Маслобійка

Маслобійка для вершкового масла

Сире молоко має нетривалий термін придатності при зберіганні, а одержувані високі обсяги вимагає дорогі ємності, з можливістю підтримки низької температури. Для цього молоко необхідно якомога швидше переробляти в готову продукцію.

Принцип роботи

Маслобійка - частіше електричне пристосування метою якого є отримання вершкового масла. Для цього збивають обертовими лопатками злегка кисле молоко, вершки і навіть сметану. Існують види як для побутового застосування, так і промислового.

Щоб отримати масло його необхідно відокремити від рідини в молоці. Обертаючись з великою швидкістю, крильчатка відокремлює молочний жир, руйнуючи при цьому мембрани, які його оточують. Грудочки жиру починають зчіплюватися з іншими, утворюючи все більший ком. Поступово його щільність збільшується з видаленням повітряних прошарків. Через деякий час вийде готовий продукт придатний до вживання. Набагато відрізняється за смаком і ароматом від магазинного.

Конструкція

Маслобойка має невисоку ціну, яка буде доступна більшості власників корів. Вироби має високу якість збірки здатне працювати протягом багатьох років. У побутових моделях широко застосовується міцний полікарбонат. Для чаші його роблять прозорим, щоб контролювати залитий рівень, а також стежити за процесом освіти масла. Він витримує термообробку до 150 градусів, не втрачаючи своїх механічних властивостей. Будучи діелектриком убезпечить вас від ураження електричним струмом. Маслобійки промислового призначення ємністю від 10-15 літрів виконують з нержавіючої сталі. Це необхідно для підвищення надійності всієї конструкції, що відчуває зростання рівня вібрацій.

Рейтинг

У продажу найчастіше зустрічається маслобойка МБЕ-6 від українського заводу Мотор Січ. Після ряду доробок вона вийшла доволі надійною, а вітчизняне виробництво дозволяє придбати до неї запасні частини для ремонту. Трохи менш популярні Імпульс на 6 і 9 літрів зроблені в місті Києві. З нержавійки поставляються в основному з Туреччини.

Оплата і доставка

У нашому інтернет-магазині Інлет у вас є можливість купити маслобійку з офіційною гарантією. Здійснюємо доставку Новою поштою в ваше відділення.


Маслобойка Bartech 15 литрів
3 300 грн
На складі Код товару: 200603
Побутова турецька маслобойка Bartech виконана повністю з нержавіючої сталі. Обсяг бака для заливки в нього вершків, для подальшої переробки, становить 15 літрів. Приготування вершкового масла займає орієнтовно до 30 хвилин, а вихід до 50%. Таким чином можна вирахувати приблизну продуктивність і вихі..
Маслобойка Імпульс 9 літрів
2 700 грн
На складі Код товару: 200602
Компанія Імпульс-Агро є виробником широкої лінійки доїльного обладнання. У їхньому асортименті знаходиться також маслобойка. Вона являє собою бачок об'ємом 9 літрів, в який заливаються вершки для подальшої переробки, і блок з мотором. За рахунок того, що електродвигун з корпусом також застосовується..
Маслобойка Мотор Січ МБЕ-6
3 420 грн
На складі Код товару: 200601
Маслобойка від виробника Мотор Січ є лідером за популярністю і продажу в даній ніші. Вона об'єднала в собі невисоку вартість з досить продуманою конструкцією. Ємність для молока і корпус, в якому розташований електромотор, виконані з довговічною харчової пластмаси. Електричний привід позбавляє від м..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)