Маслобойки українські

Маслобойка українського виробництва для збивання масла з вершків в домашніх умовах відрізняються більш доступною ціною від імпортних аналогів. Мають електричний привід.

Які бувають маслобойки

Серед найбільш поширених українських маслоробок найбільш популярні бренди:

  • Імпульс ємністю 9 літрів
  • Мотор Січ ємністю 10 літрів

Як вибрати українську маслобойку

Перш за все зверніть увагу на обсяг завантажувального бака, а також мінімальний і максимальний рівень заповнення. Побутові олійниці не призначений для тривалої роботи і схильні до перегріву.

Доставка

В інтернет-магазині Інлет ви можете придбати олійницю в Україні. Доставка здійснюється транспортними перевізниками по місту і області.


Маслобойка Імпульс 9 літрів
2 500 грн
На складі Код товару: 200602
Компанія Імпульс-Агро є виробником широкої лінійки доїльного обладнання. У їхньому асортименті знаходиться також маслобойка. Вона являє собою бачок об'ємом 9 літрів, в який заливаються вершки для подальшої переробки, і блок з мотором. За рахунок того, що електродвигун з корпусом також застосовується..
Маслобойка Мотор Січ МБЕ-6
2 600 грн
На складі Код товару: 200601
Маслобойка від виробника Мотор Січ є лідером за популярністю і продажу в даній ніші. Вона об'єднала в собі невисоку вартість з досить продуманою конструкцією. Ємність для молока і корпус, в якому розташований електромотор, виконані з довговічною харчової пластмаси. Електричний привід позбавляє від м..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)