Доїльний апарат Аід-1 з нержавіючими стаканами

(02001023)
Доїльний апарат Аід-1 з нержавіючими стаканами
Наявність: Отсутствует
Товар розпроданий
Inlet Group Виробник: Inlet Group
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

6800грн.

Вибираючи для себе модель доїльного апарату багато хто звернув увагу на існування двох їх типів. До першого належать насоси, що працюють без змащення на суху і другі - з постійною подачею рідкого масла на графітові пластини. Найпопулярнішою конструкцією вважається доїльний апарат Аід-1.

Окремо стоїть насос є його відмінною рисою. Така розв'язка від електродвигуна дозволяє зменшити загальний рівень вібрацій при включенні установки в електромережу, а також і під час його роботи. Модульність збірки силової частини простіша при обслуговуванні і дозволяє змінювати кожен вузол у міру його виходу з ладу.

Важається, що вакуумні пластинчато-роторні насоси, більш довговічні. Цьому сприяє зменшене тертя, а значить температура перегріву настає помітно пізніше. Час роботи і навантаження збільшується. Це відчутно вже маючи 5 голів в господарстві і більше. Певна в'язкість мінерального масла заповнює різні відколи, задираки, вибоїни покращуючи стабільність переганяється повітря.

Правильно буде відзначити два властивих нестачі. Сухі насоси працюють в широкому температурному діапазоні, масло ж має властивість загусати при температурах, які прагнуть до нуля. Вихід звичайно ж є. З пізньої осені слід заливати більш текучі рідини. Мінеральне воно, напівсинтетика або синтетика не має сенсу. Хто з цим не стикався і не знає, має певні труднощі. Так що майте це на увазі.

Другий недолік полягає в постійному «випльовування» маслі через глушник. Обор походить від розширювального бачка, потім проходить через внутрішню частину насоса і виходить разом з повітрям назовні. Обсяг не такий великий, щоб панікувати, але установку слід тримати подалі від корів і корми в добре провітрюваному приміщення. З цієї причини в Європі вони заборонені.

Навісне обладнання, в яке входить колектор, пульсатор, сосковая гума, доїльні стакани виробляються в Україні і мало чим відрізняються один від одного. Це має величезний плюс. Ви завжди зможете знайти потрібну деталь, якщо вона вийде з ладу.

З усіх інших питань ви можете проконсультуватися у наших продавців. Вони допоможуть не тільки підібрати кращу комплектацію, але і відповісти на безліч технічних питань.

Загальні відомості
Країна виробник Україна
Виробник DaMilk
Електроживлення, В Однофазне, 220 В
Вид тварин Для корів
Тип установки Переносний
Конструкція шасі Колісний візок
Режим доїння Напівавтоматичний
Технічні характеристики
Вакуумний насос
Електрична потужність, кВт 0,75
Швидкість обертання валу, об/хв 3000
Максимальний вакуумний тиск, кПа 50
Обсяг перекачується повітря на х.х, л / хв (5,5м3/час)
Кількість пластин, шт 4
Матеріал пластин Текстолит
Продуктивність, голів/г 8
Безперервний час роботи, хв 60
Інтервал між безперервною роботою, хв 40
Блок захисту насоса (БЗН) Без захисту від попадання вологи
Одночасна доїння, голів 1
Система доїння Двотактний
Пульсатор Стандарний
Обсяг колектора, см3 140
Соскова гума Каучук (заміна через 6 міс)
Тип соскових стаканів Нержавіюча сталь
Кришка доїльного відра Алюміній
Обсяг доїльного відра, л 18
Матеріал доїльного відра Алюміній

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари