Графітова пластина для Бурьонки, Доярочка 45*50*5 (2002025)

Графітова пластина для Бурьонки, Доярочка 45*50*5
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Інлет Виробник: Інлет
Товари від офіційного виробника або постачальника в Україні
Місцезнаходження товару - Київ

Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу

Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Відправлення без передоплати

Не беремо передоплату для відправки вашого замовлення

160 грн

Графітові пластини є одним з небагатьох витратних матеріалів, які вимагає регулярної заміни при обслуговування доїльного апарату Бурьонка. Вони знаходяться всередині його насоса забезпечуючи під час обертання необхідну «прокачування» повітря. Пластини щільно прилягають до основи статора за рахунок відцентрової сили. Постійне тертя викликає поступове зношення контактуючих поверхонь. Через деякий час це почне позначатися на втрати необхідного рівня вакууму, підвищеному рівню вібрації, шумності.

Замінити лопатки під силу практично кожному у кого є набір шестигранників. Для цього достатньо відкрутити кришку з торця насоса. Зверніть увагу на відсутність Затири з її внутрішньої сторони. Витягнете старі пластини, запам'ятавши напрямок скоса, і вставте нові. Вони повинні легко переміщатися в пазі. Переконайтеся в відсутність сторонніх предметів в насосі. Збірка проводиться в зворотному порядку.

Ціна вказана за 1 шт! Для вибору потрібної кількості вкажіть значення правіше від кнопки "Купити" при оформлення замовлення.


Загальні характеристики

Матеріал графіт
Тип вакуумного насоса сухий
Країна виробник Україна
Інтервал заміни 12 місяців
  • Використання:
  • Бурьонка 3000
  • Доярочка

Плюси і мінуси пластин

Точність розмірів при виготовлення

Високі притиральні властивості

Не розсипається при роботі

Потрібно парна заміна лопаток

Можуть бути несумісні зі старими насосами


Конструктивні характеристики

Ширина, мм 50
Висота, мм 45
Товщина, мм 5

Поради по заміні пластин

Для нормальної роботи вакуумної установки необхідно стежити за зносом лопаток. Середній термін їх заміни при щоденному доїнні близько 12 місяців. Тим не менш, ми рекомендуємо через кожні 6 місяців відкривати кришку насоса, щоб оцінити їх стан. Нехтування даними порадами може привести до дорогих поломок. Найчастіше проблеми пов'язані з появою задирів на внутрішній поверхні стінок насоса. В такому випадку, доїльний апарат стане не в стані підтримувати необхідний рівень вакууму.

Пластини змінюються тільки ПАРНО! Різниця в розмірі, як і у вазі, при обертанні викличе сильний дисбаланс, з'являться вібрації, сторонній шум. В такому випадку почнуть прискорено зношуватися підшипники на яких сидить вал. Осьове биття не менше згубно.

Після того, як витягнете старі пластини потрібно ретельно протерти нутрощі насоса. Для цього намочують ганчірку в бензині, гасі або розчиннику. Видаліть всю грязь і пил, які там можуть знаходитися. Вони можуть мати абразивні властивості.

Нові лопатки повинні легко входити в свій паз і не застрявати в них. Проверніть руками кілька разів вісь після заміни. В нижньому положенні лопатки будуть самостійно "випадати".

Якщо лопатка не може нормально ходити її слід притерти. Для цього буде потрібен наждачний папір середньої зернистості близько 800 одиниць. Покладіть його на рівну поверхню. Періодично підливаючи на наждак воду обробіть одну з площин, постійно приміряючи пластину за місцем поки не досягнете результату.

Написати відгук

Разом з цим товаром цікавляться