Коптильня Hot Smoking: 510х320х320, кришка будиночок, сталь 1.2 мм

(Код: 01001009)
Коптильня Hot Smoking: 510х320х320, кришка будиночок, сталь 1.2 мм
Наявність: Ожидание 2-3 дня
Поставка за 3 дні
Hot Smoking Виробник: Hot Smoking
Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Приват 24

Оплата через додаток Privat24 або термінал самооблужіванія

Підтвердіть замовлення перед оплатою. Відправлення після надходження коштів.

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника. Обмін/повернення замовлення протягом 14 днів

730 грн

Люди звернули увагу як конденсат, що осідає на кришці, потім починає капати на м'ясо. Це псує його зовнішній вигляд, псує його смакові якості. Такі краплі збирають в себе сажу з гаром від тирси, а після просочують м'ясо додаючи йому гіркоти. Деякі спеціально зверху кладуть харчову фольгу, можна просто нахилити всю коптильню на один бік або підкласти під кришку невеликі металеві проставки з підручних засобів. Цей недолік властивий плоским кришок.

Виробники врахували цей недолік запропонувавши змінити площину кришки на кутову форму у вигляді даху сільського будинку. Одні називає такий хід тільки маркетинговим рішенням. Це не так. Проблема дійсно має місце бути при значних обсягах м'яса, у свіжій рибі. Якщо ви тільки вибираєте собі коптильню, то доповівши трохи грошей можете надалі не випробовувати таких труднощів.

Представлена ​​коптильня найдешевша серед подібного класу. Здешевлення досягнуто завдяки більш тонкому металу товщиною 1.2 мм. Це позитивно позначилося на загальній вазі, всього 9 кг. Для піших пікніків недалеко від будинку це важливий показник. З боків є додаткові ручки для перенесення. Найкраща пропозиція по співвідношенню ціна і розмір.

Компенсується міцність тонкого металу штампуванням з боків. Це створює додаткові ребра жорсткості, що перешкоджають скручування металу при його нагріванні. У кого є мангали, ті з таким явищем знайомі. При цьому слід зазначити, така товщина протягом багатьох років успішно буде протистояти прогорання. Якщо дотримуватися температурного режиму готування, що не кочегар багаття, як багато практикують, то про проблему взагалі можна не переживати. А головне, це позитивно відбитися на смаку копченостей. При використання газових або бензинових пальників полум'я треба розподіляти по всій поверхні, а не зосереджувати лише в одній точці. Крім реальної можливості пропалих сталь, ще створюється напруга металу в більш холодних ділянках. Можуть з'явитися тріщини на зварних швах.

Розмір коптильні дозволить розмістити її на газовій плиті відразу на двох конфорках. На кухні практично не буде диму. Він відводиться через шланг назовні приміщення. Тільки по закінченню готування піднявши кришку буде відчуватися невелика гар від дотлевшіх тирси, яку легко перевірити. Головне, шланг повинен бути вище коптильні. Інакше утворився конденсат в нижній точці створить пробку і дим почне йти з-під кришки у водяному бортику.


Комплектація:

Коптильня - 1шт

Решітка - 2 шт

Піддон - 1 шт

Кришка - 1 шт

Характеристики коптильні
Товщина матеріалу 1.2 мм
Ширина внутрішньої камери 280 мм
Довжина внутрішньої камери 470 мм
Висота внутрішньої камери 270 мм
Разове завантаження До 5 кг
Кількість рівнів 2 уровня
Вага коптильні 9 кг
Матеріал Сталь
Форма Прямоугольная
Конструкція Цельная
Тип копчення Горячее
Тип коптильні Древесная
Джерело диму Щепа, опилки
Джерело тепла Открытый огонь
Країна виробник Украина
Рекомендовані товари