Масляний доїльний апарат

На доїльному апараті масляного типу встановлено пластинчато-роторний вакуумний насос всередині якого знаходиться рідке масло. Воно необхідне для зменшення тертя пластин з корпусом статора. Це дає декілька переваг. Помітно нижче температура нагріву деталей, знижується рівень шуму, заповнюються всі нерівності в місці торкання обертових частин роблячи роботу установки більш стабільною. Збільшується термін експлуатації.

Існує два конструктивних рішення. В доїльних апаратах АИД реалізована замкнута система. Масло постійно циркулює через шланги між розширювальним бачком, в яке заливається, і насосом. У мехдойках Буренка крапельна система мастила. Масло невеликими порціями з маслянки подається всередину насоса. Це полегшує запуск в холодну пору року.

До недоліку можна віднести складність обслуговування під час поломки, поява протікання, закупорка масляних каналів, може «плювать» через глушник. Установку треба розміщувати якомога далі від корів і корми. Бажано в окремому добре провітрюваному приміщення.

У нас ви можете проконсультуватися або відразу купити масляний доїльний апарат. Доставка здійснюється Новою поштою.


Burenka-1 Масляний для корів (Нержавіючі склянки)
7200грн.
На складі Модель: 02001016
Багато тваринницькі господарства поступово переходять на більш технологічні доїльні апарати, виконані за схемою масляного пластинчато-роторного вакуумного насоса. Така конструкція широко застосовується в харчовій промисловості, в технологічному виробництві. Їх відрізняє низький рівень шуму, надійніс..
Burenka-1 Масляний для корів (Комбіновані склянки)
6900грн.
На складі Модель: 02001015
Все більшої популярності в побутових доїльних апаратах завойовують масляні пластинчато-роторні вакуумні тип насоса. Саме вони широко використовуються в харчовій і не тільки промисловості. Така конструкція відрізняються простотою, надійністю і тривалою роботою при інтенсивному режимі. Масло служить д..
Burenka-1 Масляний для корів (Пластикові стакани)
6750грн.
На складі Модель: 02001014
Від людей все частіше можна чути, як вони придбали масляний доїльний апарат замість сухого. Дійсно, вони поступово все більше набирають свою популярність. Але з цим же приходить і проблема вибору, на якому зупинитися.На даний момент є дві моделі широко представлені на ринку України. Конструкція доїл..
Damilk AID-1 Масляний для корів (Нержавіючи стакани)
7100грн.
Отсутствует Модель: 02001023
Вибираючи для себе модель доїльного апарату багато хто звернув увагу на існування двох їх типів. До першого належать насоси, що працюють без змащення на суху і другі - з постійною подачею рідкого масла на графітові пластини. Найпопулярнішою конструкцією вважається доїльний апарат Аід-1.Окремо стоїть..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані