Запчастини для доїльного апарату


Крильчатка доїльного апарату Бурьонка, АІД
60 грн
На складі Модель: 2002066
Електродвигун, встановлений на доїльнiй установцi, вимагає постійного охолодження. Для цього в його задній частині знаходиться крильчатка примусового охолодження. Для захисту її від механічних пошкоджень використовується кожух. Якщо на нього доведеться удар і він прогнеться, то великий ризик пошкоди..
Шланг вакуумний 7х14
20 грн
На складі Модель: 2002021
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень..
Колектор Майга для Буренки пластиковий
200 грн
На складі Модель: 2002029
Колектор системи Майга є другим за значимістю пристроєм після вакуумного насоса. Він виконує функції розподілу вакууму по стаканах, а також використовується для збору молока з чотирьох ліній в один шланг, від куди вже потрапить в доїльне відро. Заглушка на колекторі використовується у випадках, якщо..
Розподільник колектора Майга
25 грн
На складі Модель: 2002013
Щоб підключити один шланг на чотири доїльних стаканiв застосовується розподільник вакууму. З одного боку, до нього підводиться шланг від нерегульованого пульсатора, а з іншого - чотири пластикових виходу.Даний розподільник призначений для одночасної роботи у всіма сосками одночасно. Якщо ж у вас поп..
Кнопка доїльного апарату Буренка
25 грн
На складі Модель: 2002061
Кнопка використовується для включення і відключення електродвигуна пластинчато-роторного вакуумного насоса. Використовується в доїльних апаратах Буренка, Берізка, Білка.Як індикації роботи в кнопку вбудована лампочка, яка починає світитися в положення «включено» або «1».Якщо у вас перестав запускати..
Кришка доїльного відра поліпропіленова
85 грн
На складі Модель: 2002055
Кришка для доїльного відра з поліпропілену ставиться на ряд моделей доїльних апаратів при домашньому використанні. Служить для підключення молочних і вакуумних шлангів. Підходить до всіх відрах з діаметром горловини 17-18 см. По міцності не сильно поступається алюмінієвим, але до недоліків можна від..
Вакуумметр
150 грн
На складі Модель: 2002059
Рівень вакууму в доїльному апараті необхідно контролювати. Для цього служить вакуумметр з діапазоном вимірювання до 100кПа. Якщо насос справно працює, а прилад показує низький рівень, то він вимагає заміни. У вас не вийде налаштувати систему «на око». В результаті ви можете нанести вимені корови зна..
Кільце для з'єднання шлангів
20 грн
На складі Модель: 2002075
Кільце служить для об'єднання повітряної і молочної магістралі в одну лінію з навісним обладнанням для корів. Це робить використання доїльного апарата зручнішим...
Прокладка колектора Майга 140 см3
20 грн
На складі Модель: 2002015
Гумове кільце необхідно для герметизації основи колектора і його кришки в місці з'єднання на різьбі. Категорія товару: Колектор для доїльного апарату ..
Куточок на пластикову кришку бідона
20 грн
На складі Модель: 2002031
Куточок для поліпропіленової (пластикової) кришки доїльного відра. З одного боку на нього одягається молочний шланг, а іншою стороною - надівається на штуцер кришки. Головна відмінність від куточків з чорного пластику є висока міцність і стійкість до появи тріщин. Загальні характеристики М..
Трійник на пластикову кришку бідона
20 грн
На складі Модель: 2002032
Призначається для підключення пульсатора з вакуумним шлангом до поліпропіленової кришці доїльного відра (бідона). Верхній прямий штуцер призначений для підключення вакуумного шланга від доїльної установки. До бічного штуцера поделючают регульований або нерегульований пульсатор з однієї вакуумної лін..
Сальник переднього підшипника Буренка
50 грн
На складі Модель: 2002050
Сальник переднього підшипника для доїльного апарату змінюється разом з його підшипником або при найменшому відчуття, що він перестав щільно прелягать до поверхонь. Маркування на корпусі: 25 35 5 Розміри сальника Внутрішній діаметр: 25 мм Зовнішній діаметр: 35 мм Висота/товщина: 5 мм ..
Колектор Майга АІД пластиковий
210 грн
На складі Модель: 2002010
Є одним з основних вузлів доїльного апарату. Використовується як расширительная ємність для злиття воєдино молока, що надходить з окремих доїльних склянок на молочну лінію, підведену до бідона. Другий його функцією є розподілу повітря між склянками надходять від пульсатора.На швидкість потоку вплива..
Пульсатор попарного доїння
600 грн
На складі Модель: 2002009
Головною відмінністю попарного пульсатора від нерегульованого в тому, що він працює поперемінно. Вакуум подається тільки на два вим'я з чотирьох. В цей час два інших відпочивають. Це забезпечує більш якісну доїння, практично повністю корова віддає молоко і не потрібно додаіванія. Попарний пульсатор ..
Кришка коллектора Майга 240 см3
90 грн
На складі Модель: 2002060
На доїльних апаратах Буренка «Євро» використовуються колектори збільшеного обсягу 240 см3. В інших моделях він 140 см3. Кришка колектора вимагає заміни після тривалого використання. Прозорий пластик дозволяє стежити за процесом перекачування молока в доїльне відро. Як тільки його кількість стане зме..
Доїльне відро 20 літрів
1 300 грн
На складі Модель: 2002001
Для збору отриманого молока використовується переносний бідон, що називається так само доїльним відром. Бідон є найважливішим вузлом доїльного апарату. Він виготовляється з харчового алюмінію, що відповідає всім санітарним нормам і має обсяг 20 літрів. У ньому передбачені ручки для зручного перенесе..
Підшипник задній Буренка
80 грн
На складі Модель: 2002049
Під час профілактичного обслуговування пластин в вакуумному насосі доїльного апарат раз на рік перевірте задній підшипник в моторі на наявність люфтів. При найменшому ж підозра його необхідно замінити на новий. Ігнорування призводить до підвищених вібрацій і до розбивання посадочного місця. У підсум..
Підшипник передній Буренка
90 грн
На складі Модель: 2002048
Під час обслуговування пластин в вакуумному насосі доїльного апарат раз на рік перевірте передній підшипник на наявність люфтів. При найменшому ж підозра його необхідно замінити на новий.Ігнорування призводить до підвищених вібрацій і до розбивання посадочного місця. У підсумку, подальший ремонт буд..
Кришка ресивера з прокладкою
70 грн
На складі Модель: 2002063
Прозора кришка служить для візуального контролю наявності рідини і сторонніх предметів в ресівері доїльної установки. Герметичність даного вузла зберігається за рахунок застосування прокладки з еластичної гуми.Згодом деталь зношується і потребує заміни. Кришка ресивера характеристики Матеріал ..
Доїльний стакан пластиковий
30 грн
На складі Модель: 2002085
Доїльні склянки із пластику відрізняються своєю дешевизною і при дбайливому звернення достатню довговічність. До слабких місць належить пластиковий штуцер, на який одягається вакуумний шланг від колектора. Його можна відламати. Найчастіше це трапляється в холодну пору року, коли матеріал стає більш ..
Клапан колектора Майга
35 грн
На складі Модель: 2002014
Клапан для колектора Майга застосовується для автоматичного відключення роботи навісного обладнання, якщо з якоїсь причини один зi стаканiв нещільно прилягає до соску і почне з нього спадати під час доїння. Він закриває отвір між кришкою і розподільником вакууму. Кріпиться шток клапана на спеціальні..
Графітові пластини для Бурьонки 45х70х5
130 грн
На складі Модель: 2002023
Даний комплект графітових пластин призначений для доїльних апаратів Бурьонка, двигун яких розрахований на 1500 об / хв. У порівнянні з іншого модифікацією, з робочою швидкістю 3000 об / хв, вакуумний насос в такий виконання більш довговічний і створює менше шуму. Наявність 4 пластин збільшує можливу..
Масло для доїльного апарату 1л
100 грн
На складі Модель: 2002067
Масло для пластинчато-роторних вакуумних насосів відповідає високим вимогам при тривалій роботі. Підходить для среднеумеренних умов роботи з температурою повітря, що стискається 150 градусів. Так само має наступні характеристики:Має низький тиск при високих температурахВисокі змащувальні властивості..
Масло для доїльного апарату 3л
270 грн
На складі Модель: 2002068
Масло для пластинчато-роторних вакуумних насосів відповідає високим вимогам при тривалій роботі. Підходить для среднеумеренних умов роботи з температурою повітря, що стискається 150 градусів. Так само має наступні характеристики:Має низький тиск при високих температурахВисокі змащувальні властивості..
Показано з 25 по 48 із 90 (всього 4 сторінок)