Недорогі доїльні апарати

У категорію недорогі доїльні апарати потрапили ті, які користуються найбільшим попитом серед покупців. У них витриманий баланс між комплектуючими, ціною і довговічністю. Відмінною особливістю є доїльні стакани з нержавіючої сталі і кришка доїльного відра з алюмінію. Вартість змінюється в залежності від потужності електродвигуна і типу вакуумного насоса.

Вибираючи для себе доїльний апарат недорого зверніть увагу на модель Буренка-1 3000. Це суха установка, яка здатна обслужити до 5 корів за годину безперервно працюючи. Потім їй необхідно дати 40 хвилин охолонути. Наступний апарат для доїння корів Буренка-1 1500. Він уже годиться н тільки для домашнього використання, але і для невеликого фермерського господарства. Його характеристики - 10 голів / год.

Ви також можете купити недорогий доїльний апарат масляного типу. Вони відрізняються від сухих більш тривалим періодом безперервної роботи до 90 хвилин. Між Буренко та АИД існують відмінності в конструкції, про які ви можете дізнатися в опис кожного з них.

На всю продукцію поширюється гарантія від виробника. Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні, де знаходяться її відділення. Оплата можлива як відразу на банківську карту, так і післяплатою. В цьому випадку ви платите тільки після отримання замовлення.


Burenka-1 3000 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
6850грн.
На складі Модель: 02001008
Доїльні апарати виробництва «Бурьонка» з'явилися вже досить давно, можна сказати з перших на ринку подібного обладнання, і заслужено завоювали популярність серед доярок. Взагалі, якщо дозволяє сімейний бюджет, то треба поступово відходити від ручного доїння корів. Найважливіша причина такого переход..
Burenka-1 Масляний для корів (Нержавіючі склянки)
7200грн.
На складі Модель: 02001016
Багато тваринницькі господарства поступово переходять на більш технологічні доїльні апарати, виконані за схемою масляного пластинчато-роторного вакуумного насоса. Така конструкція широко застосовується в харчовій промисловості, в технологічному виробництві. Їх відрізняє низький рівень шуму, надійніс..
Burenka-1 1500 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
7501грн.
На складі Модель: 02001003
Вибирати між вартістю і надійністю завжди нелегко, особливо якщо має бути ознайомитися з немаленьким кількістю моделей. До того ж, не всі з покупців можуть або готові періодично займатися обслуговуванням доїльного апарату, глибоко вникати в принципи його роботи. Все повинно працювати справно, витрим..
Damilk AID-1 Масляний для корів (Нержавіючи стакани)
7100грн.
Отсутствует Модель: 02001023
Вибираючи для себе модель доїльного апарату багато хто звернув увагу на існування двох їх типів. До першого належать насоси, що працюють без змащення на суху і другі - з постійною подачею рідкого масла на графітові пластини. Найпопулярнішою конструкцією вважається доїльний апарат Аід-1.Окремо стоїть..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані