Йоржики для шланга (комплект)

(Код: 2002054)
Йоржики для шланга (комплект)
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Inlet Group Виробник: Inlet Group
Місцезнаходження товару - Київ
Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

60грн.

Якщо старі йоржики у вас вже порядком подісносілісь і ви вибираєте собі нові, то візьміть відразу комплектом. Це, по-перше, дешевше за вартістю, ніж купувати кожен раз окремо, а по-друге вам ще треба буде оплачувати кожен раз пересилання, що дуже невигідно. Це не той випадок, коли швидше і простіше вирішити проблему підручними засобами або ще гірше, відкладати на потім. Без регулярної мийки ви ризикуєте підхопити з молоком дуже неприємне захворювання.

Загальні характеристики

Якість йоржиків для чищення молочного устаткування відрізняється між собою щільністю щітки. У деяких виробників більш ріденька, у інших - більш пухнаста. Другий фактор характеризує на скільки грубий ворс. Він має володіти двома властивостями: бути м'яким і зносостійким. При чищенні внутрішньої частини сосковой гуми не повинні залишатися на матеріалі потертості або канавки.

Два йоржика з короткою ручкою призначені для чищення сосковой гуми. Великим з них прочищають ту частину сосковой гуми, де вона контактує з соском вимені. Ще її називають стовбуром. Тоненьким чистять вже сам відвідний шланг, який виступає за межі стакана. Найбільший і довгий йоржик з комплекту необхідний для чистки молочного шланга від колектора до кришки доїльного відра від внутрішнього нальоту.

Наліт утворюється по всій довжині молокопроводу. Це щільні жирові відкладення, від яких потрібно своєчасно позбавлятися. Вони можуть послужити середовищем для розвитку бактерій, що позначиться на якості одержуваного молока. Рекомендується раз в тиждень розбирати обладнання, щоб прочищати механічним способом наліт в гарячій воді.

Комплект йоржиків характеристики
Комплект: 3шт
Тонкий: чистка молочних патрубків
Середній: чистка сосковой гуми
Довгий: чистка молочних шлангів

  • Використання:
  • всі види побутових доїльних апаратів

Ершики которые присылают отличаются по внешнему виду от этой фотографии. За это поставлю четверку, чтобы следили за качеством изображений и были видны детали.

Сами же ершики хорошего качества. Щетина не мягкая, но и не жесткая, как раз хорошо счищает налет с молочной трубки и не царапает сосковую резину. По плотности не назовешь ее лысой, а как раз наоборот - пушистая. Проволочная ручка толстая, упругая. Не гнется как веревка. На конце есть большое ушко, в которое можно засунуть все четыре пальца для хорошего упора. С простым колечком не так удобно.

Написати відгук

Рекомендовані товари