Інкубатор Тандем 770 з авторегулюванням вологості (3001050)

Інкубатор Тандем 770 з авторегулюванням вологості
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Інлет Виробник: Інлет
Товари від офіційного виробника або постачальника в Україні
Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Гарантія 12 місяці

Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення замовлення протягом 14 днів

18 200 грн

Ємність

Курячі яйця - 770шт


Основні характеристики

Автоматичне регулювання вологості

Автоматичний поворот лотків

Обігрів ТЕНовий

Примусова циркуляція повітря

Витяжний вентилятор для охолодження


Опис

Інкубатор Тандем 770 використовується для промислового виведення домашньої птиці і має велику місткість лотків для разового завантаження. Стінки корпусу зроблені з пластикових сендвіч-панелей всередині яких знаходиться теплоизолирующий лист пінопласту. Кути корпусу захищені від ушкоджень металевим куточком. Спереду на лицьовій частині велика дверцята зі склопакетом для спостережень. Два скла зменшують тепловтрати. У місці контакта дверей з рамою прокладений гумовий ущільнювач, який перешкоджає проникненню повітря.

Нагрівання яєць відбувається за рахунок виділення тепла ТЕНом. Розподіляють жар по всьому об'єму і створюють циркуляцію, щоб врівноважити температуру в будь-якій точці, кілька вентиляторів. Два більші і два менші розміром. Також під обдувом прискорюється випаровування води, підвищуючи вологість.

В інкубаційному камері знаходиться витяжний вентилятор, завдання якого знижувати температуру до потрібного рівня. Яйця на останніх етапах розвитку починають самі відчутно виділяти тепло і потрібно їх примусове охолодження.

Дана серія інкубаторів має можливість автоматично регулювати і підтримувати рівень вологості. Снизу под лотками находится контейнер с дополнительным ТЭНом и вентилятором. В него по мере испарения жидкости добавляют новую. Воду желательно заливать дистиллированную, чтобы на стенках не образовывалась накипь.

Лотки змінює свій кут нахилу через мотор-редуктор кожну годину по таймеру, але можна ввести користувачем і інші значення. Самі лотки виймаються.

Всіма процесами управляє цифровий блок, який на передній панелі має три дисплея з кнопками налаштування. Вони відображають поточний рівень вологості, температуру і час до наступного повороту лотка. Висока точність вимірювань. Надходить інформація з датчиків має мінімальні похибки.

Написати відгук

Разом з цим товаром цікавляться