Доїльний стакан на доїльний апарат


Доїльний стакан пластиковий
50 грн
На складі Код товару: 2002085
Доїльні склянки із пластику відрізняються своєю дешевизною і при дбайливому звернення достатню довговічність. До слабких місць належить пластиковий штуцер, на який одягається вакуумний шланг від колектора. Його можна відламати. Найчастіше це трапляється в холодну пору року, коли матеріал стає більш ..
Доїльний стакан з нержавіючої сталі
220 грн
На складі Код товару: 2002005
Стакан виконаний з суцільнометалевої сталi не схильною до корозії. Це забезпечує практично нескінченний період його роботи. Так само дана конструкція міцніша, а значить і більш надійна, в порівнянні зі стаканами, виконаними з пластмаси. Навіть якщо на нього настане людина або корова нічого не станет..
Доїльний стакан комбінований
110 грн
На складі Код товару: 2002006
Вибираючи доїльний апарат, ви могли помітити різницю матеріалів, з яких зроблений доїльний стакан: поліпропілен, комбіновані і з нержавіючої сталі. Це звичайно ж впливає на вартість комплектації. З цієї причини виробник вирішив зробити компромісний варіант - основа циліндра металеве, а оголовок з пр..
Оголовок для комбінованого стакана
40 грн
На складі Код товару: 2002007
Комбіновані стакани складаються з двох частин. Основна частина виконана з нержавіючої сталі, а друга частина - полікарбонату. Такий оголовок застосовується в доїльних апаратах виробництва Буренка. Згодом кільця ущільнювачів можуть зноситися або відламати вакуумний штуцер. У нас ви можете купити їх в..
Заглушка доїльного стакана
15 грн
Нет в наличии Код товару: 2002043
Заглушка використовується для закриття одного доїльного стакана при доїнні. Деякі корови можуть мати дефект соска в наслідок травми або ж бути відсутнім від народження. Таким чином, використовуючи помилковий сосок, можна отримувати молоко при нормальній роботі доїльного апарату без переробок. Сосок ..
Комбінований стакан без оголовка
50 грн
Нет в наличии Код товару: 2002034
У разі непередбаченої ситуації є можливість купити окремо металевий стакан без оголовка для комбінованого склянки...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Доїльний стакан – працює в парі з сосковою гумою для утворення вакуумної камери між їхніми внутрішніми стінками. У верхній частині склянки знаходиться бічний відвід. На нього прикріплюється шланг, який через розподільник на колекторі підключається до пульсатора. Крізь склянку проходить соскова гума. Завдяки невеликому натягу гуми у широкій та вузькій частині створюється герметична сполука. У момент такту – пульсатор усередині відкриває повітряний канал. Вакуум впливає на гуму та змушує її стискатися на одну секунду. У цей момент виділяється молоко, яке одразу відкачується по іншій лінії.

Матеріал, з якого виготовлені доїльні скани, впливає на його міцність і як наслідок на довговічність. Усього існує три різновиди, які можуть бути встановлені на доїльному апараті. Перерахуємо їх:

"Стандарт" або "Пластик" - вся склянка повністю вилита з поліпропілену. Слабким місцем вважається штуцер. Він може легко відламатись. Також якщо настане корова на корпус, він трісне. Плюсом є дешевизна.

«Комбі» - циліндр зроблений з нержавіючої сталі, а ось верх (головка) з більш міцної пластмаси. Ця збірка досить міцна. У разі потреби у продажу є обидві деталі для заміни.

«Нерж» - виконаний повністю з нержавіючої сталі з усіма її перевагами.

Згодом ви можете перейти на суцільнометалеву доїльну склянку. Три моделі між собою взаємозамінні, мають однаковий розмір. Вони підходять на апарати Буренка, АІД, УІД, ПБК та інші українські виробництва. У імпортних діаметрах відрізняється.