Доїльний апарат УІД-10


УІД-10 доїльний апарат для кіз
8 300 грн
На складі Код товару: 2001027
Основні характеристики Одна лінія/Одна коза Одне доїльне відро Пульсатор нерегульований Насос масляно-гнотового типу Плюси і мінуси "УІД-10 для кіз" Насос з'єднаний з валом електродвигуна муфтою для плавної роботи Висока продуктивність вакуумного насоса для великих навантажень Система сама..
УІД-10 доїльний апарат на дві кози
11 200 грн
На складі Код товару: 2001028
Основні характеристики Дві лінії/Дві кози Два доїльних відра Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "УІД-10 для кіз два відра" Дві повністю незалежні лінії для доїння кіз, кожна зі своїм бідоном Масляний насос забезпечує достатню глибину вакууму для 2-х ліній Час безп..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Доїльні апарати УІД-10 для корів та кіз

Доїльний апарат УІД-10 виконаний за рознесеною схемою. У ньому електродвигун з'єднаний із вакуумним насосом через муфту. Вона пом'якшує ударні навантаження під час роботи та зупинки двигуна. Насос, що окремо стоїть, має покращені характеристики в порівнянні зі спареною конструкцією. Масивні розміри, збільшений об'єм камери перевершує всі апарати, що випускаються в Україні. Основна проблема, з якою стикаються власники мехдойок, - це час безперервної його роботи. За відведений час потрібно встигнути видоїти все поголів'я корів, що може налічувати 10 і більше особин. Після цього агрегат відключають на годину остигати. У цьому виконанні заявлено 90 хвилин, тоді як у решти 40 і 60 відповідно.

В описі багатьох сайтів є неточність, пов'язана із зазначенням типу насоса. Насос на УІД-10 є масляним, але мастило невеликими порціями через гніт подається тільки в підшипники. Лише мала частина його потрапляє на кромки пластин.

Доїльне обладнання, що забезпечує перекачування молока в бідон, зібране зі стандартних деталей, які можна зустріти в інших виробників. Це здешевлює та полегшує обслуговування, коли потрібна заміна комплектуючих на нові. Залежно від моделі можуть змінюватися склянки. Їхній матеріал впливає на підсумкову вартість. Найдешевші пластикові, оптимальними вважаються комбінованими. Більшість зроблена з нержавіючої сталі, а оголовок (округлені) з пластику. Найнадійніші та довговічніші повністю з нержавіючої сталі. Окрема версія "Євро" передбачає заміну звичайного пульсатора на попарний. У ньому є дві повітряні лінії, що використовують лише одну пару соскової гуми, а не всі дві. Таким чином емітується ручне доїння, від якого корова легше віддає молоко.

Ми пропонуємо ознайомитись з нашим асортиментом та купити доїльні апарати УІД-10 для свого фермерського господарства. Безліч позитивних відгуків робить це придбання виправданим рішенням. Силовий агрегат здатний багато років працювати без поломок. Обслуговування зводиться до заміни пластин на нові приблизно раз на два роки і не забувати слідкувати за нормальним рівнем олії в розширювальному бачку.