Доїльний апарат для коз

Доїльний апарат для кіз Білка відрізняється відсутністю колектора і меншими за розміром доїльними стаканами з сосковой гумою. Частота пульсатора збільшена до 90 тактів в хвилину.

Великим виробником доїльних апаратів для кіз в Україні є компанія «Корівка». Залежно від навісного обладнання вони можуть бути для однієї кози або для двох. У невеликому господарстві підійдуть доїльні установки для побутового застосування. Продуктивність «Білка 1» складе до 20 кіз за годину доїння, а з «Білка 2» ви можете обслужити вже 40 кіз. Для фермерського господарства більш зручна загальна рама з високою ручкою і кронштейном для підвішування шлангів. На ній же розміщується доїльне відро з двигуном. Це дає можливість з великою легкістю перевозити доілку між стійлами. У максимальній комплектації обсяг відра для збору молока збільшено на 40 літрів. Скрізь встановлено пластинчато-роторний вакуумний насос сухого типу. За відгуками вони набагато надійніші, ніж мембранні.

Існують масляні доїльні апарати для кіз «Аїд-1» від відомого заводу «ДаМілк». Робота таких насосів більш довговічна, трохи тихіше працюють. Істотним недоліком є ​​чутливість до низьких температур і складністю в ремонті. Періодично можуть виникати патьоки масла, збільшуватися його витрата з рясним «випльовувань» через глушник. Для такого апарату потрібно виділяти окреме приміщення з вентиляцією, щоб нафтопродукти не потрапляли в корм, легкі і молоко.

Якщо у вас вже є доїльне обладнання для кіз, ви можете додатково купити необхідні запчастини і зможете доїти козу доїльним апаратом для корів. Також його можна переробити в зворотну сторону.

Ми відправляємо замовлення зі складу в Києві через Нову пошту. Можлива оплата післяплатою і перекладом на банківську карту. На всю продукцію офіційна гарантія від виробника.


Belka-1 3000 Mini доїльний апарат для кіз
6751грн.
На складі Модель: 02001020
Перехід від ручного до машинного способу доїння набагато простіше, ніж може здатися людині без явного досвіду. До того ж, це відносно не дорого і доїльний апарат повинен перебувати в господарстві, якщо у вас більше 3 кіз. З одного боку, ви вже звикли до простого доїння, адже це не корова, у якої аж ..
Belka-2 3000 доїльний апарат на дві кози
7551грн.
На складі Модель: 02001022
Нікому з нас не хочеться витрачати час на однакову рутинну роботу і з часом ми намагаємося від її усунути. Тут є два рішення. Або позбутися від самої причини, або перекласти її на якогось іншого. Пити смачне (правда не для всіх) і корисне (ось це вже точно) козяче молоко дуже класно, добре і готуват..
Belka-1 1500 доїльна установка для кіз
8050грн.
На складі Модель: 02001019
Коли просто зміст кіз переросло в щось більше, ніж просто кілька для себе, і вже перетворилося в фермерське господарство впору подумати про надійне доїльному апараті, який до того ж має бути зручним в експлуатації. Запускати кожен раз по одній козі для доїння невиправдано, правильніше побудувати для..
Belka-2 1500 доїльна установка на дві кози
9350грн.
На складі Модель: 02001021
Плануючи збільшення чисельності поголів'я кіз паралельно з цим постає питання їх обслуговування. Ставити стаціонарне обладнання в нинішніх реаліях з великим періодом окупності вкрай затратно. Потрібен більш простий і доступний спосіб вирішення поставлених завдань. Існують компактне доїльне обладнанн..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані

-->