Вакуумний насос доїльного апарату

Силовий агрегат доїльного апарату складається з електродвигуна та вакуумного насоса. Залежно від виробника вони можуть бути спарені (моноблок) в єдиний вузол або бути з'єднані як два різні пристрої через муфту.

Вакуумний насос має власний термін служби. Приблизно через 5 років експлуатації в ньому замінюють підшипники та сальники, а після 8 років відбувається сильне зношування металу всередині та пластини не здатні забезпечувати тиск на потрібному рівні. Крім цього, приблизно раз на два роки бажано міняти лопатки на нові, не чекаючи їхнього повного зносу. Насос, що відслужив свій термін служби, замінюють.

Необхідність у насосі може бути у випадку, коли роблять доїльний апарат своїми руками або модернізують наявний.

Основним параметром, на який орієнтуються при виборі вакуумного насоса, – кількість часу його безперервної роботи до відключення на охолодження. Враховуючи, що одна корова доїться 7-8 хвилин, вираховують його продуктивність. У середньому сухий насос здатний працювати до 40 хвилин, масляний до 60 хвилин. Охолодження триває близько години, після чого можливе його повторне включення.

Вакуумний насос Бурьонка існують на 3000 оборотів і 1500 оборотів. Вони не взаємозамінні, зверніть на це увагу. На їхній рамі з різних боків розміщено вхідний штуцер для підключення до ресивера. Потрібно доопрацювання.

На нашому сайті ви можете підібрати собі насос, а також знайти інші запчастини на доїльний апарат.

Вакуумний насос Бурьонка-3000
6 100 грн
На складі Код товару: 2001024
Основний вузол доїльного апарату - це його електродвигун, який через свій вал обертає крильчатки вакуумного насоса. Для доїльних апаратів Буренка, Берізка і Білка існує дві модифікації розрахованих на різні обороти. Найбільш популярним є агрегат "АДА 220 3000". Так, наприклад, використовується в Бур..
Вакуумний насос Бурьонка-1500
7 350 грн
На складі Код товару: 2001023
Доїльна установка складається з рами і електродвигуна з насосом, а також електроніки, яка його живить. Згодом внутрішні частини електродвигуна зношуються, як і сам вакуумний насос. Вони виконані в одному корпусі, тому при виході з ладу чого-небудь одного потрібна повна заміна силового агрегату. На щ..
Вакуумний насос АІД-1
2 300 грн
Нет в наличии Код товару: 2002035
На відміну від доїльного апарату «Буренка» з сухим насосом у «Аїд-1» модульна конструкція, що дозволяє міняти окремо кожен вузол. А ось у «Буренки» насос доведеться купувати спільно з електродвигуном і його загальний термін служби складе близько 3 - 3.5 років.Вихід з ладу масляного насоса вкрай рідк..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)