корів (Пластикові стакани)
6401грн.
На складі Модель: 02001006
Найпростіша з можливих комплектацій доїльних апаратів. Проте, є досить популярною моделлю серед покупців, які не готові або не хочуть платити більше, з метою в подальшому замінити деякі деталі на більш дорогі.Але не варто боятися низької ціни, якість збірки залишається на високому рівні. Електромото..
Burenka-1 Масляний для корів (Пластикові стакани)
6750грн.
На складі Модель: 02001014
Від людей все частіше можна чути, як вони придбали масляний доїльний апарат замість сухого. Дійсно, вони поступово все більше набирають свою популярність. Але з цим же приходить і проблема вибору, на якому зупинитися.На даний момент є дві моделі широко представлені на ринку України. Конструкція доїл..
Burenka-1 1500 Сухий для корів (Пластикові стакани)
7051грн.
На складі Модель: 02001001
Дана модель є більш потужною серед лінійки Бурьонка-1 за рахунок застосування надійного вакуумного насоса з двоє меншою швидкістю обертання і зі збільшенням графітових лопаток до 4 штук. Це дозволяє підвищити ресурс деталей, що труться, зменшити тепловиділення, яке знижує температуру при тривалій ро..
Impuls PBK-4 Мембранний для корів (Пластикові стакани)
4705грн.
Отсутствует Модель: 02001024
Мабуть, найдоступніший і економічний доїльний апарат на ринку. Його заявлена ​​продуктивність становить до 3 корів за годину. Установка здатна працювати в щадному режимі 30кПа і до 60кПа для тугодойних корів з твердим вим'ям.На кришці доїльного відро стоїть запобіжник від переливу молока. Це спеціал..
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані