Колектори

Навіщо потрібен і з його полягає колектор

Колектор доїльного апарату є однією з його головних частин. Його функція полягає в тому, щоб зібрати в один резервуар отримується молоко від кожного з чотирьох склянок, які одягаються на соски. Так як молоко надходить з різною швидкістю і різною кількістю, то необхідно зробити невеликий проміжний резервуар, в якому воно буде накопичуватися. Так з'явилися колектори з об'ємом камери 140 см3 і більш дорогі, але продуктивні, на 240 см3. Потім молоко відкачується через загальний штуцер знаходиться на кришці в шланг, підведеної іншим кінцем до кришки доїльного відра.

Кришка колектора

Залежно від моделі на кришці може розташовуватися захисний клапан, роль якого полягає в перекриття каналів всередині колектора, якщо з якоїсь причини відпаде один з склянок під час роботи установки. У другому випадку, комплектують клапаном для стравлювання вакууму після закінчення доїння. Закінчивши процедуру зажимами перекривають кожну соскову гуму, інакше ви не стягне її з соска і це категорично заборонено. Потім треба стравити вакуум всередині колектора. Для цього просто витягують заглушку.

Розподільник колектора

Зі зворотного боку корпусу колектора знаходиться розподільник вакууму поступаемого з магістрального шланга до кожного склянці для здавлювання всередині нього гуми. Розберемо його роботу на прикладі найбільш поширеного нерегульованого пульсатора АДУ 02.100. Він забезпечує попеременний такт стиснення і відпускання - вакуум то з'явиться на його виході, то зникне. Пульсатор і розподільник з'єднані між собою шлангом. А далі всередині пластикового корпусу є 4 відвідних штуцера саме до них невеликою перемичкою підключається носик оголовка склянки.

Запчастини для ремонту колектора

Всі деталі конструкції в разі виходячи з ладу замінюються на нові. Найчастіше це кришка, а в комплект беруть заодно нову заглушку. Весь ремкомплект є в нашому каталозі і завжди в наявності. Після підтвердження вашого замовлення через декілька днів зможете забрати його до відділення транспортного перевізника.

Кришка колектора
60 грн
На складі Код товару: 2002011
Колектор складається з декількох частин і одна з них його кришка. Вона спеціально зроблена з прозорого пластика для візуального контролю поступаемого молока від вимені. Як тільки кількість зменшиться - від'єднуємо склянки від сосків. Друга його функція в перерозподіл молока від кожної з чотирьох лін..
Кришка колектора в зборі з заглушкою
100 грн
На складі Код товару: 2002027
Кришка колектора Бурьонка нічим не відрізняється від доїльного апарату АІД. Має обсяг в 140 см3 і служить для перенаправлення молока з сосковой гуми в молочний шланг приєднаного з іншого боку до кришки доїльного відра.Єдина відмінність в гумовій заглушці, яке закриває отвір в кришці при використанні..
Основа колектора Майга з поліпропілену
180 грн
На складі Код товару: 2002028
Основа колектора Майга є його основною частиною. З одного боку, до нього прикручується кришка, а з іншого - розподільник вакууму, який йде в комплекті. На самому ж корпусі є 4 відводу для підключення сосковой гуми. За ним надалі надходить молоко і через отвір в його кришці по шлангу з доїльне відро...
Заглушка колектора
25 грн
На складі Код товару: 2002030
Гумова заглушка використовується на кришці колектора Майга і призначена для закриття отвору при використання вакуумних затискачів. Вона може мати два положення: витягнута і вставлена до упору. Коли у вас немає на сосковой гумі затиску, який передавлює шланг, то заглушкою можна користуватися як клап..
Колектор 240см для доїльного апарату
350 грн
На складі Код товару: 2002073
Важлива інформація: Відрізняється від стандартного колектора матеріалом прозорої кришки. Вона більш міцна й еластична, що робить її довговічніше та надійніше. Власники звичайних колекторів можуть стикатися з частою заміною кришок. Вони робляться на одному заводі. Тому, немає різницю у кого ви їх ку..
Колектор пластиковий з заглушкою
270 грн
На складі Код товару: 2002029
Колектор системи Майга є другим за значимістю пристроєм після вакуумного насоса. Він виконує функції розподілу вакууму по стаканах, а також використовується для збору молока з чотирьох ліній в один шланг, від куди вже потрапить в доїльне відро. Заглушка на колекторі використовується у випадках, якщ..
Розподільник колектора
30 грн
На складі Код товару: 2002013
Щоб підключити один шланг на чотири доїльних стаканiв застосовується розподільник вакууму. З одного боку, до нього підводиться шланг від нерегульованого пульсатора, а з іншого - чотири пластикових виходу.Даний розподільник призначений для одночасної роботи у всіма сосками одночасно. Якщо ж у вас поп..
Прокладка колектора Майга 140 см3
30 грн
На складі Код товару: 2002015
Гумове кільце необхідно для герметизації основи колектора і його кришки в місці з'єднання на різьбі...
Кришка коллектора Майга 240 см3
120 грн
На складі Код товару: 2002060
На доїльних апаратах Буренка «Євро» використовуються колектори збільшеного обсягу 240 см3. В інших моделях він 140 см3. Кришка колектора вимагає заміни після тривалого використання. Прозорий пластик дозволяє стежити за процесом перекачування молока в доїльне відро. Як тільки його кількість стане зме..
Розподільник алюм/нерж колектора
30 грн
На складі Код товару: 2002056
Даний розподільник використовується в колекторі доїльного апарату з металу об'ємом 140см3. Має чотири вакуумних входу і один вихід. Виготовлений з міцного пластику. Призначений для колекторів з с алюміниєвою або нержавіючою основою...
Попарний розподільник колектора
30 грн
На складі Код товару: 2002057
Попарний розподільник колектора служить для розподілу вакууму на два окремих доїльних стакана. З одного боку до нього підходять два шланга, один кінець яких звязан з пульсатором. На вихідні трубки одягається сосковая гума.Попарне доїння дає можливість відкачувати по черзі молоко з двох сосків, поки ..
Основа колектора 240см3
220 грн
На складі Код товару: 2002087
Цей комплект призначений для ремонту колектора зі збільшеним об'ємом до 240 см3. Він встановлюється на доїльних апаратах Бурьонка моделі «Євро» та «Максі». Основа складається з двох частин: патрубків для приєднання соскової гуми та розподільника вакууму на доїльні склянки. Діаметр 110 мм.У корпусі з..
Основа попарного колектора 240см3
220 грн
На складі Код товару: 2002088
Основа збільшеного колектора Буренка об'ємом на 240см3 для попарного доїння. Використовується в моделях «Євро» та «Максі». До нього приєднується соскова гума та шланги для доїльних склянок. Від пульсатора підходить два вакуумні шланги. Діаметр колектора 110 мм...
Кришка коллектора  в зборi 240 см3
190 грн
На складі Код товару: 2002065
На доїльних апаратах Буренка «Євро» використовуються колектори збільшеного обсягу 240 см3. В інших моделях він 140 см3. Кришка колектора вимагає заміни після тривалого використання. Прозорий пластик дозволяє стежити за процесом перекачування молока в доїльне відро. Як тільки його кількість стане зме..
Прокладка колектора Майга 240 см3
30 грн
На складі Код товару: 2002066
Гумове кільце необхідно для герметизації підстави колектора і його кришки в місці з'єднання на різьбі. Використовується в колекторах збільшеного обсягу на 240 см3...
Колектор 240см попарного доїння
350 грн
На складі Код товару: 2002077
Для збільшення пропускної спроможності одержуваного молока з доїльних стаканів на більш дорогих моделях доїльних апаратів ставлять попарний колектор Майга об'ємом 240см3. Це на 100см3 більше, ніж в стандартних комплектаціях. Це ухиляється швидкість видойкі корови, зменшує ризик появи маститу. Попарн..
Кришка колектора в зборі з клапаном
95 грн
Нет в наличии Код товару: 2002012
Дана кришка колектора використовується в якості резервуара, в якому рівномірно змішується молоко поступаемое від сосковой гуми і потім надходить в загальний молочний шланг. Прозорий матеріал дає можливість візуально оцінювати закінчення процесу доїння, коли соски перестають давати молоко і час відкл..
Колектор пластиковий з клапаном
210 грн
Нет в наличии Код товару: 2002010
Є одним з основних вузлів доїльного апарату. Використовується як расширительная ємність для злиття воєдино молока, що надходить з окремих доїльних склянок на молочну лінію, підведену до бідона. Другий його функцією є розподілу повітря між склянками надходять від пульсатора.На швидкість потоку вплива..
Клапан колектора Майга
35 грн
Нет в наличии Код товару: 2002014
Клапан для колектора Майга застосовується для автоматичного відключення роботи навісного обладнання, якщо з якоїсь причини один зi стаканiв нещільно прилягає до соску і почне з нього спадати під час доїння. Він закриває отвір між кришкою і розподільником вакууму. Кріпиться шток клапана на спеціальні..
Основа колектора Майга з алюмінію
175 грн
Нет в наличии Код товару: 2002036
Є складовою частиною кришки колектора, яку можна замовити окремо в разі виходу її з ладу через поломки при неакуратному звернення. Вона виготовлена з алюмінію, що набагато міцніше аналогічної з пластика...
Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)