Маслобійка для дому


Маслобойка Bartech 15 литрів
3 300 грн
На складі Код товару: 200603
Побутова турецька маслобойка Bartech виконана повністю з нержавіючої сталі. Обсяг бака для заливки в нього вершків, для подальшої переробки, становить 15 літрів. Приготування вершкового масла займає орієнтовно до 30 хвилин, а вихід до 50%. Таким чином можна вирахувати приблизну продуктивність і вихі..
Маслобойка Імпульс 9 літрів
2 700 грн
На складі Код товару: 200602
Компанія Імпульс-Агро є виробником широкої лінійки доїльного обладнання. У їхньому асортименті знаходиться також маслобойка. Вона являє собою бачок об'ємом 9 літрів, в який заливаються вершки для подальшої переробки, і блок з мотором. За рахунок того, що електродвигун з корпусом також застосовується..
Маслобойка Мотор Січ МБЕ-6
3 420 грн
На складі Код товару: 200601
Маслобойка від виробника Мотор Січ є лідером за популярністю і продажу в даній ніші. Вона об'єднала в собі невисоку вартість з досить продуманою конструкцією. Ємність для молока і корпус, в якому розташований електромотор, виконані з довговічною харчової пластмаси. Електричний привід позбавляє від м..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Маслоробки для домашнього використання

Власники корів рано чи пізно стикаються з питанням про переробку молока та отримання з нього додаткових продуктів. Одним із таких пристроїв є сепаратор. З його допомогою виділяють вершки, які надалі підуть на виготовлення вершкового масла. Для цього потрібне пристосування, яке зможе відокремити жир від решти фракції. Це можливо при збиванні на великій швидкості сировини деякий час. Для цих цілей використовується олійниця.

Компактні розміри та велика продуктивність дають можливість використовувати олійницю на кухні. Вона є пластиковим корпусом, що складається з електромотора і чаші об'ємом від 5 літрів і більше. Від двигуна входить вал з лопатями, які закручують рідину створюючи 1000 оборотів за хвилину. Усередині корпусу входить кілька ребер. Вершки з великою швидкістю ударяються про них. Таким чином відбувається розподіл.

Наш сайт Інлет займається продажем товарів харчового призначення. Ми пропонуємо купити олійницю для дому від відомих виробників. Доставимо транспортним перевізником у люое відділення на території України.