Коптильня Hot Smoking: 510х320х330, кришка кругла, сталь 1.5 мм

(Код: 01001010)
Коптильня Hot Smoking: 510х320х330, кришка кругла, сталь 1.5 мм
Наявність: Ожидание 2-3 дня
Поставка за 3 дні
Hot Smoking Виробник: Hot Smoking
Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Приват 24

Оплата через додаток Privat24 або термінал самооблужіванія

Підтвердіть замовлення перед оплатою. Відправлення після надходження коштів.

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника. Обмін/повернення замовлення протягом 14 днів

830 грн

Ви звикли бачити два види кришок: плоскі і будиночком. Виробник вирішив підійти до виготовлення більш творчо зробивши її закругленою форми.

Коптильня з круглою кришкою товщиною 2 мм вставляється в паз в корпусі, який потім заповнюється водою, забезпечуючи герметичність в процесі копчення. Гідрозатвор особливо важливий при використанні в домашніх умовах. Тоді досить одягнути шланг на виступаючий штуцер і вивести його у вікно. Ряд користувачів коптилень відзначають, що навіть на природі додаткова герметизація покращує смак. Дим краще проникає всередину. Але все ж його відпрацьовані надлишки повинні виходити назовні. Коли жир почне капати на піддон він при нагріванні починає виділяти хімічні сполуки, які у великій кількості може чинити негативний вплив на здоров'я людини.

Переваги круглої кришки такі, як і у трикутної. Розігріті соки з продуктів конденсуються на більш холодної кришці перетворюючись в краплі змішуючись з мікрочастинками золи. Під силою тяжіння вони починають капати на продукти. Погіршується естетичний вигляд, змінюються смакові властивості. Завдяки ж похилій поверхні такого явища не спостерігається. Все стікає по стінках в "ванну".

Як вогню годиться будь-яке джерело. Це може бути газова пічка, пальник і багаття. Дехто примудряється навіть готувати на електропечі, єдине, все залежить від потужності.

Великий розмір надає можливість розмістити в ній будь-які види м'яса. Це може бути куплена або спіймана риба, птиця як ціла, так і частинам, реберця і вирізка свинини, сало. Усередині є два 2 рівня незалежних один від одного. Друга решітка просто дістається і коптити на одній нижній.

Будь-який чоловік, що вміє хоч трохи готувати, люблячий хоч зрідка вибиратися на природу по достоїнству оцінить такий подарунок. А може просто вирішили взяти коптильню для себе. У будь-якому випадку, ми вас вітаємо!


Комплектація:

Коптильня - 1 шт

Решітка - 2 шт

Піддон - 1 шт

Кришка - 1 шт

Характеристики коптильні
Товщина матеріалу 1.5 мм
Ширина внутрішньої камери 280
Довжина внутрішньої камери 470
Висота внутрішньої камери 270
Разове завантаження До 5 кг
Кількість рівнів 2 рівня
Вага коптильні 13 к
Матеріал Сталь
Форма Прямокутна
Конструкція Цілісна
Тип копчення Гаряче
Тип коптильні Деревина
Джерело диму Тріска, тирса
Джерело тепла Відкритий вогонь
Країна виробник Україна
Рекомендовані товари