Доїльний апарат для кіз

Доїльний апарат для кіз "Білка" відрізняється від тих, що призначений для корів, відсутністю колектора та меншими за розміром доїльними склянками із сосковою гумою. Частота пульсатора збільшена з 60 до 90 тактів за хвилину.

Великим виробником доїльних апаратів для кіз в Україні є компанія «Буренка». Залежно від навісного обладнання вони можуть бути для однієї кози або для двох. У невеликому господарстві підійдуть доїльні установки для побутового застосування. Продуктивність «Білка 1» складе до 20 кіз за годину доїння, а з «Білка 2» ви можете обслужити вже 40 кіз. Для фермерського господарства більш зручна загальна рама з високою ручкою і кронштейном для підвішування шлангів. На ній же розміщується доїльне відро з двигуном. Це дає можливість з великою легкістю перевозити доілку між стійлами. У максимальній комплектації обсяг відра для збору молока збільшено на 40 літрів. Скрізь встановлено пластинчато-роторний вакуумний насос сухого типу. За відгуками вони набагато надійніші, ніж мембранні.

Існують масляні доїльні апарати для кіз «АІД-1» від відомого заводу «ДаМілк». Робота таких насосів більш довговічна, трохи тихіше працюють. Істотним недоліком є ​​чутливість до низьких температур і складністю в ремонті. Періодично можуть виникати патьоки масла, збільшуватися його витрата з рясним «випльовувань» через глушник. Для такого апарату потрібно виділяти окреме приміщення з вентиляцією, щоб нафтопродукти не потрапляли в корм, легкі і молоко.

Якщо у вас є доїльне обладнання для кіз, ви можете докупити необхідні комплектуючі і зможете цим апаратом також доїти корів. Також його можна переробити у зворотний бік.

Оплата

Існує два способи оплати доїльного апарату для кіз. Перший, найбільш поширений - оплата післяплатою. Це означає, ви оплачуєте повну вартість в відділенні після отримання замовлення. Ми не вимагаємо від вас передоплати, а покупка для вас є цілком безпечною.

Можливі способи оплати в відділення:

  • Оплата готівкою
  • Банківською картою

Другий спосіб оплати - грошовий переказ на карту. В цьому випадку, вартість доставки стане трохи нижче.

Порівняльна вартість:

Модель Накладений платіж Попередня оплата
Білка 3000 200-300 грн 100-150 грн
Білка 1500 700-900 грн 500-600 грн

Доставка

Доставка доїльних апаратів для кіз здійснюється компанією-превозчіком "Нова пошта". Всі апарати для доїння кози відправляються зі складу виробника в зазначений вами місто при оформлення. Відправлення відбувається в поточний або на наступний день в залежності від часу послупленія заявки, крім вихідних та святкових днів. Реальною термін доставки 2-4 дні.

Ваша посилка, яка вже прибула до відділення, знаходиться на безкоштовному зберігання протягом 5 днів. Якщо ви не встигли забрати її в зазначений період, то починає стягуватися плата за кожен наступний день. Вона є фіксованою і становить 30 грн. Загальний час зберігання 25 днів.

Отримавши апарат, там же в відділення, уважно огляньте цілісність і комплектність всіх деталей перед відплатою. Можлива поява дефектів при транспортуванні. У разі виявлення проблем оформите відмову, при можливості зробіть фотографії і зателефонуйте нам. В такому випадку легше буде вирішити проблему.

Коли посилка прийде у ваше місто на телефон відправлять СМС з номером накладної (ТТН). Для отримання вам знадобиться назвати цей код і пред'явити паспорт, який підтверджує вашу особистість.

  • Регіони доставки:
  • Закарпаття
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Тернопіль
  • Хмельницьк
  • Рівне
  • та інші

Білка-1 3000 Mini доїльний апарат для кіз
10 000 грн
На складі Код товару: 2001020
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу Склянки без клапана, перекриваються краном Плюси і мінуси "Білка-1 Міні" Встановлено регульований попарний пульсатор Прозора кришка дозволяє контролювати рівень молока Довговіч..
Білка-2 3000 доїльний апарат на дві кози
11 000 грн
На складі Код товару: 2001022
Основні характеристики Дві лінії/дві кози Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу Плюси і мінуси Білка-2 Дві лінії, які можуть працювати парно або по одній Регульований пульсатор дає можливість налаштувати частоту тактів Через прозору кришку доїльного відра вид..
Білка-2 1500 доїльна установка на дві кози
13 400 грн
На складі Код товару: 2001021
Основні характеристики Дві лінії/дві кози Одне доїльне відро 40 літрів Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-2 1500" Обсяг доїльного відра збільшений з 20 літрів до 40 літрів Дві назавісімо лін..
Білка-1 1500 доїльна установка для кіз
11 900 грн
На складі Код товару: 2001019
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-1 1500" Електродвигун з зменшеним числом обертів з 3000 до 1500 Збільшено розмір лопаток і ї..
АІД-1 доїльний апарат для кіз
8 500 грн
На складі Код товару: 2001025
Основні характеристики Одна лінія/Одна коза Одне доїльне відро Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "АІД-1 для кіз" Масляна система збільшує безперервний час роботи установки до 60 хвилин Насос з'єднаний з електродвигуном через гумову муфту знижує вібрації Трохи ниж..
АІД-1 доїльний апарат на дві кози
10 700 грн
На складі Код товару: 2001026
Основні характеристики Дві лінії/Дві кози Два доїльних відра Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "АІД-2 для кіз" Дві повністю незалежні лінії для доїння кіз, кожна зі своїм бідоном Масляний насос забезпечує достатню глибину вакууму для 2-х ліній Час безперервної ро..
УІД-10 доїльний апарат для кіз
8 300 грн
На складі Код товару: 2001027
Основні характеристики Одна лінія/Одна коза Одне доїльне відро Пульсатор нерегульований Насос масляно-гнотового типу Плюси і мінуси "УІД-10 для кіз" Насос з'єднаний з валом електродвигуна муфтою для плавної роботи Висока продуктивність вакуумного насоса для великих навантажень Система сама..
УІД-10 доїльний апарат на дві кози
11 200 грн
На складі Код товару: 2001028
Основні характеристики Дві лінії/Дві кози Два доїльних відра Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "УІД-10 для кіз два відра" Дві повністю незалежні лінії для доїння кіз, кожна зі своїм бідоном Масляний насос забезпечує достатню глибину вакууму для 2-х ліній Час безп..
ПБК-4 доїльний апарат для кіз
7 050 грн
На складі Код товару: 2001029
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор регульований Насос мембранного типу Бюджетна моделья Плюси і мінуси "ПБК-4 для кіз" Найдешевший доїльний апарат, який є на ринку Підходить для домашніх господарств з 5-8 козами Довговічне і міцне доїльне відро з алюм..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)