Доїльні стакани для доїльного апарату


Доїльний стакан пластиковий
40 грн
На складі Код товару: 2002085
Доїльні склянки із пластику відрізняються своєю дешевизною і при дбайливому звернення достатню довговічність. До слабких місць належить пластиковий штуцер, на який одягається вакуумний шланг від колектора. Його можна відламати. Найчастіше це трапляється в холодну пору року, коли матеріал стає більш ..
Доїльний стакан з нержавіючої сталі
160 грн
На складі Код товару: 2002005
Стакан виконаний з суцільнометалевої сталi не схильною до корозії. Це забезпечує практично нескінченний період його роботи. Так само дана конструкція міцніша, а значить і більш надійна, в порівнянні зі стаканами, виконаними з пластмаси. Навіть якщо на нього настане людина або корова нічого не станет..
Доїльний стакан комбінований
80 грн
На складі Код товару: 2002006
Вибираючи доїльний апарат, ви могли помітити різницю матеріалів, з яких зроблений доїльний стакан: поліпропілен, комбіновані і з нержавіючої сталі. Це звичайно ж впливає на вартість комплектації. З цієї причини виробник вирішив зробити компромісний варіант - основа циліндра металеве, а оголовок з пр..
Оголовок для комбінованого стакана
40 грн
На складі Код товару: 2002007
Комбіновані стакани складаються з двох частин. Основна частина виконана з нержавіючої сталі, а друга частина - полікарбонату. Такий оголовок застосовується в доїльних апаратах виробництва Буренка. Згодом кільця ущільнювачів можуть зноситися або відламати вакуумний штуцер. У нас ви можете купити їх в..
Заглушка доїльного стакана
15 грн
Нет в наличии Код товару: 2002043
Заглушка використовується для закриття одного доїльного стакана при доїнні. Деякі корови можуть мати дефект соска в наслідок травми або ж бути відсутнім від народження. Таким чином, використовуючи помилковий сосок, можна отримувати молоко при нормальній роботі доїльного апарату без переробок. Сосок ..
Комбінований стакан без оголовка
50 грн
Нет в наличии Код товару: 2002034
У разі непередбаченої ситуації є можливість купити окремо металевий стакан без оголовка для комбінованого склянки...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)