Коптильня Hot Smoking: 520х310х280, кришка плоска, сталь 1.5 мм

(Код: 01001014)
Коптильня Hot Smoking: 520х310х280, кришка плоска, сталь 1.5 мм
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Hot Smoking Виробник: Hot Smoking
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

750грн.

Дана коптильня є однією з найпопулярніших моделей на ринку через свою місткості, відносної легкості при товщині металу в 1.5 мм, який запобіжить швидке прогоряння. Можете бути впевнені, вона послужить вам тривалий час.

Розміри дозволяють в ній готувати рибу, довгі частини ребра, цілу курку, або м'ясні вирізки. Велика місткість досягається за рахунок двох рівнів. На нижній шар кладуть більш щільні, об'ємні шматки, а зверху м'ясо, яке не вимагає тривалого приготування і високої температури. Орієнтовна завантаження коптильні до 5 кг. Для різноманітності меню можете спробувати коптити також овочі, які добре підійдуть до гарніру.

Плоска кришка має ряд переваг, за рахунок того, що на ній можна розмістити інші речі при зберіганні або транспортуванні і вони не будуть з неї з'їжджати. Більш проста при виробництві конструкція відчутно здешевлює коптильню. Боротися з конденсатом, який може капати на продукти можна нахилом в одну зі сторін або підкладенням невеликого предмета в жолоб, на який буде впиратися кришка. До спеціального паз наливається вода, яка блокує витік диму. Особливо це актуально, якщо ви вирішите їй користуватися в домашніх умовах на газовій плиті. Вихід диму відбувається через сапун, на який треба одягнути шланг і вивести його у вікно або вентиляцію.

Грати зроблені з міцного прута з невеликим кроком. Під ним знаходиться піддон для стікання жиру. Піддон після кожного використання рекомендується промивати. Зварні шви і краю зачищені від задирок.


Комплектація:

Коптильня - 1шт

Решітка - 2 шт

Піддон - 1 шт

Кришка - 1 шт

Характеристики коптильні
Країна виробник Україна
Тип коптильні Деревина
Тип копчення Гаряче
Разове завантаження До 5 кг
Кількість рівнів 2 рівня
Форма Прямокутна
Конструкція Цілісна
Матеріал Сталь
Товщина матеріалу 1.5 мм
Джерело тепла Відкритий вогонь
Джерело диму Тріска, тирса
Вага коптильні 14.5 кг
Довжина внутрішньої камери 470 мм
Ширина внутрішньої камери 260 мм
Висота внутрішньої камери 280 мм

Наконец и мы решились для покупки, потому что раньше только готовили шашлыки, а копчености ели когда угостят или позовут за компанию определенный круг друзей, что случается редко. Не уверен буду ли готовить в домашних условиях пока. Дым из окна может вызвать подозрение у прохожих, еще пожарку вызовут. Просто мы живем на нижних этажах в проходном месте. Но зато на речку неподалеку совершенно без проблем. Будет чему еще сына научить, ему это все очень интересно. Пускай так растет, а не в планшете время проводит.

Написати відгук

Рекомендовані товари