Дешеві доїльні апарати

Щоб збільшити асортимент пропозицій, виробники доїльних апаратів стали змінювати їх комплектацію. Компоненти, які дешевші у виробництві, алюміній і сталь замінюється пластиком, знижують загальну вартість виробу. Так з'явилися дешеві доїльні апарати. Вони призначені виключно для домашнього використання.

В апаратах для доїння Буренка або АИД вакуумний насос і електродвигун є стандартними для всієї лінійки. Зробити доїльний апарат дешевше змогли запропонувавши поліпропіленову кришку доїльного відра і повністю пластикові або комбіновані стакани.

Імпульс ПБК-4 найбільш дешевий серед інших. Ще більше зменшення ціни стало можливим через іншого типу вакуумного пристрою. У ньому повітря перекачується не за рахунок обертання пластин, а завдяки мембрані, яка коливається з великою частотою. Корпус силової частини повністю пластмасовий, як і доїльне відро.

У нашому магазині Інлет ви можете дешево купити доїльний апарат для корів. Доставка здійснюється в будь-яку населену область України, де присутня відділення Нової пошти. Опатія можлива за фактом отримання замовлення (післяплатою), так і попередньо оплатити на банківську карту, що дозволить знизити витрати на пересилку.


Бурьонка-1 Масляна для корів (Нержавіючі склянки)
7 100 грн
На складі Модель: 02001032
Основні характеристики Одна линия/Одна корова Производительность до 10 коров Нержавеющие доильные стаканы Алюминиевая крышка ведра Масляный тип насоса Плюси і мінуси Бурьонка масляна "Нерж" Крапельна система мастила простіше і надійніше в обслуговування, ніж в замкнутій як в установках АІД ..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
6 450 грн
На складі Модель: 02001007
Основні характеристики Одна лінія / Одна корова Продуктивність до 5 корів Комбіновані доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Сухий тип насоса Зібрав, включив, користуєшся Плюси і мінусы Бурьонка-1 "Комбі" Комбіновані склянки не поступаються суцільнометалевим, але дешевше комплектація Сос..
Бурьонка-1 1500 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
7 100 грн
На складі Модель: 02001002
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 10 корів Комбіновані доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси Бурьонка-1 1500 "Комбі" Комбіновані стакани здешевлюють комплектацію,..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Пластикові стакани)
6 200 грн
На складі Модель: 02001006
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Пластикові доїльні стакани Пластикова кришка відра Сухий тип насоса Найдешевший в лінійці Плюси і мінуси Бурьонка-1 3000 "Стандарт" Найдешевша комплектація доїльного апарату для малої кількості поголів'я Для здешевлен..
Бурьонка-1 1500 Сухий для корів (Пластикові стакани)
6 950 грн
На складі Модель: 02001001
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 10 корів Пластикові доїльні стакани Пластикова кришка відра Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси Бурьонка-1 1500 "Стандарт" Доїльна установка сухого типу з великим зап..
Білка-1 3000 Mini доїльний апарат для кіз
6 750 грн
На складі Модель: 02001020
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу Склянки без клапана, перекриваються краном Плюси і мінуси "Білка-1 Міні" Встановлено регульований попарний пульсатор Прозора кришка дозволяє контролювати рівень молока Довговіч..
Доїльна установка Inlet АДА-3000
4 950 грн
На складі Модель: 02001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
ПБК-4 Мембранний для корів (Пластикові стакани)
4 700 грн
На складі Модель: 02001024
Мабуть, найдоступніший і економічний доїльний апарат на ринку. Його заявлена ​​продуктивність становить до 3 корів за годину. Установка здатна працювати в щадному режимі 30кПа і до 60кПа для тугодойних корів з твердим вим'ям.На кришці доїльного відро стоїть запобіжник від переливу молока. Це спеціал..
Бурьонка-1 Масляний для корів (Пластикові стакани)
6 750 грн
На складі Модель: 02001014
Від людей все частіше можна чути, як вони придбали масляний доїльний апарат замість сухого. Дійсно, вони поступово все більше набирають свою популярність. Але з цим же приходить і проблема вибору, на якому зупинитися.На даний момент є дві моделі широко представлені на ринку України. Конструкція доїл..
Бурьонка-1 Масляний для корів (Комбіновані склянки)
6 900 грн
На складі Модель: 02001015
Все більшої популярності в побутових доїльних апаратах завойовують масляні пластинчато-роторні вакуумні тип насоса. Саме вони широко використовуються в харчовій і не тільки промисловості. Така конструкція відрізняються простотою, надійністю і тривалою роботою при інтенсивному режимі. Масло служить д..
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)