Інкубатор з Теном і влагомером механічний Теплуша 100 ІБ 12/50 ТМВ (3001010)

Інкубатор з Теном і влагомером механічний Теплуша 100 ІБ 12/50 ТМВ
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Теплуша Виробник: Теплуша
Товари від офіційного виробника або постачальника в Україні
Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Гарантія 12 місяці

Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення замовлення протягом 14 днів

1 450 грн

Ємність

Курячі яйця - 100шт

Гусячі яйця - 40шт

Перепелині яйця - 290шт


Основні характеристики

Питание - 12 или 220 Вольт

Обігрів - ТЕН

Вентилятор - вбудований

Поворот яєць - механічний

Контроль вологи - встановлено


Додаткова комплектність

Блок живлення 220/12 Вольт

Комплект проводів для підключення до акумулятора


Опис

Інкубатор Теплуша 100 ІБ 12/50 ТМВ призначений для інкубації яєць птиці в домашніх умовах. Яйця викладаються на лотках, розміщених в кілька рядів. Залежно від моделі вони можуть мати різну місткість. Про це буде вказано в характеристиках до певної моделі.

Всі інкубатори Теплуша забезпечені автоматичним поворотом яйця протягом доби. Спочатку лотки нахиляються в одну сторону, потім займають горизонтальне положення і через певний період часу нахиляються в іншу сторону. Це не дозволяє пташеняті прилипати до стінки шкаралупи.

В певний період дозрівання ембріон в яйці починає виділяти вуглекислий газ до самого його прокльовування. Приток і циркуляція свіжого повітря забезпечується електричним вентилятором.

Збільшення рівня вологості здійснюється доливанням води в спеціальну ємність, а зниження досягають відкриттям вентиляційної заслінки на кришці. Підтримка заданої вологості нарівні з температурою грає найважливішу роль при формуванні пташеня на протязі всього інкубаційного періоду. Моделі інкубаторів з буквою «В» на кінці означають наявність датчика влагомера. Але навіть з датчиком - регулювання здійснюється вручну, орієнтуючись на показання цифрового індикатора.

В якості нагрівального елементу може бути встановлений гнучкий ТЕН або лампи розжарювання. Про це також вказується в характеристиках. ТЕН має більш рівномірне виділення тепла, менше споживає електроенергії. До істотного недоліку варто віднести ситуацію, коли він перегорає. В такому випадку, необхідна повна заміна шнура, без якого інкубатор перестає повністю виконувати свої функції. Коли перегорає одна лампа, залишається ще три робочих. Нову лампу можливо швидко придбати в найближчому магазині.

Управління всіма режимами здійснюється за допомогою блоку управління з цифровим індикатором. На лицьовій панелі розташовуються кнопки настройки і перемикання режимів. Він відображає лічильник днів, температуру, статус автоповороту, таймер автоповороту і рівень вологості, якщо встановлений датчик. Всі настройки дуже прості в використанні.

В комплекті йде докладна інструкція з експлуатації приладу, дано багато корисної інформації щодо підготовки яєць до інкубації, перераховані помилки, з якими можна зіткнутися і які дії варто зробити, і інші рекомендації по інкубації.

Технічні характеристики
Вага, кг 5
Вентилятор вбудований
Вологість вільне випаровування
Габарити, мм 690х500х290
Датчик вологості встановлено
Лоток перевороту знімний
Нагрівальний елемент ТЕН
Номінальна напруга, В 12/220
Номінальна потужність, Вт 100
Переворот яєць механічний
Регулювання температури, С від 30 до 40
Режим роботи тривалий
Температура експлуатації, С від 22 до 30
Частота перевороту, раз / добу вручну

Написати відгук

Разом з цим товаром цікавляться