Коптильня Hot Smoking: 500х300х300, кришка домик, сталь 1.5 мм

(Код: 01001008)
Коптильня Hot Smoking: 500х300х300, кришка домик, сталь 1.5 мм
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Hot Smoking Виробник: Hot Smoking
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

790грн.

Про різницю між плоскою і пологої кришкою вже було докладно описано в інших моделях. Ще раз варто відзначити, що нахил поверхні не дозволяє накопичуватися конденсату перемішаного з гаром від тирси на ній. Всі відразу ж стікає в жолоб представляє собою гідрозатвор. В результаті виходить м'ясо без темних плям, а також не з'являється неприємна гіркота в цих місцях. Це не рекламні виверти ушлих виробників, адже це тільки здорожує конструкцію за рахунок збільшення витрат матеріалів і ускладнює технологічний процес, а дійсно вирішує проблему. Так що якщо ви тільки підбираєте собі коптильню, то зверніть увагу на цей нюанс. Переплата не настільки велика, щоб кожен раз випробовувати дискомфорт, особливо якщо ви плануєте коптити досить часто.

Вельми витончена конструкція моделі має великі розміри і два яруси виготовлених з дроту. Без праці всередині зможете розмістити хоч велику рибу, хоч цілу курку. Головне, вибирати м'ясо по приблизно однаковому часу необхідного для копчення. Для риби потрібно близько 20 хвилин після появи диму, для курячих частин приблизно стільки ж. Ціла курка займе 30-40 хвилин. З салом можна експериментувати. Традиційно закоптити як є з попередньої Маринівка, а можна зробити його варено-копченим. Безліч рецептів легко знайдете в інтернеті.

Ця коптильня може стати хорошим подарунком вашому чоловікові, батькові або одного, якщо у них є пристрасть до природи і кулінарії. У ній є все для цього. Товщина стали достатня, щоб її, бува, не погнути, що не вигне «пропелером» від впливу спека. Містка, при цьому легка для перенесення в руках. Можливість користуватися на кухні з газовою плитою, можна на природі на багатті. Якісна обробка зварних швів, рівна «геометрія». Доступна ціна.


Комплектація:

Коптильня - 1шт

Решітка - 2 шт

Піддон - 1 шт

Кришка - 1 шт

Характеристики коптильні
Країна виробник Україна
Тип коптильні Деревина
Тип копчення Гаряче
Разове завантаження До 5 кг
Кількість рівнів 2 рівня
Форма Прямокутна
Конструкція Цілісна
Матеріал Сталь
Товщина матеріалу 1.5 мм
Джерело тепла Відкритий вогонь
Джерело диму Тріска, тирса
Вага коптильні 13 кг
Довжина внутрішньої камери 450 мм
Ширина внутрішньої камери 250 мм
Висота внутрішньої камери 300 мм

Долго выбирал коптильню. С одной стороны, не хотелось отдавать за нее много денег, но за небольшие деньги качество часто очень ужасное.
У других видел коптильни с покрученными крышками из тонкого металла. Брать из толстой стали 2 мм не хотелось из-за лишнего веса. Носить 15 кг в руках да еще остальные кулинарные пренадлежности тяжело для моей поясницы.
Именно эта модель стала для меня самым компромиссным решением. Как показало время - не ошибся.
Спасибо компании Inlet за конструктивное обсуждение всех преимуществ и недостатков.

Спасибо вам за консультацию, до этого никогда не занимались копчением мяса. Выбирать самому было сложно и непонятно. Ребята дали ответ практически на все вопросы, не предлагали самый дорогой вариант как это иногда бывает. Муж в полном восторге ждет майские праздники.

Написати відгук

Рекомендовані товари