Доїльні установки

Доїльна установка необхідна для первинної обробки молока - транспортування від виміні по закритому молокопроводу в доїльне відро. В сучасних фермах поступово відходять від ще радянського обладнання на користь переносних доїльних апаратів для корів. Їх відрізняє від стаціонарних установок пересувається візок компактного розміру з колесами на якій розташований електричний двигун з вакуумним насосом і навісним обладнанням для збору молока. За одним таким пристроєм доярка може видоїти 14-18 корів за одну годину. Такий підхід дозволяє постійно нарощувати виробничі потужності в міру необхідності без великих фінансових витрат. Таким чином ви можете перетворити будь-яке приміщення в доїльний зал з невеликим числом обслуговуючого персоналу.


Переваги доїльних установок

Різні комплектації забезпечують можливість використовувати одночасно дві або три лінії для паралельного доїння з продуктивністю 6-8 корів за годину кожна. Одна доярка робить дві операції одночасно: безпосередньо саме доїння і підготовка наступних тварин. Ще більше збільшити продуктивність здатні повністю автономні лінії, у кожної з них знаходиться індивідуальне відро для збору об'ємом 20 літрів.

Установки знаходять своє застосування і в малих тваринницьких господарствах у звичайних сільських жителів. Вже ті, у кого три і більше корів не в стан вручну займатися доїнням і змушені переходити на механічний спосіб.

У доїльної установки використовуються роторно-пластинчасті вакуумні насоси сухого типу з підвищеним ресурсом роботи і більш продуктивні із застосуванням мінерального масла для змащення пластин, зменшують тертя. Одні й інші мають свої переваги з недоліками. Вибір залежить від ступеня завантаженості, температури в корівнику в зимовий час, фінансових можливостей. Детальну інформацію ви зможете знайти в описах в представлених моделях.

Доїльна установка АДА-220 1500
5400грн.
На складі Модель: 02001018
Головною відмінністю даної доїльної установки АДА-220 1500 від моделі АДА-220 3000 полягає в зниження швидкості обертів електродвигуна, що в свою чергу зменшить навантаження на вакуумний насос. Частота обертання становить всього 1500 об / хв.Які це вирішує завдання? Доїльна установка сухого типу біл..
Доїльна установка АДА-220 3000
4750грн.
На складі Модель: 02001017
Дана доїльна установка є основою всіх доїльних апаратів виробництва Буренка. Вона складається з рами, на якому розташовується електродвигун і вакуумний насос, ресивер з оглядовим вікном з прозорого пластика, а також вакуумометром і вакууморегулятором. У комплект не входить навісне обладнання.Пам'ята..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)