Маслобойки побутові

Маслобойка побутова електрична використовується для виготовлення масла з жирних вершків або сметани. Відрізняються компактним розміром і досить високою продуктивністю, щоб переробляти отримується молоко. Ціна побутових маслоробок із пластику досить невелика, а ось електричні з нержавійки коштують дорожче. Перевагою вітчизняних маслоробок є гарантія від виробника і наявність запчастин.

Які бувають маслобойки

Найчастіше у продажу можна зустріти наступні моделі:

  • Мотор Січ МБЕ-6
  • Оскол МЕ 12/200-1
  • Салют (Пензмаш)
  • Імпульс 9л
  • Bartech 15 л

Як вибрати побутову маслоробку

Вибір побутової олійниці залежить від навантаження і тривалості роботи. Невеликий мотор схильний до перегріву, а то й забезпечувати йому необхідний період охолодження. Також звертайте увагу в характеристиках на мінімальний і максимальний обсяг для переробки.

Доставка

Електричну побутову маслоробку можна замовити у нас в магазині Інлет. Доставка здійснюється по всій Україні.


Маслобойка Bartech 15 литрів
3 200 грн
На складі Код товару: 200603
Побутова турецька маслобойка Bartech виконана повністю з нержавіючої сталі. Обсяг бака для заливки в нього вершків, для подальшої переробки, становить 15 літрів. Приготування вершкового масла займає орієнтовно до 30 хвилин, а вихід до 50%. Таким чином можна вирахувати приблизну продуктивність і вихі..
Маслобойка Імпульс 9 літрів
2 500 грн
На складі Код товару: 200602
Компанія Імпульс-Агро є виробником широкої лінійки доїльного обладнання. У їхньому асортименті знаходиться також маслобойка. Вона являє собою бачок об'ємом 9 літрів, в який заливаються вершки для подальшої переробки, і блок з мотором. За рахунок того, що електродвигун з корпусом також застосовується..
Маслобойка Мотор Січ МБЕ-6
2 600 грн
На складі Код товару: 200601
Маслобойка від виробника Мотор Січ є лідером за популярністю і продажу в даній ніші. Вона об'єднала в собі невисоку вартість з досить продуманою конструкцією. Ємність для молока і корпус, в якому розташований електромотор, виконані з довговічною харчової пластмаси. Електричний привід позбавляє від м..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)