Запчастини для доїльного апарату

Запчастини на доїльний апарат

У різних українських виробників більша частина комплектуючих однакова. Запчастини на масляний доїльний апарат «Аїд-1» підходять на «Аїд-2», «Корівку», «Берізку», «Білку», «Велес» та мехдойку «Імпульс ПБК-4». Відмінності лише в силовій частині.

Асортимент товару

Всі вузли навісного обладнання з'єднані між собою шлангами. Вони бувають вакуумними і для перекачування молока. Для утримання їх в чистоті пропонуємо набори з трьох йоржиків різної товщини. Ними стане зручно зчищати наліт на внутрішніх стінках. Продаж шлангів можлива будь-якої довжини від метра. Для з'єднання з кришкою доїльного відра є куточки з трійниками.

Для ремонту колектора в нашому асортименті пропонуються всі запасні частини, з яких він складається. Це кришка разом або окремо з клапаном, розподільник для звичайного і попарного доїння, підстава та ущільнююча прокладка.

На окрему увагу заслуговує сосковая гума. Навіть при нормальному її зовнішньому вигляді підлягає заміні через кожні 6 місяців. Матеріал відчуває постійні стягують і розтягують навантаження. При цьому втрачається еластичність. Погане прилягання до соску з недостатнім здавленням погіршує молокоотдачу у корів. Спостерігається зміна частоти пульсації, зупинка пульсатора, падіння «павука» з вим'я. Ще знос гуми призводить до появи в ній мікропор. Якщо трапиться розрив, то через вакуумний шланг молоко потрапить в мотор.

Вакуумний насос, його ще називають компресор, містить в собі пластини. Виготовлені вони з композитного графіту або текстоліту. Під час роботи двигуна доїльної установки відбувається дуже швидке їх обертання. Повітря засмоктується через один отвір, а виходить через інше. Після року роботи зменшується допустима висота, втрачається щільність зіткнення. Це видно по сильним коливанням стрілки в вакуумметрі. Замовити у нас лопатки можна в кількості однієї штуки, так і повним комплектом. Переконайтеся тільки, що розмір вам підходить.

Через кілька років може знадобитися заміна сальника і двох підшипників. Один встановлений ззаду, а другий спереду. Під дією навантажень масло всередині них загусає, втрачає свої властивості. Зрозуміти це можна по появі нових «свистячих» звуків. Люфт на зношених осях викликає постійні коливання ротора приводячи до нерівномірної виробленні пластин. Повний їх знос може статися вже через кілька місяців.


Доставка

Ми доставляємо запчастини для доїльного апарату «Нової поштою» до Закарпаття, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницька, Рівне, та інші міста України, де є філії транспортної компанії. Оплата здійснюється післяплатою - оплачуєте посилку після прибуття до відділку.

Роблячи у нас покупки, ми намагаємося запропонувати хороший рівень обслуговування і відповісти на зрозумілій мові на багато технічних питань.


Соскова гума ДД.00.041А
30 грн
На складі Модель: 2002003
Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з сосками на вимені. Результати надоїв і здоров'я корів залежать від якості і характеристик гуми. Завдяки еластичному і м'якому матеріалу не травмується шкіра. Висока стійкість до лужних і кислотних розчинів, дозволя..
Комплект (4 шт) соскової гуми ДД.00.041А
120 грн
На складі Модель: 2002078
Для зручності оформлення замовлення ми створили окремий комплект сосковой гуми, в яку відразу входить 4 штуки. Бажано робити заміну одночасно, а не міняти кожну окремо. Навіть якщо ви не помітите на сосковой гумі видимих ​​дефектів, через півроку використання гума втрачає свою еластичність і міцніст..
Графітові пластини для Бурьонки, Доярочка 45*50*5
110 грн
На складі Модель: 2002025
Графітові пластини є одним з небагатьох витратних матеріалів, які вимагає регулярної заміни при обслуговування доїльного апарату Бурьонка. Вони знаходяться всередині його насоса забезпечуючи під час обертання необхідну «прокачування» повітря. Пластини щільно прилягають до основи статора за рахунок в..
Затиск для соскової гуми
30 грн
На складі Модель: 2002033
Затиск для сосковой гуми використовується для спрощення роботи з доїльним апаратом перед одяганням склянок на сосок і після закінчення доїння молока. Зазвичай, доводиться перегинати шланг для перешкоди попадання повітря в колектор. Це не завжди зручно, вимагає певних навичок, прискорює знос шланга ч..
Комплект (4 шт) зажимів для соскової гуми
120 грн
На складі Модель: 2002079
Затискачі сосковой гуми допомагають доярку одягати склянки на вим'я. Вони перекривають молочний патрубок поки насаджує на сосок і дозволяють м'яко регулювати рівень вакууму. Такий режим включення набагато краще для здоров'я вим'я, ніж, коли одягають через перегин шланга.Затискачі для сосковой гуми з..
Пульсатор нерегульований АДУ 02.100
150 грн
На складі Модель: 2002008
Нерегульований пульсатор використовується в доїльних установках АІД, Бурmjнка, Доярочка і доїльних установках УІД. Це пристрій, призначений для перетворення постійного вакууму в пульсуючі (змінні) імпульси під час доїння. Частота таких пульсацій становить близько 60 включень / виключень в хвилину. І..
Йоржики для шланга (комплект)
60 грн
На складі Модель: 2002054
Якщо старі йоржики у вас вже порядком подісносілісь і ви вибираєте собі нові, то візьміть відразу комплектом. Це, по-перше, дешевше за вартістю, ніж купувати кожен раз окремо, а по-друге вам ще треба буде оплачувати кожен раз пересилання, що дуже невигідно. Це не той випадок, коли швидше і простіше ..
Кришка колектора
45 грн
На складі Модель: 2002011
Колектор складається з декількох частин і одна з них його кришка. Вона спеціально зроблена з прозорого пластика для візуального контролю поступаемого молока від вимені. Як тільки кількість зменшиться - від'єднуємо склянки від сосків. Друга його функція в перерозподіл молока від кожної з чотирьох лін..
Кришка колектора в зборі з заглушкою
85 грн
На складі Модель: 2002027
Кришка колектора Бурьонка нічим не відрізняється від доїльного апарату АІД. Має обсяг в 140 см3 і служить для перенаправлення молока з сосковой гуми в молочний шланг приєднаного з іншого боку до кришки доїльного відра.Єдина відмінність в гумовій заглушці, яке закриває отвір в кришці при використанні..
Куточок на алюмінієву кришку бідона
20 грн
На складі Модель: 2002018
Куточок для алюмінієвої кришки доїльного відра на доїльному апараті. З одного боку на нього одягається молочний шланг, а іншою стороною - надівається на штуцер кришки. Він природним чином відводить жорсткій шланг в сторону під прямим кутом до вакуумного насоса. Якщо ж його не використовувати, а безп..
Основа колектора Майга з поліпропілену
140 грн
На складі Модель: 2002028
Основа колектора Майга є його основною частиною. З одного боку, до нього прикручується кришка, а з іншого - розподільник вакууму, який йде в комплекті. На самому ж корпусі є 4 відводу для підключення сосковой гуми. За ним надалі надходить молоко і через отвір в його кришці по шлангу з доїльне відро...
Соскова гума силіконова ДД.00.041А
180 грн
На складі Модель: 2002004
Від якості сосковой гуми в багато залежить здоров'я вашої корови, так і молоковіддача. На ринку існує два її типу: проста, з чорної гуми сосковая гума з силікону За фотографіями зрозуміти різницю в матеріалі неможливо, тільки тримаючи обидві в руках. Незважаючи на те, що проста гума має дуже низьк..
Комплект (4 шт) соскової гуми силіконової
720 грн
На складі Модель: 2002081
Виробники рекомендують замінювати соскову гуму з силікону, як і будь-яку іншу, одночасно. Коли підходить запропонований термін використання близько півтора-двох років ви не зможете візуально оцінити її якість. У разі раптового поява в її стінці наскрізного отвору в наслідок потертостей або частих пе..
Комплект (4 шт) соскової гума та затискачі
240 грн
На складі Модель: 2002080
Досить часто спільно купують соскову гуму і затискачі до них. Це цілком виправдано, через те, що спільна доставка обійдеться дешевше, ніж якщо замовляти окремо через час. Тому згрупували всі в загальне замовлення для зручності оформлення.Даний набір підійде для всіх доїльних апаратів призначених для..
Прокладка для доїльного відра (пластик кришка)
50 грн
На складі Модель: 2002026
Є ущільнювальної гумкою між верхньою частин доїльного відра і його поліпропіленової кришкою. Забезпечує герметічнойсть повітряної і молочної системи для нормального рівня вакууму. Прокладка пластикової кришки бідона підходить для доїльних відер з діаметром горловини 17-18 см. Вона відрізняється біль..
Мембрана ДД 018А для пульсатора
20 грн
На складі Модель: 2002017
З часом гумова мембрана всередині нерегульованого пульсатора на доїльному апараті приходить в непридатність і вимагає заміни. Зрозуміти це можна по зміні частоти клацань, які будуть відрізнятися від рекомендованих заводом виробником. Дана гумка є ремкомплектом для пульсаторів АДУ 02.100. Заміна не в..
Шланг для молока 14х22
45 грн
На складі Модель: 2002020
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Шланг, за яким відкачується молоко, повинен виготовлятися з екологічно чистого ПВХ призначеного для харчової промисловості. Другою вимогою є стійкість до хімі..
Шланг вакуумний прозорий 7х14
25 грн
На складі Модель: 2002058
Вакуумні шланги з'єднують між собою навісне обладнання і вакуумний насос. Він знаходить застосування між доїльними стаканами і колектором. Після нього йде магістральна лінія безпосередньо до силового агрегату. Якщо у вас доїльний попарного доїння, то магістраль складається з двох шлангів. Внутрішній..
Шланг вакуумний 11х23
45 грн
На складі Модель: 2002022
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень..
Універсальний вакуумрегулятор
95 грн
На складі Модель: 2002016
Вакуум регулятор використовується для підтримки вакуумного розрядження на стабільному рівні (47-53 кПа) і стравлювати зайве при його підвищенні. Усередині пристрою знаходиться пружина з клапаном. Як тільки рівень підвищиться вище порога, то клапан натисне на пружину і в систему потрапить атмосферне ..
Заглушка колектора
25 грн
На складі Модель: 2002030
Гумова заглушка використовується на кришці колектора Майга і призначена для закриття отвору при використання вакуумних затискачів. Вона може мати два положення: витягнута і вставлена до упору. Коли у вас немає на сосковой гумі затиску, який передавлює шланг, то заглушкою можна користуватися як клапа..
Колектор 240см для доїльного апарату
300 грн
На складі Модель: 2002073
Важлива інформація: Відрізняється від стандартного колектора матеріалом прозорої кришки. Вона більш міцна й еластична, що робить її довговічніше та надійніше. Власники звичайних колекторів можуть стикатися з частою заміною кришок. Вони робляться на одному заводі. Тому, немає різницю у кого ви їх куп..
Прокладка для доїльного відра (алюмінієва кришка)
50 грн
На складі Модель: 2002019
Прокладка на доїльне відро ставиться для забезпечення герметичного з'єднання алюмінієвої кришки з горловиною самого доїльного відра (бідона) під час роботи вакуумного насоса. Згодом гума втрачає свої еластичні властивості, продавлюється і починає гірше справлятися зі своїм функціональним призначення..
Глушник для доїльного апарату (сухий)
150 грн
На складі Модель: 2002069
Глушник встановлений на доїльні апарати сухого типу Корівка, Берізка і Білка. Служить для зменшення шуму викликаних виходом повітря з вакуумного насоса. Усередині корпусу потік розбивається, зменшується його швидкість і потім виходить через невеликі отвори. Загальні характеристики Тип насо..
Крильчатка доїльного апарату Бурьонка, АІД
60 грн
На складі Модель: 2002066
Електродвигун, встановлений на доїльнiй установцi, вимагає постійного охолодження. Для цього в його задній частині знаходиться крильчатка примусового охолодження. Для захисту її від механічних пошкоджень використовується кожух. Якщо на нього доведеться удар і він прогнеться, то великий ризик пошкоди..
Шланг вакуумний 7х14
20 грн
На складі Модель: 2002021
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень..
Колектор пластиковий з заглушкою
200 грн
На складі Модель: 2002029
Колектор системи Майга є другим за значимістю пристроєм після вакуумного насоса. Він виконує функції розподілу вакууму по стаканах, а також використовується для збору молока з чотирьох ліній в один шланг, від куди вже потрапить в доїльне відро. Заглушка на колекторі використовується у випадках, якщо..
Розподільник колектора
25 грн
На складі Модель: 2002013
Щоб підключити один шланг на чотири доїльних стаканiв застосовується розподільник вакууму. З одного боку, до нього підводиться шланг від нерегульованого пульсатора, а з іншого - чотири пластикових виходу.Даний розподільник призначений для одночасної роботи у всіма сосками одночасно. Якщо ж у вас поп..
Кнопка доїльного апарату Буренка
25 грн
На складі Модель: 2002061
Кнопка використовується для включення і відключення електродвигуна пластинчато-роторного вакуумного насоса. Використовується в доїльних апаратах Буренка, Берізка, Білка.Як індикації роботи в кнопку вбудована лампочка, яка починає світитися в положення «включено» або «1».Якщо у вас перестав запускати..
Кришка доїльного відра поліпропіленова
90 грн
На складі Модель: 2002055
Кришка для доїльного відра з поліпропілену ставиться на ряд моделей доїльних апаратів при домашньому використанні. Служить для підключення молочних і вакуумних шлангів. Підходить до всіх відрах з діаметром горловини 17-18 см. По міцності не сильно поступається алюмінієвим, але до недоліків можна від..
Вакуумметр
150 грн
На складі Модель: 2002059
Рівень вакууму в доїльному апараті необхідно контролювати. Для цього служить вакуумметр з діапазоном вимірювання до 100кПа. Якщо насос справно працює, а прилад показує низький рівень, то він вимагає заміни. У вас не вийде налаштувати систему «на око». В результаті ви можете нанести вимені корови зна..
Кільце для з'єднання шлангів
20 грн
На складі Модель: 2002075
Кільце служить для об'єднання повітряної і молочної магістралі в одну лінію з навісним обладнанням для корів. Це робить використання доїльного апарата зручнішим...
Прокладка колектора Майга 140 см3
20 грн
На складі Модель: 2002015
Гумове кільце необхідно для герметизації основи колектора і його кришки в місці з'єднання на різьбі. Категорія товару: Колектор для доїльного апарату ..
Куточок на пластикову кришку бідона
20 грн
На складі Модель: 2002031
Куточок для поліпропіленової (пластикової) кришки доїльного відра. З одного боку на нього одягається молочний шланг, а іншою стороною - надівається на штуцер кришки. Головна відмінність від куточків з чорного пластику є висока міцність і стійкість до появи тріщин. Загальні характеристики М..
Трійник на алюмінієву кришку бідона
20 грн
На складі Модель: 2002024
Призначається для підключення пульсатора з вакуумним шлангом до алюмінієвої кришці доїльного відра (бідона)...
Трійник на пластикову кришку бідона
20 грн
На складі Модель: 2002032
Призначається для підключення пульсатора з вакуумним шлангом до поліпропіленової кришці доїльного відра (бідона). Верхній прямий штуцер призначений для підключення вакуумного шланга від доїльної установки. До бічного штуцера поделючают регульований або нерегульований пульсатор з однієї вакуумної лін..
Сальник переднього підшипника Буренка
50 грн
На складі Модель: 2002050
Сальник переднього підшипника для доїльного апарату змінюється разом з його підшипником або при найменшому відчуття, що він перестав щільно прелягать до поверхонь. Маркування на корпусі: 25 35 5 Розміри сальника Внутрішній діаметр: 25 мм Зовнішній діаметр: 35 мм Висота/товщина: 5 мм ..
Пульсатор попарного доїння
600 грн
На складі Модель: 2002009
Головною відмінністю попарного пульсатора від нерегульованого в тому, що він працює поперемінно. Вакуум подається тільки на два вим'я з чотирьох. В цей час два інших відпочивають. Це забезпечує більш якісну доїння, практично повністю корова віддає молоко і не потрібно додаіванія. Попарний пульсатор ..
Кришка коллектора Майга 240 см3
90 грн
На складі Модель: 2002060
На доїльних апаратах Буренка «Євро» використовуються колектори збільшеного обсягу 240 см3. В інших моделях він 140 см3. Кришка колектора вимагає заміни після тривалого використання. Прозорий пластик дозволяє стежити за процесом перекачування молока в доїльне відро. Як тільки його кількість стане зме..
Доїльне відро (бідон) 20 літрів
1 100 грн
На складі Модель: 2002001
Для збору отриманого молока використовується переносний бідон, що називається так само доїльним відром. Бідон є найважливішим вузлом доїльного апарату. Він виготовляється з харчового алюмінію, що відповідає всім санітарним нормам і має обсяг 20 літрів. У ньому передбачені ручки для зручного перенесе..
Підшипник задній Буренка
80 грн
На складі Модель: 2002049
Під час профілактичного обслуговування пластин в вакуумному насосі доїльного апарат раз на рік перевірте задній підшипник в моторі на наявність люфтів. При найменшому ж підозра його необхідно замінити на новий. Ігнорування призводить до підвищених вібрацій і до розбивання посадочного місця. У підсум..
Підшипник передній Буренка
90 грн
На складі Модель: 2002048
Під час обслуговування пластин в вакуумному насосі доїльного апарат раз на рік перевірте передній підшипник на наявність люфтів. При найменшому ж підозра його необхідно замінити на новий.Ігнорування призводить до підвищених вібрацій і до розбивання посадочного місця. У підсумку, подальший ремонт буд..
Кришка ресивера з прокладкою
70 грн
На складі Модель: 2002063
Прозора кришка служить для візуального контролю наявності рідини і сторонніх предметів в ресівері доїльної установки. Герметичність даного вузла зберігається за рахунок застосування прокладки з еластичної гуми.Згодом деталь зношується і потребує заміни. Кришка ресивера характеристики Матеріал ..
Доїльний стакан пластиковий
30 грн
На складі Модель: 2002085
Доїльні склянки із пластику відрізняються своєю дешевизною і при дбайливому звернення достатню довговічність. До слабких місць належить пластиковий штуцер, на який одягається вакуумний шланг від колектора. Його можна відламати. Найчастіше це трапляється в холодну пору року, коли матеріал стає більш ..
Графітові пластини для Бурьонки 45х70х5
130 грн
На складі Модель: 2002023
Даний комплект графітових пластин призначений для доїльних апаратів Бурьонка, двигун яких розрахований на 1500 об / хв. У порівнянні з іншого модифікацією, з робочою швидкістю 3000 об / хв, вакуумний насос в такий виконання більш довговічний і створює менше шуму. Наявність 4 пластин збільшує можливу..
Масло для доїльного апарату 1л
100 грн
На складі Модель: 2002067
Масло для пластинчато-роторних вакуумних насосів відповідає високим вимогам при тривалій роботі. Підходить для среднеумеренних умов роботи з температурою повітря, що стискається 150 градусів. Так само має наступні характеристики:Має низький тиск при високих температурахВисокі змащувальні властивості..
Прокладка кришки ресивера
30 грн
На складі Модель: 2002062
Прокладка використовується в доїльних апаратах Буренка, Берізка і Білка. Служить для ущільнення прозорою кришки ресивера. Для запобігання підсосу повітря прокладка зроблена з еластичної гуми.Є оригінальною деталлю від виробника доїльного обладнання...
Кришка доїльного відра алюмінієва
150 грн
На складі Модель: 2002002
Кришка доїльного відра ДПР 31.040 призначається для підключення до виступаючих на ній штуцерів двох ліній, одного діаметром 15 мм для вакуумного трійника і діаметром 20 мм для молочного куточка. Одягається зверху на доїльне відро. З лицьового боку є металева ручка з гачком на яку вішається доїльна а..
Доїльний стакан з нержавіючої сталі
130 грн
На складі Модель: 2002005
Стакан виконаний з суцільнометалевої сталi не схильною до корозії. Це забезпечує практично нескінченний період його роботи. Так само дана конструкція міцніша, а значить і більш надійна, в порівнянні зі стаканами, виконаними з пластмаси. Навіть якщо на нього настане людина або корова нічого не станет..
Доїльний стакан комбінований
60 грн
На складі Модель: 2002006
Вибираючи доїльний апарат, ви могли помітити різницю матеріалів, з яких зроблений доїльний стакан: поліпропілен, комбіновані і з нержавіючої сталі. Це звичайно ж впливає на вартість комплектації. З цієї причини виробник вирішив зробити компромісний варіант - основа циліндра металеве, а оголовок з пр..
Оголовок для комбінованого стакана
30 грн
На складі Модель: 2002007
Комбіновані стакани складаються з двох частин. Основна частина виконана з нержавіючої сталі, а друга частина - полікарбонату. Такий оголовок застосовується в доїльних апаратах виробництва Буренка. Згодом кільця ущільнювачів можуть зноситися або відламати вакуумний штуцер. У нас ви можете купити їх в..
Електродвигун з вакуумним насосом 3000
4 250 грн
На складі Модель: 2001024
Основний вузол доїльного апарату - це його електродвигун, який через свій вал обертає крильчатки вакуумного насоса. Для доїльних апаратів Буренка, Берізка і Білка існує дві модифікації розрахованих на різні обороти. Найбільш популярним є агрегат "АДА 220 3000". Так, наприклад, використовується в Бур..
Електродвигун з вакуумним насосом 1500
4 900 грн
На складі Модель: 2001023
Доїльна установка складається з рами і електродвигуна з насосом, а також електроніки, яка його живить. Згодом внутрішні частини електродвигуна зношуються, як і сам вакуумний насос. Вони виконані в одному корпусі, тому при виході з ладу чого-небудь одного потрібна повна заміна силового агрегату. На щ..
Розподільник алюм/нерж колектора
25 грн
На складі Модель: 2002056
Даний розподільник використовується в колекторі доїльного апарату з металу об'ємом 140см3. Має чотири вакуумних входу і один вихід. Виготовлений з міцного пластику. Призначений для колекторів з с алюміниєвою або нержавіючою основою. Категорія товару: Колектор для доїльного апарату ..
Попарний розподільник колектора
25 грн
На складі Модель: 2002057
Попарний розподільник колектора служить для розподілу вакууму на два окремих доїльних стакана. З одного боку до нього підходять два шланга, один кінець яких звязан з пульсатором. На вихідні трубки одягається сосковая гума.Попарне доїння дає можливість відкачувати по черзі молоко з двох сосків, поки ..
Текстолітові пластини для Буренки 45х50х5
65 грн
На складі Модель: 2002058
Текстолітові пластини використовуються в пластинчато-роторних масляних насосах. Головною перевагою є більш низька ціна в порівнянні з композитними. До недоліків можна віднести трохи менший термін служби, порівняно менше точка прилягання, що призводить до плаваючого вакууму, чутливість до перегріву.Ц..
Кришка ресивера
40 грн
На складі Модель: 2002064
Прозора кришка служить для візуального контролю наявності рідини і сторонніх предметів в ресівері доїльної установки. Герметичність даного вузла зберігається за рахунок застосування прокладки з еластичної гуми.Згодом деталь зношується і потребує заміни. Кришка ресивера характеристики Матеріал ..
Накостильник
20 грн
На складі Модель: 2002065
Для запобігання ковзання по поверхні і зменшення вібрацій під час роботи установки на його ніжки одягаються накостильники. Вони виготовлені з міцного пластику...
Кришка коллектора  в зборi 240 см3
150 грн
На складі Модель: 2002065
На доїльних апаратах Буренка «Євро» використовуються колектори збільшеного обсягу 240 см3. В інших моделях він 140 см3. Кришка колектора вимагає заміни після тривалого використання. Прозорий пластик дозволяє стежити за процесом перекачування молока в доїльне відро. Як тільки його кількість стане зме..
Прокладка колектора Майга 240 см3
25 грн
На складі Модель: 2002066
Гумове кільце необхідно для герметизації підстави колектора і його кришки в місці з'єднання на різьбі. Використовується в колекторах збільшеного обсягу на 240 см3. Категорія товару: Колектор для доїльного апарату ..
Трійник вакуумний для доїння кіз
20 грн
На складі Модель: 2002070
Трійник використовується на доїльних апаратах з навісним обладнанням для доїння кіз. Призначений для з'єднання доїльних склянок з вакуумної магістраллю.Зовнішній діаметр - 7 мм..
Трійник молочний для доїння кіз
20 грн
На складі Модель: 2002071
Трійник використовується на доїльних апаратах з навісним обладнанням для доїння кіз. Призначений для з'єднання доїльних склянок з молочною магістраллю.Зовнішній діаметр - 14 мм..
Куточок на соскову гуму для кіз
20 грн
На складі Модель: 2002072
Куточок використовується на доїльних апаратах з навісним обладнанням для доїння кіз. Призначений для з'єднання сосковой гуми з молочної магістраллю.Зовнішній діаметр - 14 мм..
Соскова гума для доїння кіз
150 грн
На складі Модель: 2002074
Дана сосковая гума використовується в доїльних апаратах Білка, Берізка, АИД на яких встановлено відповідне навісне обладнання. Вона виготовлена з м'якого силікону, який не шкодить шкірі на вимені. Має довгий термін служби, близько 2 років без втрати своїх еластичних властивостей. Через 6 місяців в с..
Муфта для з'єднання шлангів
20 грн
На складі Модель: 2002076
Муфта з'єднує чотири шланга в один пучок для зручності користування. Фіксує молочні та вакуумні магістралі. Ставлять його на доїльні апарати призначені для кіз...
Колектор 240см попарного доїння
350 грн
На складі Модель: 2002077
Для збільшення пропускної спроможності одержуваного молока з доїльних стаканів на більш дорогих моделях доїльних апаратів ставлять попарний колектор Майга об'ємом 240см3. Це на 100см3 більше, ніж в стандартних комплектаціях. Це ухиляється швидкість видойкі корови, зменшує ризик появи маститу. Попарн..
Кришка колектора в зборі з клапаном
95 грн
Нет в наличии Модель: 2002012
Дана кришка колектора використовується в якості резервуара, в якому рівномірно змішується молоко поступаемое від сосковой гуми і потім надходить в загальний молочний шланг. Прозорий матеріал дає можливість візуально оцінювати закінчення процесу доїння, коли соски перестають давати молоко і час відкл..
Колектор пластиковий з клапаном
210 грн
Нет в наличии Модель: 2002010
Є одним з основних вузлів доїльного апарату. Використовується як расширительная ємність для злиття воєдино молока, що надходить з окремих доїльних склянок на молочну лінію, підведену до бідона. Другий його функцією є розподілу повітря між склянками надходять від пульсатора.На швидкість потоку вплива..
Клапан колектора Майга
35 грн
Нет в наличии Модель: 2002014
Клапан для колектора Майга застосовується для автоматичного відключення роботи навісного обладнання, якщо з якоїсь причини один зi стаканiв нещільно прилягає до соску і почне з нього спадати під час доїння. Він закриває отвір між кришкою і розподільником вакууму. Кріпиться шток клапана на спеціальні..
Вакуумний насос для АИД-1
1 850 грн
Нет в наличии Модель: 2002035
На відміну від доїльного апарату «Буренка» з сухим насосом у «Аїд-1» модульна конструкція, що дозволяє міняти окремо кожен вузол. А ось у «Буренки» насос доведеться купувати спільно з електродвигуном і його загальний термін служби складе близько 3 - 3.5 років.Вихід з ладу масляного насоса вкрай рідк..
Вакуумрегулятор для доїльного апарату
65 грн
Нет в наличии Модель: 2002037
Вакуумрегулятор використовується для підтримки вакуумного тиску на стабільному рівні. Усередині пристрою знаходиться пружина з клапаном. Доїльний апарат продовжує нормально працювати, навіть при від'єднанні одного зi стаканiв від соска на вимені...
Графітові пластини для АИД-2 95х28х6
470 грн
Нет в наличии Модель: 2002041
Вакуум в насосі створюється за рахунок обертання пластин, які працює за принципом вентилятора. Такі пластини робляться з графіту з додаванням композитних матеріалів. Виходять досить міцними, але при цьому дозволяють щільно прилягати до корпусу насоса без зазорів після недовгої притирання. Виробляють..
Графітові пластини для Велес-10, Моя Мілка 42х70х5
470 грн
Нет в наличии Модель: 2002039
Вакуум в насосі створюється за рахунок обертання пластин, які працює за принципом вентилятора. Такі пластини робляться з графіту з додаванням композитних матеріалів. Виходять досить міцними, але при цьому дозволяють щільно прилягати до корпусу насоса без зазорів після недовгої притирання. Виробляють..
Графітові пластини для Велес-7 42х42х5
470 грн
Нет в наличии Модель: 2002038
Вакуум в насосі створюється за рахунок обертання пластин, які працює по прінціпувентілятора. Такі пластини робляться з графіту з додаванням композітнихматеріалов. Виходять досить міцними, але при цьому дозволяють плотнопрілегать до корпусу насоса без зазорів після недовгої притирання. Проізводятсяон..
Графітові пластини для УІД 80х40х5
470 грн
Нет в наличии Модель: 2002040
Вакуум в насосі створюється за рахунок обертання пластин, які працює за принципом вентилятора. Такі пластини робляться з графіту з додаванням композитних матеріалів. Виходять досить міцними, але при цьому дозволяють щільно прилягати до корпусу насоса без зазорів після недовгої притирання. Виробляють..
Гумова муфта
30 грн
Нет в наличии Модель: 2002045
Використовується як демпфуючий пристрій між силовою частиною (електродвигуном) івакуумним насосом. Необхідний для зниження рівня вібрацій і шуму...
Заглушка доїльного стакана
15 грн
Нет в наличии Модель: 2002043
Заглушка використовується для закриття одного доїльного стакана при доїнні. Деякі корови можуть мати дефект соска в наслідок травми або ж бути відсутнім від народження. Таким чином, використовуючи помилковий сосок, можна отримувати молоко при нормальній роботі доїльного апарату без переробок. Сосок ..
Запобіжник від переливу молока
100 грн
Нет в наличии Модель: 2002047
Застосовується для захисту доїльного апарату від можливого попадання молока в вакуумний насос після наповнення молоком доїльного відра. Він встановлюється всередині кришки доїльного відра. Принцип роботи схожий на поплавок. По досягненню верхньої межі всередині клапана починає підніматися запобіжник..
Затиск для соскової гуми металевий
45 грн
Нет в наличии Модель: 2002084
Для забезпечення зручності використання навісного обладнання під час початку і закінчення доїння використовують затискачі, одягнені на патрубок соскової гуми. Він призначений для м'якого початку процесу відкачування молока з вимені і не травмує тварина різким перепадом тиску. Даний затиск для с..
Йорж для чищення молочних патрубків
30 грн
Нет в наличии Модель: 2002053
У сосковой гумі є тонкий молокопровід який сполучається з колектором, який також час від часу слід мити. Iз-за невеликого діаметра отвору потрібен спеціальний йоржик, здатний пролізти всередину. Він практично нічого не коштує і забезпечує швидке очищення в мильній воді для дезінфекції...
Йорж для чищення молочних шлангів
20 грн
Нет в наличии Модель: 2002052
Раз в тиждень проводиться профілактична мийка повністю всіх шлангів, які стикаються з молоком. Ігнорування призводить до появи коричневого нальоту на стінках, а також є хороший живильним середовищем для різних бактерій і інфекцій.Для молочного шланга використовується спеціальний йоржик великої довжи..
Йорж для чищення сосковой гуми
20 грн
Нет в наличии Модель: 2002051
Крім молокопроводів періодичної мийки вимагає сосковая гума. Внутрішня частина постійно контактує зі шкірою вимені, а значить ризик підхопити інфекцію дуже великий. Своєчасна дезінфекція різко знижує шанс появи маститу або зараження молока. До того ж, залишки молока на стінках збирають в себе пил, б..
Клапан для доїльного апарату ПБК-4
15 грн
Нет в наличии Модель: 2002082
Гумові деталі всередині вакуумного насоса в доїльних апаратах Імпульс ПБК-4 з часом втрачають свою еластичність і вимагають заміни. До них відноситься випускний клапан, встановлений на алюмінієвe пластину всередині корпусу доїльної установки...
Клапан скидання
20 грн
Нет в наличии Модель: 2002044
Використовується в доїльних апаратах серії АИД-1 і АИД-2 для відводу утворився конденсату з ручки-ресивера...
Комбінований стакан без оголовка
50 грн
Нет в наличии Модель: 2002034
У разі непередбаченої ситуації є можливість купити окремо металевий стакан без оголовка для комбінованого склянки...
Масло для доїльного апарату 3л
270 грн
Ожидание 2-3 дня Модель: 2002068
Масло для пластинчато-роторних вакуумних насосів відповідає високим вимогам при тривалій роботі. Підходить для среднеумеренних умов роботи з температурою повітря, що стискається 150 градусів. Так само має наступні характеристики:Має низький тиск при високих температурахВисокі змащувальні властивості..
Мембрана для доїльного апарату ПБК-4
60 грн
Нет в наличии Модель: 2002083
Вакуумний насос в доїльних апаратах Імпульс ПБК-4 представляє собою гумову прямокутну мембрану. Під дією постійних високочастотних коливань від електродвигуна вона згинається то в одну, то в іншу сторону. Це змушує перекачувати повітряні маси. Щоб повітря надходило тільки в одну сторону використовує..
Основа колектора Майга з алюмінію
175 грн
Нет в наличии Модель: 2002036
Є складовою частиною кришки колектора, яку можна замовити окремо в разі виходу її з ладу через поломки при неакуратному звернення. Вона виготовлена з алюмінію, що набагато міцніше аналогічної з пластика. Категорія товару: Колектор для доїльного апарату ..
Текстолітові пластини для АИД-1 95х16х3.8
150 грн
Нет в наличии Модель: 2002042
Вакуум в насосі створюється за рахунок обертання пластин, які працює за принципом вентилятора. Такі пластини робляться з графіту з додаванням композитних матеріалів. Виходять досить міцними, але при цьому дозволяють щільно прилягати до корпусу насоса без зазорів після недовгої притирання. Виробляють..
Фланець для доїльного апарату
200 грн
Нет в наличии Модель: 2002046
Фланець використовується для з'єднання електродвигуна з вакуумним насосом в доїльному апараті. Для міцності виготовляється з алюмінію, за рахунок чого додатково поліпшується охолодження через високу теплопровідності матеріалу...
Показано з 1 по 90 із 90 (всього 1 сторінок)