Доїльний апарат на 1 - 5 корів


Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
10 100 грн
На складі Код товару: 2001008
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Нержавіючі доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Сухий тип насоса Зібрав, включив, користуєшся Плюсы и минусы Бурьонка-1 "Нерж" Продуктивність розрахована на доїння від 1 до 5 корів Максимальний час безперервної роб..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Пластикові стакани)
9 300 грн
На складі Код товару: 2001006
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Пластикові доїльні стакани Пластикова кришка відра Сухий тип насоса Найдешевший в лінійці Плюси і мінуси Бурьонка-1 3000 "Стандарт" Найдешевша комплектація доїльного апарату для малої кількості поголів'я Для здешевлен..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Максимальна комплектація)
11 000 грн
На складі Код товару: 2001009
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Нержавіючі доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Збільшений колектор 240 см3 Захист двигуна від молока Сухий тип насоса Плюси і мінуси Бурьонка-1 "Максі" В максимальну комплектацію увійшли нержавіючі склянки, алюмін..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
9 700 грн
На складі Код товару: 2001007
Основні характеристики Одна лінія / Одна корова Продуктивність до 5 корів Комбіновані доїльні стакани Алюмінієва кришка відра Сухий тип насоса Зібрав, включив, користуєшся Плюси і мінусы Бурьонка-1 "Комбі" Комбіновані склянки не поступаються суцільнометалевим, але дешевше комплектація Сос..
Бурьонка-1 3000 Сухий для корів (Європейська комплектація)
11 100 грн
На складі Код товару: 2001010
Основні характеристики Одна лінія/Одна корова Продуктивність до 5 корів Пульсатор регульований попарний Нержавіючі доїльні стакани Сухий тип насоса Плюсы и минусы Бурьонка-1 "Євро" Пульсатор попарного доїння забезпечує почергове відкачування молока з двох сосків Попарний режим при тривалом..
Доїльна установка Бурьонка ДУ-3000
7 500 грн
На складі Код товару: 2001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
Вакуумний насос Бурьонка-3000
6 100 грн
На складі Код товару: 2001024
Основний вузол доїльного апарату - це його електродвигун, який через свій вал обертає крильчатки вакуумного насоса. Для доїльних апаратів Буренка, Берізка і Білка існує дві модифікації розрахованих на різні обороти. Найбільш популярним є агрегат "АДА 220 3000". Так, наприклад, використовується в Бур..
ПБК-4 Мембранний для корів (Пластикові стакани)
6 050 грн
На складі Код товару: 2001024
Мабуть, найдоступніший і економічний доїльний апарат на ринку. Його заявлена ​​продуктивність становить до 3 корів за годину. Установка здатна працювати в щадному режимі 30кПа і до 60кПа для тугодойних корів з твердим вим'ям.На кришці доїльного відро стоїть запобіжник від переливу молока. Це спеціал..
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Найбільшою популярністю серед наших клієнтів користуються доїльні апарати, розраховані на невелику кількість корів. У домашньому господарстві мало хто утримує їх більше п'яти, та й за тими буває складно доглядати. Купують апарати прості сільські жителі, мета яких отримання молока для власних потреб або з подальшою здачею молокопереробним фермам.

Про купівлю доїльного апарату починають замислюватися перед або після появи другої корівки. Обсяг роботи відразу відчутно збільшується, а доїння вже в два рази більше забирає часу і фізичних сил. З трьома коровами впоратися тільки ручним способом отримання молока вкрай складно. Крім ж тваринництва кругом ще багато роботи, яку треба переробити за день. У господарствах з трьома або п'ятьма коровами застосовується тільки механізоване доїння.

У нашому магазині підібрані моделі установок, які добре справляються як з однією коровою, так і з двома, трьома, чотирма, п'ятьма. Відмінність між ними лише в навісному обладнання. У дешевших комплектаціях на доїльних стаканах і кришці відра використовується пластик, а в дорогих - метал.