Пульсатори для доїльного апарату

Призначення пульсатора

Пульсатор для доїльного апарату є переривачем постійного вакууму, який необхідний для стиснення соскової гуми всередині доїльних склянок. Відбувається це з певною заданою частотою. Це близько 60 переривань за хвилину. У побутових установках використовуються двотактні пульсатори. У першому такті відбувається стиснення соска, а в другому - пауза, необхідна для повторного наповнення молоком і відпочинку. У більш промислових вже можуть використовувати трехтактне з вираженим проміжком спокою.
Варто знати ще про одну класифікації. Нерегульовані пульсатори відразу задіює всі чотири соска для відкачування молока. Це має деякі недоліки. Здавалося б, це збільшує час видойкі, але насправді потрібно більше тиску для роботи всієї системи, адже попутно відкачується молоко. Більш природний спосіб для самої корови, так і більш оптимальний для роботи насоса, коли поперемінно стискається кожна пара сосків. Це ще додатково забезпечить додаткову фазу відпочинку, вбереже від шансу отримати мастит. Вибір впирається як завжди в вартість, яку ви готові заплатити. При бажанні, з часом зможете замінити пульсатор і розподільник вакууму самостійно.

Ремонт і розбирання пульсатора

Для оцінки якості пульсатора або виявлення причин його поломки треба спершу відкрутити гайку, потім знімаєте камеру. Забираєте в сторону гумове кільце, слідом пластмасову гайку. Зверніть на чистоту на ній канавок, промийте і очистіть від засмічень. Тепер перед вами виявиться гумова мембрана. Оцініть цілісність, чи немає ніде надірваних або розтягнулися ділянок. Усередині корпусу залишиться дифузор з клапаном, якій теж необхідно буде витягнути. Перевірте на щільність прилягання всіх частин. Усередині корпусу побачите канал невеликого діаметру. За допомогою дроту або свердла акуратно його прочистите.
Збірка відбувається в зворотному порядку. Варто лише звернути увагу, щоб отвір на мембрані збіглося з отвором в корпусі. Все зібравши, треба провести регулювання на необхідну частоту. Робиться це за допомогою гайки при включеному двигуні. Відкручуючи її пульсації зростуть, а закручуючи - навпаки стануть зменшуватися.
У нас ви можете купити як цілий пульсатор, так і деякі деталі до нього, які з часом зношуються. До них носиться як раз мембрана і кільце ущільнювача.
Пульсатор нерегульований АДУ 02.100
150грн.
На складі Модель: 2002008
Нерегульований пульсатор використовується в доїльних установках АІД, Бурmjнка, Доярочка і доїльних установках УІД. Це пристрій, призначений для перетворення постійного вакууму в пульсуючі (змінні) імпульси під час доїння. Частота таких пульсацій становить близько 60 включень / виключень в хвилину. І..
Мембрана ДД 018А для пульсатора
20грн.
На складі Модель: 2002017
З часом гумова мембрана всередині нерегульованого пульсатора на доїльному апараті приходить в непридатність і вимагає заміни. Зрозуміти це можна по зміні частоти клацань, які будуть відрізнятися від рекомендованих заводом виробником. Дана гумка є ремкомплектом для пульсаторів АДУ 02.100. Заміна не в..
Пульсатор попарного доїння
600грн.
На складі Модель: 2002009
Головною відмінністю попарного пульсатора від нерегульованого в тому, що він працює поперемінно. Вакуум подається тільки на два вим'я з чотирьох. В цей час два інших відпочивають. Це забезпечує більш якісну доїння, практично повністю корова віддає молоко і не потрібно додаіванія. Попарний пульсатор ..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані