Доїльний апарат попарного доїння

Механізоване доїння може повністю замінити ручне, в тому числі і повністю емітувати природний процес. Доярка має тільки дві руки, тому вона по черзі отримує молоко тільки з двох сосків на вимені тварини. Два інших в цей момент знаходяться в розслабленому стан.

Доїльні апарати з нерегульованим пульсатором задіють усі чотири соска за один такт роботи. Це створює певний дискомфорт для тваринного, збільшує ризик появи маститу. В доїльних залах європейських країнах за стандарт прийняли попарний пульсатор. На його виході вакуумна магістраль розділяється на дві лінії. До кожної підключаються попарно доїльні стакани. У момент першого такту один канал закритий, а другий відкривається - стискаючи соскову гуму. Потім цикл змінюється і так відбувається поки доїння не закінчиться.

В доїльних апаратах попарного доїння українських виробників застосовують турецькі пульсатори L80. Вони дозволяють самостійно регулювати частоту пульсацій в залежності від тварини. Для корів це 60 тактів, для кози 90 тактів і для овець 120. З недавнього часу в продажу з'явилися ремкомплекти, тому ви самостійно можете їх обслуговувати.

Інтернет-магазин Інлет пропонує купити доїльний апарат попарного доїння з доставкою в усі міста України, де розташовані відділення Нової пошти. Ви отримуєте заводську гарантію та сертифікати, які дозволять отримати дотацію.


Burenka-1 3000 Сухий для корів (Європейська комплектація)
7751грн.
На складі Модель: 02001010
Іноді ми хочемо зробити для себе або близької людини подарунок, і він повинен бути особливим. Якщо ви можете собі дозволити витратити трохи більше звичайного грошей, то рекомендуємо звернути увагу на доїльний апарат з європейської комплектацією. Це все така ж знайома за асортиментом доїльна установк..
Burenka-1 1500 Сухий для корів (Європейська комплектація)
8401грн.
На складі Модель: 02001005
Європейські стандарти доїння відрізняються від вітчизняних. Їх відрізняє більш дбайливе ставлення до тварин, заклопотаність про захист навколишнього середовища. Так, наприклад, на Заході заборонено використання масляних пластинчато-роторних вакуумних насосів. Масляні пари і дрібні краплі через глушн..
Belka-2 3000 доїльний апарат на дві кози
7551грн.
На складі Модель: 02001022
Нікому з нас не хочеться витрачати час на однакову рутинну роботу і з часом ми намагаємося від її усунути. Тут є два рішення. Або позбутися від самої причини, або перекласти її на якогось іншого. Пити смачне (правда не для всіх) і корисне (ось це вже точно) козяче молоко дуже класно, добре і готуват..
Belka-2 1500 доїльна установка на дві кози
9350грн.
На складі Модель: 02001021
Плануючи збільшення чисельності поголів'я кіз паралельно з цим постає питання їх обслуговування. Ставити стаціонарне обладнання в нинішніх реаліях з великим періодом окупності вкрай затратно. Потрібен більш простий і доступний спосіб вирішення поставлених завдань. Існують компактне доїльне обладнанн..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані