Доїльні апарати до 5 корів

Найбільшою популярністю серед наших клієнтів користуються доїльні апарати, розраховані на невелику кількість корів. У домашньому господарстві мало хто утримує їх більше п'яти, та й за тими буває складно доглядати. Купують апарати прості сільські жителі, мета яких отримання молока для власних потреб або з подальшою здачею молокопереробним фермам.

Про купівлю доїльного апарату починають замислюватися перед або після появи другої корівки. Обсяг роботи відразу відчутно збільшується, а доїння вже в два рази більше забирає часу і фізичних сил. З трьома коровами впоратися тільки ручним способом отримання молока вкрай складно. Крім ж тваринництва кругом ще багато роботи, яку треба переробити за день. У господарствах з трьома або п'ятьма коровами застосовується тільки механізоване доїння.

У нашому магазині підібрані моделі установок, які добре справляються як з однією коровою, так і з двома, трьома, чотирма, п'ятьма. Відмінність між ними лише в навісному обладнання. У дешевших комплектаціях на доїльних стаканах і кришці відра використовується пластик, а в дорогих - метал.


Burenka-1 3000 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
6850грн.
На складі Модель: 02001008
Доїльні апарати виробництва «Бурьонка» з'явилися вже досить давно, можна сказати з перших на ринку подібного обладнання, і заслужено завоювали популярність серед доярок. Взагалі, якщо дозволяє сімейний бюджет, то треба поступово відходити від ручного доїння корів. Найважливіша причина такого переход..
Burenka-1 3000 Сухий для корів (Комбіновані склянки)
6551грн.
На складі Модель: 02001007
Звичайно ж машинне доїння на багато краще ручного, тим більше, коли ще необхідно зробити багато справ по господарству. І коли приходить бажання зробити собі життя трохи краще, то починаються муки вибору. Зараз можна знайти величезну різноманітність доїльних апаратів, від недорогих до вельми з дивови..
Burenka-1 3000 Сухий для корів (Пластикові стакани)
6401грн.
На складі Модель: 02001006
Найпростіша з можливих комплектацій доїльних апаратів. Проте, є досить популярною моделлю серед покупців, які не готові або не хочуть платити більше, з метою в подальшому замінити деякі деталі на більш дорогі.Але не варто боятися низької ціни, якість збірки залишається на високому рівні. Електромото..
Burenka-1 3000 Сухий для корів (Європейська комплектація)
7751грн.
На складі Модель: 02001010
Іноді ми хочемо зробити для себе або близької людини подарунок, і він повинен бути особливим. Якщо ви можете собі дозволити витратити трохи більше звичайного грошей, то рекомендуємо звернути увагу на доїльний апарат з європейської комплектацією. Це все така ж знайома за асортиментом доїльна установк..
Burenka-1 3000 Сухий для корів (Максимальна комплектація)
7601грн.
На складі Модель: 02001009
У нашому асортименті ви могли бачити доїльні апарати класу економ, так і є з найбільшими функціональними можливостями. Представлена комплектація увібрала все найкраще, що є на ринку подібної продукції. Давайте розглянемо її переваги. Як уже зазначалося, доїльні стакани, всередину яких поміщається со..
Доїльна установка Inlet ADA-3000
4951грн.
На складі Модель: 02001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
Impuls PBK-4 Мембранний для корів (Пластикові стакани)
4705грн.
Отсутствует Модель: 02001024
Мабуть, найдоступніший і економічний доїльний апарат на ринку. Його заявлена ​​продуктивність становить до 3 корів за годину. Установка здатна працювати в щадному режимі 30кПа і до 60кПа для тугодойних корів з твердим вим'ям.На кришці доїльного відро стоїть запобіжник від переливу молока. Це спеціал..
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані