Маслоробки Мотор Січ

Маслобійки електричні Мотор Січ

Маслобійка побутова електрична «Мотор Січ» випускається на території України у місті Запоріжжі. Один із напрямів заводу є випуск товарів для народного споживання. У тому числі устаткування для переробки молока. Продукція під час випуску модернізувалася з урахуванням побажань покупців, покращувалися характеристики, підвищувалася якість. Так, в маслобійці був змінений спосіб фіксації верхнього блоку з чашею для молока. Замість клямок з'явився поворотний паз. Змінилися лопаті із пластикових на металеві.

Принцип роботи маслоробки заснований на тому, що вершки заливають усередину молокоприймаючої чаші. Усередині неї є чотири виступи, про які рідина постійно вдаряється і тим самим розбивається жир на фракції. У рух вміст наводить електродвигун, який розвиває 1300 об/хв. На його валу знаходиться лопаті, вигнуті у дві сторони для покращення утворення завихрень. Так краще змішуються нижні та верхні шари.

Маслоробки Мотор Січ легкі в обслуговування. Після закінчення процесу приготування олії заливають чисту теплу воду кілька разів і включають двигун. Повторюють так кілька разів. Наприкінці додому важкодоступні місця на дні руками.

На нашому сайті є можливість купити маслобойку Мотор Січ МБЕ-6 з доставкою у відділення транспортними перевізниками.

Маслобойка Мотор Січ МБЕ-6
3 420 грн
На складі Код товару: 200601
Маслобойка від виробника Мотор Січ є лідером за популярністю і продажу в даній ніші. Вона об'єднала в собі невисоку вартість з досить продуманою конструкцією. Ємність для молока і корпус, в якому розташований електромотор, виконані з довговічною харчової пластмаси. Електричний привід позбавляє від м..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)