Запчастини до доїльного апарата

Запчастини на Буренку, АІД, УІД

У різних українських виробників більша частина комплектуючих однакова. Запчастини на масляний доїльний апарат «Аїд-1» підходять на «Аїд-2», «Корівку», «Берізку», «Білку», «Велес» та мехдойку «Імпульс ПБК-4». Відмінності лише в силовій частині.

Асортимент товару

Всі вузли навісного обладнання з'єднані між собою шлангами. Вони бувають вакуумними і для перекачування молока. Для утримання їх в чистоті пропонуємо набори з трьох йоржиків різної товщини. Ними стане зручно зчищати наліт на внутрішніх стінках. Продаж шлангів можлива будь-якої довжини від метра. Для з'єднання з кришкою доїльного відра є куточки з трійниками.

Для ремонту колектора в нашому асортименті пропонуються всі запасні частини, з яких він складається. Це кришка разом або окремо з клапаном, розподільник для звичайного і попарного доїння, підстава та ущільнююча прокладка.

На окрему увагу заслуговує сосковая гума. Навіть при нормальному її зовнішньому вигляді підлягає заміні через кожні 6 місяців. Матеріал відчуває постійні стягують і розтягують навантаження. При цьому втрачається еластичність. Погане прилягання до соску з недостатнім здавленням погіршує молокоотдачу у корів. Спостерігається зміна частоти пульсації, зупинка пульсатора, падіння «павука» з вим'я. Ще знос гуми призводить до появи в ній мікропор. Якщо трапиться розрив, то через вакуумний шланг молоко потрапить в мотор.

Вакуумний насос, його ще називають компресор, містить в собі пластини. Виготовлені вони з композитного графіту або текстоліту. Під час роботи двигуна доїльної установки відбувається дуже швидке їх обертання. Повітря засмоктується через один отвір, а виходить через інше. Після року роботи зменшується допустима висота, втрачається щільність зіткнення. Це видно по сильним коливанням стрілки в вакуумметрі. Замовити у нас лопатки можна в кількості однієї штуки, так і повним комплектом. Переконайтеся тільки, що розмір вам підходить.

Через кілька років може знадобитися заміна сальника і двох підшипників. Один встановлений ззаду, а другий спереду. Під дією навантажень масло всередині них загусає, втрачає свої властивості. Зрозуміти це можна по появі нових «свистячих» звуків. Люфт на зношених осях викликає постійні коливання ротора приводячи до нерівномірної виробленні пластин. Повний їх знос може статися вже через кілька місяців.


Доставка

Ми доставляємо запчастини для доїльного апарату «Нової поштою» до Закарпаття, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницька, Рівне, та інші міста України, де є філії транспортної компанії. Оплата здійснюється післяплатою - оплачуєте посилку після прибуття до відділку.

Роблячи у нас покупки, ми намагаємося запропонувати хороший рівень обслуговування і відповісти на зрозумілій мові на багато технічних питань.


Соскова гума ДД.00.041А
50 грн
На складі Код товару: 2002003
Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з сосками на вимені. Результати надоїв і здоров'я корів залежать від якості і характеристик гуми. Завдяки еластичному і м'якому матеріалу не травмується шкіра. Висока стійкість до лужних і кислотних розчинів, дозвол..
Комплект (4 шт) соскової гуми ДД.00.041А
200 грн
На складі Код товару: 2002078
Для зручності оформлення замовлення ми створили окремий комплект сосковой гуми, в яку відразу входить 4 штуки. Бажано робити заміну одночасно, а не міняти кожну окремо. Навіть якщо ви не помітите на сосковой гумі видимих ​​дефектів, через півроку використання гума втрачає свою еластичність і міцніст..
Графітова пластина для Бурьонки, Доярочка 45*50*5
150 грн
На складі Код товару: 2002025
Графітові пластини є одним з небагатьох витратних матеріалів, які вимагає регулярної заміни при обслуговування доїльного апарату Бурьонка. Вони знаходяться всередині його насоса забезпечуючи під час обертання необхідну «прокачування» повітря. Пластини щільно прилягають до основи статора за рахунок в..
Затиск для соскової гуми
50 грн
На складі Код товару: 2002033
Затиск для сосковой гуми використовується для спрощення роботи з доїльним апаратом перед одяганням склянок на сосок і після закінчення доїння молока. Зазвичай, доводиться перегинати шланг для перешкоди попадання повітря в колектор. Це не завжди зручно, вимагає певних навичок, прискорює знос шланга ч..
Комплект (4 шт) зажимів для соскової гуми
200 грн
На складі Код товару: 2002079
Затискачі сосковой гуми допомагають доярку одягати склянки на вим'я. Вони перекривають молочний патрубок поки насаджує на сосок і дозволяють м'яко регулювати рівень вакууму. Такий режим включення набагато краще для здоров'я вим'я, ніж, коли одягають через перегин шланга.Затискачі для сосковой гуми з..
Пульсатор нерегульований АДУ 02.100
220 грн
На складі Код товару: 2002008
Нерегульований пульсатор використовується в доїльних установках АІД, Бурmjнка, Доярочка і доїльних установках УІД. Це пристрій, призначений для перетворення постійного вакууму в пульсуючі (змінні) імпульси під час доїння. Частота таких пульсацій становить близько 60 включень / виключень в хвилину. І..
Йоржики для шланга (комплект)
90 грн
На складі Код товару: 2002054
Якщо старі йоржики у вас вже порядком подісносілісь і ви вибираєте собі нові, то візьміть відразу комплектом. Це, по-перше, дешевше за вартістю, ніж купувати кожен раз окремо, а по-друге вам ще треба буде оплачувати кожен раз пересилання, що дуже невигідно. Це не той випадок, коли швидше і простіше ..
Кришка колектора
70 грн
На складі Код товару: 2002011
Колектор складається з декількох частин і одна з них його кришка. Вона спеціально зроблена з прозорого пластика для візуального контролю поступаемого молока від вимені. Як тільки кількість зменшиться - від'єднуємо склянки від сосків. Друга його функція в перерозподіл молока від кожної з чотирьох лін..
Кришка колектора в зборі з заглушкою
110 грн
На складі Код товару: 2002027
Кришка колектора Бурьонка нічим не відрізняється від доїльного апарату АІД. Має обсяг в 140 см3 і служить для перенаправлення молока з сосковой гуми в молочний шланг приєднаного з іншого боку до кришки доїльного відра.Єдина відмінність в гумовій заглушці, яке закриває отвір в кришці при використанні..
Куточок на алюмінієву кришку бідона
30 грн
На складі Код товару: 2002018
Куточок для алюмінієвої кришки доїльного відра на доїльному апараті. З одного боку на нього одягається молочний шланг, а іншою стороною - надівається на штуцер кришки. Він природним чином відводить жорсткій шланг в сторону під прямим кутом до вакуумного насоса. Якщо ж його не використовувати, а безп..
Основа колектора Майга з поліпропілену
230 грн
На складі Код товару: 2002028
Основа колектора Майга є його основною частиною. З одного боку, до нього прикручується кришка, а з іншого - розподільник вакууму, який йде в комплекті. На самому ж корпусі є 4 відводу для підключення сосковой гуми. За ним надалі надходить молоко і через отвір в його кришці по шлангу з доїльне відро...
Соскова гума силіконова ДД.00.041А
250 грн
На складі Код товару: 2002004
Від якості сосковой гуми в багато залежить здоров'я вашої корови, так і молоковіддача. На ринку існує два її типу: проста, з чорної гуми сосковая гума з силікону За фотографіями зрозуміти різницю в матеріалі неможливо, тільки тримаючи обидві в руках. Незважаючи на те, що проста гума має дуже ..
Комплект (4 шт) соскової гуми силіконової
1 000 грн
На складі Код товару: 2002081
Виробники рекомендують замінювати соскову гуму з силікону, як і будь-яку іншу, одночасно. Коли підходить запропонований термін використання близько півтора-двох років ви не зможете візуально оцінити її якість. У разі раптового поява в її стінці наскрізного отвору в наслідок потертостей або частих пе..
Комплект (4 шт) соскової гума та затискачі
400 грн
На складі Код товару: 2002080
Досить часто спільно купують соскову гуму і затискачі до них. Це цілком виправдано, через те, що спільна доставка обійдеться дешевше, ніж якщо замовляти окремо через час. Тому згрупували всі в загальне замовлення для зручності оформлення.Даний набір підійде для всіх доїльних апаратів призначених для..
Прокладка для доїльного відра (пластик кришка)
60 грн
На складі Код товару: 2002026
Є ущільнювальної гумкою між верхньою частин доїльного відра і його поліпропіленової кришкою. Забезпечує герметічнойсть повітряної і молочної системи для нормального рівня вакууму. Прокладка пластикової кришки бідона підходить для доїльних відер з діаметром горловини 17-18 см. Вона відрізняється біл..
Мембрана ДД 018А для пульсатора
30 грн
На складі Код товару: 2002017
З часом гумова мембрана всередині нерегульованого пульсатора на доїльному апараті приходить в непридатність і вимагає заміни. Зрозуміти це можна по зміні частоти клацань, які будуть відрізнятися від рекомендованих заводом виробником. Дана гумка є ремкомплектом для пульсаторів АДУ 02.100. Заміна не ..
Шланг для молока 14х22
95 грн
На складі Код товару: 2002020
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Шланг, за яким відкачується молоко, повинен виготовлятися з екологічно чистого ПВХ призначеного для харчової промисловості. Другою вимогою є стійкість до хімі..
Шланг вакуумний прозорий 7х14
60 грн
На складі Код товару: 2002058
Вакуумні шланги з'єднують між собою навісне обладнання і вакуумний насос. Він знаходить застосування між доїльними стаканами і колектором. Після нього йде магістральна лінія безпосередньо до силового агрегату. Якщо у вас доїльний попарного доїння, то магістраль складається з двох шлангів. Внутрішні..
Шланг вакуумний 11х23
95 грн
На складі Код товару: 2002022
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень..
Універсальний вакуумрегулятор
120 грн
На складі Код товару: 2002016
Вакуум регулятор використовується для підтримки вакуумного розрядження на стабільному рівні (47-53 кПа) і стравлювати зайве при його підвищенні. Усередині пристрою знаходиться пружина з клапаном. Як тільки рівень підвищиться вище порога, то клапан натисне на пружину і в систему потрапить атмосферне ..
Заглушка колектора
25 грн
На складі Код товару: 2002030
Гумова заглушка використовується на кришці колектора Майга і призначена для закриття отвору при використання вакуумних затискачів. Вона може мати два положення: витягнута і вставлена до упору. Коли у вас немає на сосковой гумі затиску, який передавлює шланг, то заглушкою можна користуватися як клап..
Колектор 240см для доїльного апарату
400 грн
На складі Код товару: 2002073
Важлива інформація: Відрізняється від стандартного колектора матеріалом прозорої кришки. Вона більш міцна й еластична, що робить її довговічніше та надійніше. Власники звичайних колекторів можуть стикатися з частою заміною кришок. Вони робляться на одному заводі. Тому, немає різницю у кого ви їх ку..
Прокладка для доїльного відра (алюмінієва кришка)
60 грн
На складі Код товару: 2002019
Прокладка на доїльне відро ставиться для забезпечення герметичного з'єднання алюмінієвої кришки з горловиною самого доїльного відра (бідона) під час роботи вакуумного насоса. Згодом гума втрачає свої еластичні властивості, продавлюється і починає гірше справлятися зі своїм функціональним призначення..
Глушник для доїльного апарату (сухий)
200 грн
На складі Код товару: 2002069
Глушник встановлений на доїльні апарати сухого типу Корівка, Берізка і Білка. Служить для зменшення шуму викликаних виходом повітря з вакуумного насоса. Усередині корпусу потік розбивається, зменшується його швидкість і потім виходить через невеликі отвори. Загальні характеристики Т..
Показано з 1 по 24 із 94 (всього 4 сторінок)