Burenka-1 3000 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)

(Код: 02001008)
Burenka-1 3000 Сухий для корів (Нержавіючі склянки)
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Inlet Group Виробник: Inlet Group
Місцезнаходження товару - Київ
Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Приват 24

Оплата через додаток Privat24 або термінал самооблужіванія

Підтвердіть замовлення перед оплатою. Відправлення після надходження коштів.

Гарантія 12 місяців

Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення замовлення протягом 14 днів

6850грн.

Доїльні апарати виробництва «Бурьонка» з'явилися вже досить давно, можна сказати з перших на ринку подібного обладнання, і заслужено завоювали популярність серед доярок. Взагалі, якщо дозволяє сімейний бюджет, то треба поступово відходити від ручного доїння корів. Найважливіша причина такого переходу полягає в досить великому фізичному втоми рук. У деяких можливо навіть поява на шкірі алергічних реакцій від постійного контакту з вим'ям і молоком. З цим можна змиритися і не помічати, коли в вашому господарстві лише одна корова, але через час з'явиться ще одна, потім третя і т.д. Деякі корови важко віддають молоко. А адже сільськогосподарськими турботами займається старше покоління. За день треба встигнути сходити на пасовище, нагодувати птицю, прибрати за свинями, зробити прополку на городі, по дому справи. Особистого часу і відпочинку практично не залишається.


Який же слід вибрати доїльний апарат?

Початок вибору завжди залежить від суми, яку ми маємо. Ціна ж буде прямо залежати від комплектації, а точніше з яких компонентів буде зібрано навісне обладнання.

Другий критерій вибору полягає в тому, як інтенсивно буде використовуватися апарат. Маючи невелике поголів'я до 5 корів цілком вистачить чогось не дуже дорогого.

Не менш важливим є розміри і вага всієї конструкції. Це фермери можуть дозволити собі утримувати великі опалювальні приміщення, в частому ж будинку кожен квадратний метр на рахунку. Одна справа поставити доілку в кутку, а інше - вічно за неї чіплятися ногами. Будь зайву вагу негативно позначається на болях в попереку, шийному відділі. Незважаючи на наявність коліс на рамі, для зручності маневрування по сараю, вага на ручці відчуватися буде все одно.


Які бувають доїльні апарати?

Прийнято вважати конструкцію апарату в залежності від використовуваного типу насоса. Вони бувають сухого типу, а також масляні. Найпростіші це звичайно ж сухі, до них відноситься все доїльні апарати Корівка 1. Вакуумний насос складається з ротора з'єднаного з валом електродвигуна, на якому розташовані дві графітові пластини. Пластини під дією відцентрової сили щільно прилягають до статора (корпусу) вакуумного насоса. Під час обертання висмоктується все повітря з одного краю, де підключений колектор, утворюючи тим самим негативний тиск. Регулярне обслуговування зводиться лише до заміни пластин у міру зносу. Проста схема дозволяє істотно зменшити розміри всієї установки в зібраному вигляді. До мінусів відносять галасливість, схильність до перегріву при тривалій роботі без періодичного відключення живлення для охолодження. Такі насоси ідеальні при малому і невеликому тваринництві.


Як підготувати приміщення для доїльного апарату?

Бажано перед покупкою відразу потурбуватися про модернізацію сараю. Його робочу зону треба поділити на дві частини: місце для корови і місце для обладнання. В першу чергу звичайно ж треба підвести електрику, розмістивши потім на стіні розетку. Пол повинен бути з твердого рівного матеріалу. Наприклад, з бетону або дощок. Вам доведеться часто переставляти з місця на місце доїльне відро, перевозити сам апарат.

У перший час звикання до машинного доїння корову треба прив'язувати за ноги до стовпів. Спереду і ззаду треба розмістити по два таких балки. У холодну пору року з осені по весну в приміщення забезпечити температуру вище + 5 + 10 градусів. Робиться це за допомогою газових теплових гармат або електричних обігрівачів. Чим вище температура, тим більше еластичні молочні шланги. Масляні ж апарати взагалі не люблять холодне повітря, масло всередині насоса загусає, робиться більш в'язким. Вакуум набирається відчутно довше, збільшується гучність, можливі вібрації.


Як привчати корову до доїння?

Корова повинна протягом 3-7 днів поступово звикати до шуму електродвигуна, але доїння слід ще робити вручну.

Після загону корови в сарай її треба зафіксувати. Прив'язується кожна нога до балок. Потім включається в стороні доїльний апарат на холостому ходу. Перших три дні отримуєте молоко традиційним ручним способом. На четвертий вже можна пробувати підключати доїльні стакани до вимені. Під час доїння корова повинна бути відвернута, найкраще тут дати їй корму. Так вона легше перенесе весь стрес.

Згодом корова почне сама вільно заходити в стійло, стояти смирно без прив'язування і не буде відчувати ніякого дискомфорту.


Доставка

Доставка здійснюється у всі міста та районні центри, що знаходяться на території України, за винятком регіонів, що входять в зону АТО. По-нашому або вашим бажанням в якості транспортного перевізника може бути обрана «Нова пошта» або «Інтайм».


Опис комплектації

Представлений апарат є найкращим компромісом між надійністю і вартістю для обслуговування до 5 корів на годину. Доїльні стакани виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечить їх довговічність. У пластикових оголовках вразливим місцем вважається штуцер, на який одягається вакуумний шланг. Неакуратний рух може привести до його отламліванію.


Теги: Буренка, До 5 коров
Загальні відомості
Країна виробник Україна
Виробник Inlet Group
Електроживлення, В Однофазне, 220 В
Вид тварин Для корів
Тип установки Переносний
Конструкція шасі Колісний візок
Режим доїння Напівавтоматичний
Технічні характеристики
Вакуумний насос Пластинчато-роторний сухого типу
Електрична потужність, кВт 0,75
Швидкість обертання валу, об/хв 3000
Максимальний вакуумний тиск, кПа 60
Обсяг перекачується повітря на х.х, л / хв 220 (7м3/час)
Кількість пластин, шт 2
Матеріал пластин Композитний графіт
Продуктивність, голів/г 5
Робоча температура насоса, С 90
Безперервний час роботи, хв 60
Інтервал між безперервною роботою, хв 40
Блок захисту насоса (БЗН) Без захисту від попадання вологи
Одночасна доїння, голів 1
Система доїння Двотактний
Пульсатор Стандарний
Обсяг колектора, см3 140
Соскова гума Каучук (заміна через 6 міс)
Тип соскових стаканів Нержавіюча сталь
Кришка доїльного відра Алюміній
Обсяг доїльного відра, л 20
Матеріал доїльного відра Алюміній

Очень понравился консультант. Терпеливо отвечал на все мои вопросы, рассказал о недостатках различных доильных аппаратов, дал возможность самостоятельно принять решение. Я заказал в начале недели и в пятницу уже был у меня в отделение. По коплектации и внешнему виду вопросов нет.

Выбрали этот аппарат по рекомендации продаца две недели назад. Хотим сказать спасибо, что не стали навязывать нам более дорогие модели и объяснили в чем разница, между производителями и комплектациями. У нас сейчас три коровы и его хватает.

Спасибо за положительный отзыв. Очень рады за вас и вашего нового сожителя)

Спасибо вам за рекомендацию этого доильного аппарата. Вот уже около месяца работает у нас с тремя коровами. Жена конечно же очень сильно обрадовалась моему подарку. По вашим статьям как доить доильным аппаратом очень быстро разобрались и ловко научились снимать и одевать стаканы в вымя.
Глядя на новые цены, хорошо, что успели купить до подорожания.

Покупал этот доильный аппарат около 3 лет тому назад в другом месте, на рынке, для 2 коров. К преимуществам следует отнести малый размер по сравнению с другими аппаратами и его маневренность. В плане надежности хотелось бы немного больше. Периодически надо осматривать внутренность насоса, чтобы не было задиров и вовремя менять пластины. Обязательно надо проверять не цепляются ли они в своих пазах. Для тех, у кого есть руки, это не станет большой проблемой. А вот в работе он немного шумный, греется. Как и отсутствие смазки тоже уменьшает срок его службы.

Написати відгук

Рекомендовані товари