Запчастини для доїльного апарату

Запчастини на доїльний апарат

У різних українських виробників більша частина комплектуючих однакова. Запчастини на масляний доїльний апарат «Аїд-1» підходять на «Аїд-2», «Корівку», «Берізку», «Білку», «Велес» та мехдойку «Імпульс ПБК-4». Відмінності лише в силовій частині.

Асортимент товару

Всі вузли навісного обладнання з'єднані між собою шлангами. Вони бувають вакуумними і для перекачування молока. Для утримання їх в чистоті пропонуємо набори з трьох йоржиків різної товщини. Ними стане зручно зчищати наліт на внутрішніх стінках. Продаж шлангів можлива будь-якої довжини від метра. Для з'єднання з кришкою доїльного відра є куточки з трійниками.

Для ремонту колектора в нашому асортименті пропонуються всі запасні частини, з яких він складається. Це кришка разом або окремо з клапаном, розподільник для звичайного і попарного доїння, підстава та ущільнююча прокладка.

На окрему увагу заслуговує сосковая гума. Навіть при нормальному її зовнішньому вигляді підлягає заміні через кожні 6 місяців. Матеріал відчуває постійні стягують і розтягують навантаження. При цьому втрачається еластичність. Погане прилягання до соску з недостатнім здавленням погіршує молокоотдачу у корів. Спостерігається зміна частоти пульсації, зупинка пульсатора, падіння «павука» з вим'я. Ще знос гуми призводить до появи в ній мікропор. Якщо трапиться розрив, то через вакуумний шланг молоко потрапить в мотор.

Вакуумний насос, його ще називають компресор, містить в собі пластини. Виготовлені вони з композитного графіту або текстоліту. Під час роботи двигуна доїльної установки відбувається дуже швидке їх обертання. Повітря засмоктується через один отвір, а виходить через інше. Після року роботи зменшується допустима висота, втрачається щільність зіткнення. Це видно по сильним коливанням стрілки в вакуумметрі. Замовити у нас лопатки можна в кількості однієї штуки, так і повним комплектом. Переконайтеся тільки, що розмір вам підходить.

Через кілька років може знадобитися заміна сальника і двох підшипників. Один встановлений ззаду, а другий спереду. Під дією навантажень масло всередині них загусає, втрачає свої властивості. Зрозуміти це можна по появі нових «свистячих» звуків. Люфт на зношених осях викликає постійні коливання ротора приводячи до нерівномірної виробленні пластин. Повний їх знос може статися вже через кілька місяців.


Доставка

Ми доставляємо запчастини для доїльного апарату «Нової поштою» до Закарпаття, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницька, Рівне, та інші міста України, де є філії транспортної компанії. Оплата здійснюється післяплатою - оплачуєте посилку після прибуття до відділку.

Роблячи у нас покупки, ми намагаємося запропонувати хороший рівень обслуговування і відповісти на зрозумілій мові на багато технічних питань.


Соскова гума ДД.00.041А
30грн.
На складі Модель: 2002003
Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з соском вимя. Завдяки м'якому матеріалу не травмує шкіру, забезпечуючи гігієнічні і гіпоалергійний властивості. Має високу стійкість до лугів з кислотами, що дозволяє її мити в гігієнічних цілях багатьма миючими зас..
Комплект (4 шт) соскової гуми ДД.00.041А
120грн.
На складі Модель: 2002078
Для зручності оформлення замовлення ми створили окремий комплект сосковой гуми, в яку відразу входить 4 штуки. Бажано робити заміну одночасно, а не міняти кожну окремо. Навіть якщо ви не помітите на сосковой гумі видимих ​​дефектів, через півроку використання гума втрачає свою еластичність і міцніст..
Графітові пластини для Бурьонки, Доярочка 45*50*5
110грн.
На складі Модель: 2002025
Графітові пластини є одним з небагатьох витратних матеріалів, які вимагає регулярної заміни при обслуговування доїльного апарату Бурьонка. Вони знаходяться всередині його насоса забезпечуючи під час обертання необхідну «прокачування» повітря. Пластини щільно прилягають до основи статора за рахунок в..
Затиск для соскової гуми
30грн.
На складі Модель: 2002033
Даний затиск використовується для спрощення роботи з доїльним апаратом перед одяганням стаканiв на сосок і після закінчення доїння молока. Зазвичай, доводиться перегинати шланг для перешкоди попадання повітря в колектор. Це не завжди зручно, вимагає певних навичок, прискорює знос шланга через регуля..
Комплект (4 шт) зажимів для соскової гуми
120грн.
На складі Модель: 2002079
Затискачі сосковой гуми допомагають доярку одягати склянки на вим'я. Вони перекривають молочний патрубок поки насаджує на сосок і дозволяють м'яко регулювати рівень вакууму. Такий режим включення набагато краще для здоров'я вим'я, ніж, коли одягають через перегин шланга.Затискачі для сосковой гуми з..
Пульсатор нерегульований АДУ 02.100
150грн.
На складі Модель: 2002008
Нерегульований пульсатор використовується в доїльних установках АИД, Буренка, Доярочка і доїльних установках УИД. Це пристрій, призначений для перетворення постійного вакууму в змінні імпульси під час доїння. Частота таких пульсацій становить близько 60 включень / виключень в хвилину. Іншими словами..
Йоржики для шланга (комплект)
60грн.
На складі Модель: 2002054
Якщо старі йоржики у вас вже порядком подісносілісь і ви вибираєте собі нові, то візьміть відразу комплектом. Це, по-перше, дешевше за вартістю, ніж купувати кожен раз окремо, а по-друге вам ще треба буде оплачувати кожен раз пересилання, що дуже невигідно. Це не той випадок, коли швидше і простіше ..
Кришка колектора Бурьонка з заглушкою
85грн.
На складі Модель: 2002027
Кришка колектора Бурьонка нічим не відрізняється від доїльного апарату АІД. Має обсяг в 140 см3 і служить для перенаправлення молока з сосковой гуми в молочний шланг приєднаного з іншого боку до кришки доїльного відра.Єдина відмінність в гумовій заглушці, яке закриває отвір в кришці при використанні..
Кришка колектора АИД в зборі
95грн.
На складі Модель: 2002012
Дана кришка колектора використовується в якості резервуара, в якому рівномірно змішується молоко від сосковой гуми і потім надходить в загальний молочний шланг. Прозорий матеріал дає можливість візуально оцінювати закінчення процесу доїння, коли соски перестають давати молоко і час відключати устано..
Кришка колектора Майга
45грн.
На складі Модель: 2002011
Колектор складається з декількох частин і одна з них його кришка. Вона спеціально зроблена з прозорого пластика для візуального контролю поступаемого молока від вимені. Як тільки кількість зменшиться - від'єднуємо склянки від сосків. Друга його функція в перерозподіл молока від кожної з чотирьох лін..
Куточок на алюмінієву кришку бідона
20грн.
На складі Модель: 2002018
Куточок для алюмінієвої кришки доїльного відра. З одного боку на нього одягається молочний шланг, а іншою стороною - надівається на штуцер кришки...
Основа колектора Майга з поліпропілену
140грн.
На складі Модель: 2002028
Основа колектора Майга є його основною частиною. З одного боку, до нього прикручується кришка, а з іншого - розподільник вакууму, який йде в комплекті. На самому ж корпусі є 4 відводу для підключення сосковой гуми. За ним надалі надходить молоко і через отвір в його кришці по шлангу з доїльне відро...
Соскова гума силіконова ДД.00.041А
180грн.
На складі Модель: 2002004
Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з соском вим'ям. Завдяки м'якому матеріалу з силікону не травмує шкіру, забезпечуючи гігієнічні і гіпоалергійний властивості. Має високу стійкість до лугів з кислотами, що дозволяє її мити в гігієнічних цілях багатьм..
Комплект (4 шт) соскової гуми силіконової
720грн.
На складі Модель: 2002081
Виробники рекомендують замінювати соскову гуму з силікону, як і будь-яку іншу, одночасно. Коли підходить запропонований термін використання близько півтора-двох років ви не зможете візуально оцінити її якість. У разі раптового поява в її стінці наскрізного отвору в наслідок потертостей або частих пе..
Комплект (4 шт) соскової гума та затискачі
240грн.
На складі Модель: 2002080
Досить часто спільно купують соскову гуму і затискачі до них. Це цілком виправдано, через те, що спільна доставка обійдеться дешевше, ніж якщо замовляти окремо через час. Тому згрупували всі в загальне замовлення для зручності оформлення.Даний набір підійде для всіх доїльних апаратів призначених для..
Прокладка для доїльного відра (п / п кришка)
40грн.
На складі Модель: 2002026
Є ущільнювальної гумкою між верхньою частин доїльного відра і його поліпропіленової кришкою. Забезпечує герметічнойсть повітряної і молочної системи для нормального рівня вакууму...
Мембрана ДД 018А для пульсатора
20грн.
На складі Модель: 2002017
Згодом мембрана всередині пульсатора приходить в непридатність і вимагає заміни. Зрозуміти це можна по зміні клацань або їх частоти рекомендованому заводом виробником. Дана гумка є ремкомплектом для пульсатора АДУ 02.100.Заміна не вимагає ніякого спеціального інструменту або знань. Після розбирання ..
Шланг для молока 14х22
45грн.
На складі Модель: 2002020
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Шланг, за яким відкачується молоко, повинен виготовлятися з екологічно чистого ПВХ призначеного для харчової промисловості. Другою вимогою є стійкість до хімі..
Шланг вакуумний прозорий 7х14
25грн.
На складі Модель: 2002058
Вакуумні шланги з'єднують між собою навісне обладнання і вакуумний насос. Він знаходить застосування між доїльними стаканами і колектором. Після нього йде магістральна лінія безпосередньо до силового агрегату. Якщо у вас доїльний попарного доїння, то магістраль складається з двох шлангів.Внутрішній ..
Шланг вакуумний 11х23
45грн.
На складі Модель: 2002022
У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень..
Універсальний вакуумрегулятор
95грн.
На складі Модель: 2002016
Вакуум регулятор використовується для підтримки вакуумного тиску на стабільному рівні і стравлювати зайве при його підвищенні. Усередині пристрою знаходиться пружина з клапаном. Як тільки рівень підвищиться вище порога, то клапан натисне на пружину і в систему потрапить атмосферне повітря знизивши р..
Заглушка колектора
25грн.
На складі Модель: 2002030
Гумова заглушка використовується на кришці колектора Майга і призначена для закриття отвору при використанні вакуумних затискачів...
Прокладка для доїльного відра (алюмінієва кришка)
30грн.
На складі Модель: 2002019
Є ущільнювальної гумкою між доїльним відром і його алюмінієвою кришкою для забезпечення нормального рівня вакууму всередині системи...
Глушник для доїльного апарату (сухий)
100грн.
На складі Модель: 2002069
Глушник встановлений на доїльні апарати сухого типу Корівка, Берізка і Білка. Служить для зменшення шуму викликаних виходом повітря з вакуумного насоса.Усередині корпусу потік розбивається, зменшується його швидкість і потім виходить через невеликі отвори...
Показано з 1 по 24 із 89 (всього 4 сторінок)

Рекомендовані