Вакуумний насос доїльного апарату
Силовий агрегат доїльного апарату складається з електродвигуна та вакуумного насоса. Залежно від виробника вони можуть бути спарені (моноблок) в єдиний вузол або бути з'єднані як два різні пристрої через муфту.
Вакуумний насос має власний термін служби. Приблизно через 5 років експлуатації в ньому замінюють підшипники та сальники, а після 8 років відбувається сильне зношування металу всередині та пластини не здатні забезпечувати тиск на потрібному рівні. Крім цього, приблизно раз на два роки бажано міняти лопатки на нові, не чекаючи їхнього повного зносу. Насос, що відслужив свій термін служби, замінюють.
Необхідність у насосі може бути у випадку, коли роблять доїльний апарат своїми руками або модернізують наявний.
Основним параметром, на який орієнтуються при виборі вакуумного насоса, – кількість часу його безперервної роботи до відключення на охолодження. Враховуючи, що одна корова доїться 7-8 хвилин, вираховують його продуктивність. У середньому сухий насос здатний працювати до 40 хвилин, масляний до 60 хвилин. Охолодження триває близько години, після чого можливе його повторне включення.
Вакуумний насос Бурьонка існують на 3000 оборотів і 1500 оборотів. Вони не взаємозамінні, зверніть на це увагу. На їхній рамі з різних боків розміщено вхідний штуцер для підключення до ресивера. Потрібно доопрацювання.
На нашому сайті ви можете підібрати собі насос, а також знайти інші запчастини на доїльний апарат.