Маслобійка електрична

Маслобойка електрична призначена для отримання вершкового масла шляхом постійного обертання лопатками вершків. Залежно від жирності час приготування займає від 10 до 30 хвилин, а вихід порядку 35-45%. Чим більше продуктивна маслоробка, тим потужніший електродвигун встановлений всередині. Його час безперервної роботи зростає без ризику перегріву.

Які бувають маслобійки

У каталозі нашого інтернет-магазину Інлет зібрані найбільш популярні моделі:

  • Мотор Січ МБЕ-6
  • Салют (Пензмаш) 8л
  • Оскол МЕ 12 / 200-1
  • Імпульс 9л
  • Bartech 15л

Як вибрати електричну маслобійку

Перш ніж купити електричну маслобійку необхідно вибрати мінімальну і максимальну завантаження бака, а також матеріал корпусу. Найбільш висока ціна у маслоробки з нержавіючої сталі, але вона більш довговічна і якісна.

Доставка

Замовити електричні маслобойки можна у нас на сайті через кошик або зателефонувавши по телефону. Доставка здійснюється Новою поштою по всій території України.

Маслобойка Bartech 15 литрів
3 300 грн
На складі Код товару: 200603
Побутова турецька маслобойка Bartech виконана повністю з нержавіючої сталі. Обсяг бака для заливки в нього вершків, для подальшої переробки, становить 15 літрів. Приготування вершкового масла займає орієнтовно до 30 хвилин, а вихід до 50%. Таким чином можна вирахувати приблизну продуктивність і вихі..
Маслобойка Імпульс 9 літрів
2 700 грн
На складі Код товару: 200602
Компанія Імпульс-Агро є виробником широкої лінійки доїльного обладнання. У їхньому асортименті знаходиться також маслобойка. Вона являє собою бачок об'ємом 9 літрів, в який заливаються вершки для подальшої переробки, і блок з мотором. За рахунок того, що електродвигун з корпусом також застосовується..
Маслобойка Мотор Січ МБЕ-6
3 420 грн
На складі Код товару: 200601
Маслобойка від виробника Мотор Січ є лідером за популярністю і продажу в даній ніші. Вона об'єднала в собі невисоку вартість з досить продуманою конструкцією. Ємність для молока і корпус, в якому розташований електромотор, виконані з довговічною харчової пластмаси. Електричний привід позбавляє від м..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)