Шланг для доїльного апарату

Доїльний апарат складається з двох магістралей: вакуумної лінії та молочної. Вони виготовлені з силіконового шланга з різним внутрішнім діаметром, але з товстою стінкою 3-5мм. Справа в тому, що звичайний шланг або з армованим покриттям призначений на внутрішній тиск, що розширює, коли повітря або рідина тисне на стінки прагнучи їх роздмухати. У доїльному обладнанні прокачування молока відбувається за рахунок відкачування повітря. Якщо поставити звичайний шланг, його сплющить. Також шланг повинен працювати тривалий час без схильності до розтріскування, появи пір.

Молочний шланг на доїльний апарат бажано міняти раз на рік. На його внутрішніх стінках утворюється регулярно наліт, який проникає згодом углиб матеріалу, руйнуючи його. Таке середовище стає місцем для розвитку бактерій та інших мікроорганізмів, які важко видалити. Молоко в такому середовищі може припинити відповідати санітарним нормам, викликати отруєння організму.

Шланг для молока потребує регулярного догляду. Після кожного доїння, особливо у спекотні дні, через всю систему пропускають чисту воду. Для цього набирають відро з теплою водою і опускають у нього склянки при включеному вакуумному насосі. Проганяють так кілька разів. Колектор на час простою бажано підвішувати якомога вище вертикально, щоб у шлангу не утворювалося коліно із застоєм залишків рідини. Раз на тиждень за допомогою довгого йоржика позбавляються від нальоту за допомогою миючих засобів.

Вакуумний шланг доїльного апарату є довговічнішим. Заміна відбувається через його природне зношування. На склянки краще ставити прозорий шланг. У разі потрапляння рідини між сосковою гумою та склянкою ви це побачите та швидко відключіть насос, щоб уникнути потрапляння в нього молока чи води.

Ціна у каталозі вказана за один метр. Виберіть потрібну довжину, вказавши необхідну кількість.

Для кращої орієнтації в шлангах доїльного апарату нижче наведено таблицю, яка полегшить вибір.

Шланги для доїльного апарату
Точка з'єднання Довжина Діаметр
Вакуумна магістраль
Доїльна установка - Кришка бідона 11х23
Пульсатор - Коллектор 7х14
Коллектор - Доїльні стакани 1м (4шт*15см) 7х14
Молочна магістраль
Кришка бідона - Коллектор 14х22
Шланг для молока 14х22
90 грн
На складі Код товару: 2002020
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Шланг, за яким відкачується молоко, повинен виготовлятися з екологічно чистого ПВХ призначеного для харчової промисловості. Другою вимогою є стійкість до хімі..
Шланг вакуумний прозорий 7х14
40 грн
На складі Код товару: 2002058
Вакуумні шланги з'єднують між собою навісне обладнання і вакуумний насос. Він знаходить застосування між доїльними стаканами і колектором. Після нього йде магістральна лінія безпосередньо до силового агрегату. Якщо у вас доїльний попарного доїння, то магістраль складається з двох шлангів. Внутрішні..
Шланг вакуумний 11х23
90 грн
На складі Код товару: 2002022
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень..
Шланг вакуумний 7х14
40 грн
На складі Код товару: 2002021
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)