Інкубатор Тандем 100 з регулюванням вологості (3001042)

Інкубатор Тандем 100 з регулюванням вологості
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Інлет Виробник: Інлет
Товари від офіційного виробника або постачальника в Україні
Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Гарантія 12 місяці

Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення замовлення протягом 14 днів

5 400 грн

Ємність

Курячі яйця - 100шт


Основні характеристики

Автоматичне регулювання вологості

Автоматичний переворот лотка з яйцями

Обігрів за рахунок ламп розжарювання

Індикація температури, вологості і таймера повороту

Примусова циркуляція повітря двома вентиляторами

Корпус з нержавіючої та оцинкованої сталі


Опис

Інкубатор Тандем з лотком на 100 яєць є більш професійною моделлю, який призначений для частого використання протягом багатьох років. Корпус зовні оббитий оцинкованим залізом стійким до появи іржі, а всередині додатково нанесено ізоляційний шар, який відображає тепло назад всередину камери. Така конструкція не покришиться і не потріскається на відміну від пінопласту під час тривалої експлуатації. Дверцята практично повністю скляна, що дає можливість візуального контролю за всієї закладкою. Між нею і торцем корпусу наклеєна герметизуюча гумка, яка перешкоджає виходу накопиченого тепла назовні. Для більш щільного притиску дверцята фіксується зверху затискачем.

Нагрівальний елемент виконаний на двох лампах розжарювання, підключених паралельно. Якщо одна несподівано перегорить, то інкубатор продовжить працювати на інший без значної втрати ефективності до заміни несправної. Для відділення гарячої зони від яєць над лампами знаходиться захисний металевий екран. Він більш рівномірно розподіляє жар безпосередньо над цоколем.

Вентилятор забезпечує постійну циркуляцію повітря між нижнім і верхнім шаром. Таким чином температура однакова в будь-якій точці. Прогрів шкаралупи однаковий з усіх боків. Звернемо увагу, для нормального розвитку зародка обов'язково провітрювання з відкриванням кришки як це вимагає інструкція по виведенню курчат.

Поворот яєць відбувається поперемінним нахилом лотка на 45 градусів в автоматичному режимі кожну годину. Також є можливість внести свої значення.

Дана серія інкубаторів має можливість автоматично регулювати і підтримувати рівень вологості. По мірі необхідності вбудований насос сам підкачує воду з ємності, розташованої зовні. Всередині його корпусу знаходиться бачок з нагрівачем, куди вона в підсумку потрапляє і поступово випаровується. Воду бажано заливати дистильовану, щоб на стінках не утворювалася накип.

Всіма процесами управляє цифровий блок, який на передній панелі має три дисплея з кнопками налаштування. Вони відображають поточний рівень вологості, температуру і час до наступного повороту лотка. Обладає високою точністю вимірювання.


Відео огляд

Написати відгук

Разом з цим товаром цікавляться