Пульсатор нерегульований АДУ 02.100

(Код: 2002008)
Пульсатор нерегульований АДУ 02.100
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Inlet Group Виробник: Inlet Group
Місцезнаходження товару - Київ
Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

150грн.

Нерегульований пульсатор використовується в доїльних установках АИД, Буренка, Доярочка і доїльних установках УИД. Це пристрій, призначений для перетворення постійного вакууму в змінні імпульси під час доїння. Частота таких пульсацій становить близько 60 включень / виключень в хвилину. Іншими словами, він має двотактний цикл роботи. В одному такті відбувається стиснення соска, а в іншому - відсмоктування молока. Конструктивно він має два патрубка. Через один підключається постійний вакуум, а другий призначається для створення змінного тиску.

Даний тип пульсаторів найпоширеніший і встановлюється на більшості апаратів за рахунок низької вартості. Не дивлячись на відсутність можливості регулювання циклів і виготовленого корпусу з пластмаси він цілком здатний перекрити всі потреби невеликої кількості поголів'я в господарстві. Для більш вимогливих систем використовується пульсатори попарного доїння.

Заказывал для своего доильного аппарата. Сразу после покупки разобрал и убедился, что все сделанно хорошо и резиновая мембрана с уплотнителями в порядке.

Спасибо, что помогли разобраться в чем причина поломки, а то не могла понять почему он стал хуже доить!

Написати відгук

Рекомендовані товари