Запчастини для доїльного апарату

Запчастини на доїльний апарат

У різних українських виробників більша частина комплектуючих однакова. Запчастини на масляний доїльний апарат «Аїд-1» підходять на «Аїд-2», «Корівку», «Берізку», «Білку», «Велес» та мехдойку «Імпульс ПБК-4». Відмінності лише в силовій частині.

Асортимент товару

Всі вузли навісного обладнання з'єднані між собою шлангами. Вони бувають вакуумними і для перекачування молока. Для утримання їх в чистоті пропонуємо набори з трьох йоржиків різної товщини. Ними стане зручно зчищати наліт на внутрішніх стінках. Продаж шлангів можлива будь-якої довжини від метра. Для з'єднання з кришкою доїльного відра є куточки з трійниками.

Для ремонту колектора в нашому асортименті пропонуються всі запасні частини, з яких він складається. Це кришка разом або окремо з клапаном, розподільник для звичайного і попарного доїння, підстава та ущільнююча прокладка.

На окрему увагу заслуговує сосковая гума. Навіть при нормальному її зовнішньому вигляді підлягає заміні через кожні 6 місяців. Матеріал відчуває постійні стягують і розтягують навантаження. При цьому втрачається еластичність. Погане прилягання до соску з недостатнім здавленням погіршує молокоотдачу у корів. Спостерігається зміна частоти пульсації, зупинка пульсатора, падіння «павука» з вим'я. Ще знос гуми призводить до появи в ній мікропор. Якщо трапиться розрив, то через вакуумний шланг молоко потрапить в мотор.

Вакуумний насос, його ще називають компресор, містить в собі пластини. Виготовлені вони з композитного графіту або текстоліту. Під час роботи двигуна доїльної установки відбувається дуже швидке їх обертання. Повітря засмоктується через один отвір, а виходить через інше. Після року роботи зменшується допустима висота, втрачається щільність зіткнення. Це видно по сильним коливанням стрілки в вакуумметрі. Замовити у нас лопатки можна в кількості однієї штуки, так і повним комплектом. Переконайтеся тільки, що розмір вам підходить.

Через кілька років може знадобитися заміна сальника і двох підшипників. Один встановлений ззаду, а другий спереду. Під дією навантажень масло всередині них загусає, втрачає свої властивості. Зрозуміти це можна по появі нових «свистячих» звуків. Люфт на зношених осях викликає постійні коливання ротора приводячи до нерівномірної виробленні пластин. Повний їх знос може статися вже через кілька місяців.


Доставка

Ми доставляємо запчастини для доїльного апарату «Нової поштою» до Харкова, Києва, Полтави, Львова, Дніпро, Одесу та інші міста України, де є філії транспортної компанії. Оплата здійснюється післяплатою - оплачуєте посилку після прибуття до відділку.

Роблячи у нас покупки, ми намагаємося запропонувати хороший рівень обслуговування і відповісти на зрозумілій мові на багато технічних питань.


Бідон для доїльного апарату
1300грн.
На складі Модель: 2002001
Для збору отриманого молока використовується переносний бідон, що називається так само доїльним відром. Бідон є найважливішим вузлом доїльного апарату. Він виготовляється з харчового алюмінію, що відповідає всім санітарним нормам і має обсяг 20 літрів. У ньому передбачені ручки для зручного перенесе..
Вакуумметр
150грн.
На складі Модель: 2002059
Рівень вакууму в доїльному апараті необхідно контролювати. Для цього служить вакуумметр з діапазоном вимірювання до 100кПа. Якщо насос справно працює, а прилад показує низький рівень, то він вимагає заміни. У вас не вийде налаштувати систему «на око». В результаті ви можете нанести вимені корови зна..
Глушник для доїльного апарату (сухий)
100грн.
На складі Модель: 2002069
Глушник встановлений на доїльні апарати сухого типу Корівка, Берізка і Білка. Служить для зменшення шуму викликаних виходом повітря з вакуумного насоса.Усередині корпусу потік розбивається, зменшується його швидкість і потім виходить через невеликі отвори...
Графітові пластини для Бурьонки 45х50х5
110грн.
На складі Модель: 2002025
Графітові пластини є одним з небагатьох витратних матеріалів, які вимагає регулярної заміни при обслуговування доїльного апарату Бурьонка. Вони знаходяться всередині його насоса забезпечуючи під час обертання необхідну «прокачування» повітря. Пластини щільно прилягають до основи статора за рахунок в..
Графітові пластини для Бурьонки 45х70х5
130грн.
На складі Модель: 2002023
Даний комплект графітових пластин призначений для доїльних апаратів Бурьонка, двигун яких розрахований на 1500 об / хв. У порівнянні з іншого модифікацією, з робочою швидкістю 3000 об / хв, вакуумний насос в такий виконання більш довговічний і створює менше шуму. Наявність 4 пластин збільшує можливу..
Доїльний стакан з нержавіючої сталі
130грн.
На складі Модель: 2002005
Стакан виконаний з суцільнометалевої сталi не схильною до корозії. Це забезпечує практично нескінченний період його роботи. Так само дана конструкція міцніша, а значить і більш надійна, в порівнянні зі стаканами, виконаними з пластмаси. Навіть якщо на нього настане людина або корова нічого не станет..
Доїльний стакан комбінований
60грн.
На складі Модель: 2002006
Вибираючи доїльний апарат, ви могли помітити різницю матеріалів, з яких зроблений доїльний стакан: поліпропілен, комбіновані і з нержавіючої сталі. Це звичайно ж впливає на вартість комплектації. З цієї причини виробник вирішив зробити компромісний варіант - основа циліндра металеве, а оголовок з пр..
Електродвигун з вакуумним насосом 1500
4700грн.
На складі Модель: 2001023
Доїльна установка складається з рами і електродвигуна з насосом, а також електроніки, яка його живить. Згодом внутрішні частини електродвигуна зношуються, як і сам вакуумний насос. Вони виконані в одному корпусі, тому при виході з ладу чого-небудь одного потрібна повна заміна силового агрегату. На щ..
Електродвигун з вакуумним насосом 3000
4050грн.
На складі Модель: 2001024
Основний вузол доїльного апарату - це його електродвигун, який через свій вал обертає крильчатки вакуумного насоса. Для доїльних апаратів Буренка, Берізка і Білка існує дві модифікації розрахованих на різні обороти. Найбільш популярним є агрегат "АДА 220 3000". Так, наприклад, використовується в Бур..
Заглушка колектора
25грн.
На складі Модель: 2002030
Гумова заглушка використовується на кришці колектора Майга і призначена для закриття отвору при використанні вакуумних затискачів...
Затиск для соскової гуми
30грн.
На складі Модель: 2002033
Даний затиск використовується для спрощення роботи з доїльним апаратом перед одяганням стаканiв на сосок і після закінчення доїння молока. Зазвичай, доводиться перегинати шланг для перешкоди попадання повітря в колектор. Це не завжди зручно, вимагає певних навичок, прискорює знос шланга через регуля..
Йоржики для промивання в комплекті
60грн.
На складі Модель: 2002054
Якщо старі йоржики у вас вже порядком подісносілісь і ви вибираєте собі нові, то візьміть відразу комплектом. Це, по-перше, дешевше за вартістю, ніж купувати кожен раз окремо, а по-друге вам ще треба буде оплачувати кожен раз пересилання, що дуже невигідно. Це не той випадок, коли швидше і простіше ..
Кільце для з'єднання шлангів
20грн.
На складі Модель: 2002075
Кільце служить для об'єднання повітряної і молочної магістралі в одну лінію з навісним обладнанням для корів. Це робить використання доїльного апарата зручнішим...
Клапан колектора Майга
35грн.
На складі Модель: 2002014
Клапан для колектора Майга застосовується для автоматичного відключення роботи навісного обладнання, якщо з якоїсь причини один зi стаканiв нещільно прилягає до соску і почне з нього спадати під час доїння. Він закриває отвір між кришкою і розподільником вакууму. Кріпиться шток клапана на спеціальні..
Кнопка доїльного апарату Буренка
25грн.
На складі Модель: 2002061
Кнопка використовується для включення і відключення електродвигуна пластинчато-роторного вакуумного насоса. Використовується в доїльних апаратах Буренка, Берізка, Білка.Як індикації роботи в кнопку вбудована лампочка, яка починає світитися в положення «включено» або «1».Якщо у вас перестав запускати..
Колектор 240см для доїльного апарату
300грн.
На складі Модель: 2002073
Для збільшення пропускної спроможності одержуваного молока з доїльних стаканів на більш дорогих моделях доїльних апаратів ставлять колектор Майга об'ємом 240см3. Це на 100см3 більше, ніж в стандартних комплектаціях. Це ухиляється швидкість видойкі корови, зменшує ризик появи маститу.Його можна зустр..
Колектор 240см попарного доїння
350грн.
На складі Модель: 2002077
Для збільшення пропускної спроможності одержуваного молока з доїльних стаканів на більш дорогих моделях доїльних апаратів ставлять попарний колектор Майга об'ємом 240см3. Це на 100см3 більше, ніж в стандартних комплектаціях. Це ухиляється швидкість видойкі корови, зменшує ризик появи маститу. Попарн..
Колектор Майга АИД пластиковий
210грн.
На складі Модель: 2002010
Є одним з основних вузлів доїльного апарату. Використовується як расширительная ємність для злиття воєдино молока, що надходить з окремих доїльних склянок на молочну лінію, підведену до бідона. Другий його функцією є розподілу повітря між склянками надходять від пульсатора.На швидкість потоку вплива..
Колектор Майга для Буренки пластиковий
200грн.
На складі Модель: 2002029
Колектор системи Майга є другим за значимістю пристроєм після вакуумного насоса. Він виконує функції розподілу вакууму по стаканах, а також використовується для збору молока з чотирьох ліній в один шланг, від куди вже потрапить в доїльне відро.Колектор складається з:Заглушки або клапана колектора;Кр..
Крильчатка доїльного апарату
50грн.
На складі Модель: 2002066
Електродвигун, встановлений на доїльнiй установцi, вимагає постійного охолодження. Для цього в його задній частині знаходиться крильчатка примусового охолодження. Для захисту її від механічних пошкоджень використовується кожух. Якщо на нього доведеться удар і він прогнеться, то великий ризик пошкоди..
Кришка доїльного відра поліпропіленова
85грн.
На складі Модель: 2002055
Кришка для доїльного відра з поліпропілену ставиться на ряд моделей доїльних апаратів при домашньому використанні. Служить для підключення молочних і вакуумних шлангів. Підходить до всіх відрах з діаметром горловини 17-18 см. По міцності не сильно поступається алюмінієвим, але до недоліків можна від..
Кришка колектора АИД в зборі
95грн.
На складі Модель: 2002012
Дана кришка колектора використовується в якості резервуара, в якому рівномірно змішується молоко від сосковой гуми і потім надходить в загальний молочний шланг. Прозорий матеріал дає можливість візуально оцінювати закінчення процесу доїння, коли соски перестають давати молоко і час відключати устано..
Кришка колектора Буренка в зборі
85грн.
На складі Модель: 2002027
Кришка колектора Буренка нічим не відрізняється від доїльного апарату АИД. Має обсяг в 140 см3 і служить для перенаправлення молока з сосковой гуми в молочний шланг приєднаного з іншого боку до кришки доїльного відра.Єдина відмінність в гумовій заглушці, яке закриває отвір в кришці при використанні ..
Кришка колектора Майга
45грн.
На складі Модель: 2002011
Колектор складається з декількох частин і одна з них його кришка. Вона спеціально зроблена з прозорого пластика для візуального контролю поступаемого молока від вимені. Як тільки кількість зменшиться - від'єднуємо склянки від сосків. Друга його функція в перерозподіл молока від кожної з чотирьох лін..
Показано з 1 по 24 із 82 (всього 4 сторінок)

Рекомендовані