Доїльний апарат для однієї кози

Білка-1 3000 Mini доїльний апарат для кіз
11 500 грн
На складі Код товару: 2001020
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу Склянки без клапана, перекриваються краном Плюси і мінуси "Білка-1 Міні" Встановлено регульований попарний пульсатор Прозора кришка дозволяє контролювати рівень молока Довговіч..
Білка-1 1500 доїльна установка для кіз
13 700 грн
На складі Код товару: 2001019
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор попарний регульований Насос сухого типу підвищеної продуктивності Розрахований на тривалі навантаження Плюси і мінуси "Білка-1 1500" Електродвигун з зменшеним числом обертів з 3000 до 1500 Збільшено розмір лопаток і ї..
ПБК-4 доїльний апарат для кіз
9 890 грн
На складі Код товару: 2001029
Основні характеристики Одна лінія/одна коза Одне доїльне відро Пульсатор регульований Насос мембранного типу Бюджетна моделья Плюси і мінуси "ПБК-4 для кіз" Найдешевший доїльний апарат, який є на ринку Підходить для домашніх господарств з 5-8 козами Довговічне і міцне доїльне відро з алюм..
АІД-1 доїльний апарат для кіз
8 500 грн
Нет в наличии Код товару: 2001025
Основні характеристики Одна лінія/Одна коза Одне доїльне відро Пульсатор нерегульований Насос масляного типу Плюси і мінуси "АІД-1 для кіз" Масляна система збільшує безперервний час роботи установки до 60 хвилин Насос з'єднаний з електродвигуном через гумову муфту знижує вібрації Трохи ниж..
УІД-10 доїльний апарат для кіз
8 300 грн
Нет в наличии Код товару: 2001027
Основні характеристики Одна лінія/Одна коза Одне доїльне відро Пульсатор нерегульований Насос масляно-гнотового типу Плюси і мінуси "УІД-10 для кіз" Насос з'єднаний з валом електродвигуна муфтою для плавної роботи Висока продуктивність вакуумного насоса для великих навантажень Система сама..
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Доїльні апарати для 1 кози

При виборі доїльного апарату орієнтуються як з його ціну, та й за характеристиками. Доїльна установка здатна працювати деякий час після чого її відключають остигати. За цей період необхідно видоїти всіх кіз. В іншому випадку насос зазнає великих навантажень, зменшується ресурс його вакуумного насоса. За великого поголів'я може застосовуватися не одна, а вже дві лінії. Поки одна коза доїться готують другу. Так не губиться час і менше простоює працівник.

Застосування доїльного апарату для кіз може бути виправдане навіть за наявності лише однієї. Мехдойка полегшує сам процес і може звільнити господиню від постійної присутності. Тварини часто звикають лише до одних рук. У разі машинного доїння – немає жодної різниці, хто його використовуватиме.

У розділі представлені доїльні апарати для однієї кози. В них одна молочна лінія, а потужність розрахована на видойку 20 тварин. Об'єм алюмінієвого бідона 20 літрів. Соскова гума виконана з м'якого силікону, який не травмує шкіру вимені. Шум від працюючого агрегату невеликий, до нього протягом кількох днів звикають. Кожен виробник пропонує власну конструкцію рами. Для маленьких приміщень підійде серія міні. У той же час є моделі, які призначені для постійного переміщення. Їх зручність у наявності кронштейна для підвішування апаратури та майданчик для доїльного відра.