Доїльний апарат на дві кози

Білка-2 3000 доїльний апарат на дві кози
15 400 грн
На складі Код товару: 2001022
Основні характеристики Дві лінії/дві кози Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу Плюси і мінуси Білка-2 Дві лінії, які можуть працювати парно або по одній Регульований пульсатор дає можливість налаштувати частоту тактів Через прозору кришку доїльного відра вид..
Білка-2 1500 доїльна установка на дві кози
13 400 грн
На складі Код товару: 2001021
Основні характеристики Дві лінії/дві кози Одне доїльне відро 40 літрів Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-2 1500" Обсяг доїльного відра збільшений з 20 літрів до 40 літрів Дві назавісімо лін..
АІД-1 доїльний апарат на дві кози
10 700 грн
Нет в наличии Код товару: 2001026
Основні характеристики Дві лінії/Дві кози Два доїльних відра Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "АІД-2 для кіз" Дві повністю незалежні лінії для доїння кіз, кожна зі своїм бідоном Масляний насос забезпечує достатню глибину вакууму для 2-х ліній Час безперервної ро..
УІД-10 доїльний апарат на дві кози
11 200 грн
Нет в наличии Код товару: 2001028
Основні характеристики Дві лінії/Дві кози Два доїльних відра Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "УІД-10 для кіз два відра" Дві повністю незалежні лінії для доїння кіз, кожна зі своїм бідоном Масляний насос забезпечує достатню глибину вакууму для 2-х ліній Час безп..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Доїльні апарати для 2 кіз

Ті, хто займаються з комерційною метою переробкою козячого молока у готову продукцію, мають велике поголів'я таких тварин. Перед власником фермерського господарства постає питання як забезпечити їх доїння на доступному за вартістю обладнанні, але які мають високу продуктивність. Установка стаціонарних установок потребує великих витрат із самого старту. Рішенням може бути застосування невеликих мобільних доїльних апаратів для кіз. Побутові моделі мають одну лінію. Дана серія дозволяє паралельно доїти відразу дві тварини без переривання процесу. При належній вправності за годину один працівник видоїть до 40 кіз.

Доїльні апарати для двох кіз мають дві молочні лінії та один бідон. Залежно від ситуації можна використовувати як одну, так і пару. Тривалість роботи вакуумного насоса визначається його типом. Існують сухі та масляні установки. Після цього електродвигун відключають на годину охолонути. Час роботи насоса з 3000 оборотів за хвилину до 40 хвилин, у яких 1500 – збільшується до 90 хвилин. Масляні обмежені 60 хв. Справа в тому, що, не дивлячись на наявність мастила, вони залишаються високооборотними. Це призводить до сильного тертя між пластинними і металом усередині якого вони ковзають.

Найпоширеніший обсяг доїльного відра 20 літрів. Заповнювати його до верху не рекомендується. Усередині утворюється піна, яка може потрапити по вакуумній лінії всередину установки, а потім призвести до поломки. У доїльному апараті "Білка-2 1500" на візок встановлено бак на 40 літрів.

Звертаємо увагу, що деякі виробники для здешевлення ставлять пульсатори для корів, у яких частота пульсацій близько 60 тактів, у той час як для кіз необхідно 90. Це можливо тільки з пульсаторами, що регулюються. У ньому встановлено регулювальний болт, що змінює режими в широкому діапазоні.