Інкубатор ламповий Тандем 300 з автоповоротом і влагомером (3001030)

Інкубатор ламповий Тандем 300 з автоповоротом і влагомером
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Інлет Виробник: Інлет
Товари від офіційного виробника або постачальника в Україні
Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Гарантія 12 місяці

Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення замовлення протягом 14 днів

7 000 грн

Ємність

Курячі яйця - 300шт


Основні характеристики

Автоматичний переворот лотка з яйцями

Обігрів за рахунок ламп розжарювання

Індикація температури, вологості і таймера повороту

Примусова циркуляція повітря двома вентиляторами

Корпус з нержавіючої та оцинкованої сталі


Опис

Інкубатор Тандем 300 використовується для виведення всіх видів домашньої птиці і має велику місткість лотків. На відміну від корпусу з пінопласту, який схильний досить швидко кришитися, тут використовується жорсткий каркас з нанесеним оцинкованим залізом. Передня дверцята скляна для зручної оцінки процесів, що відбуваються всередині інкубатора. З внутрішньої частини камери додатково нанесено ізоляційний шар, який за рахунок свого покриття відображає тепло від стінок назад в камеру. У місці прилягання дверцяти приклеєна гумова стрічка для контакту без щілин, а сама вона притискається засувкою на кришці.

Нагрівання яєць відбувається за рахунок виділення тепла від двох ламп розжарювання, підключених паралельно. У разі, якщо одна з них перегорить, інкубація буде продовжена за рахунок іншої до моменту усунення несправності. Над цоколем знаходиться металевий кожух. Лампочка виділяє жар в одному місці, і щоб не відбувалося безпосередньо над нею перегріву зародка, даний кожух служить перешкодою. Ще більше покращує рівномірне нагрівання повітря вентилятор, який створює циркуляцію по всьому об'єму. Температура в будь-якій точці стане усередненої і коректною. Також під обдувом прискорюється випаровування води, підвищуючи вологість. Регулюють її додаванням води в міру необхідності в спеціальну ємність.

Лоток змінює свій кут нахилу кожну годину по таймеру в автоматичному режимі, але можна ввести користувачем і інші значення.

У цифровому блоці управління вбудований вологомір (гігрометр). Хоч він сам не керує рівнем вологості, але по ньому зручно регулювати її в більшу чи меншу сторону. Додатково виводиться інформація на лицьову панель про температуру і залишку часу до наступного повороту лотка. Надходження інформації з датчиків має мінімальні похибки.

Написати відгук

Разом з цим товаром цікавляться