Соскова гума ДД.00.041А

(Код: 2002003)
Соскова гума ДД.00.041А
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Інлет Виробник: Інлет
Місцезнаходження товару - Київ

Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу

Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Приват 24

Оплата через додаток Privat24 або термінал самооблужіванія

Підтвердіть замовлення перед оплатою. Відправлення після надходження коштів.

30 грн

Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з сосками на вимені. Результати надоїв і здоров'я корів залежать від якості і характеристик гуми. Завдяки еластичному і м'якому матеріалу не травмується шкіра.

Висока стійкість до лужних і кислотних розчинів, дозволяє мити соскову гуму в гігієнічних цілях багатьма миючими засобами. Для забезпечення стерилізації рекомендується піддавати періодичному кип'ятіння. При цьому не допускається чистка грубими йоржиками і іншими твердими матеріалами.

Для регулювання ступеня натягу сосковой гуми в стаканах існує три виїмки. Необхідно вибирати крайнє положення, що знаходиться біля відвідної тонкої трубки або колектора. У міру розтягування потрібно її підтягувати раз в 2 місяці. Звернемо вашу увагу, що заміна гуми повинна проводитися через кожні 6 місяців.

Соскова гума ДД.00.041А

Загальні характеристики

Матеріал гума Р-7КБ
Країна виробник Україна
Виробник РосьГума
Інтервал заміни 6 місяців

Плюси і мінуси сосковой гуми 041А

Низька ціна на комплект

Підходить для більшості доїльних апаратів

Чи не є дефіцитом і завжди в наявності

Нетривалий термін служби

На холоді гума втрачає еластичність

Матеріал вироба твердий на дотик


 • Використання:
 • Бурьонка
 • АІД-1
 • АІД-2
 • АІД-3
 • УІД-10
 • Берізка
 • Імпульс
 • Доярочка
 • Доюшка
 • ВелесКонструктивні характеристики

У тих випадках, коли вам важко правильно вибрати соскову гуму для доїльного апарату - скористайтеся довідковими характеристиками наведені в таблиці, в яких укази всі важливі розміри. Порівняйте їх з тими, що є у вас. Діаметр вхідного отвору, довжина ствола (частина, в якій знаходиться сосок), діаметр кільцевих отворів і їх кількість повинні збігатися. Загальна довжина може дещо відрізнятися.

Варто враховувати розмір доїльного стакана. Якщо він виявиться менше або більший, ніж потрібно, то можливо втрата вакууму, або механічні пошкодження. Перед заміною сосковой гуми, переконайтеся, що він збігається з тим, що представлений на зображення. Незалежно від того, з якого матеріалу він зроблений (пластик, комбі, нерж), похибка не повинна перевищувати декількох міліметрів.

Розмір сосковой гуми 041А
Загальна довжина, мм 290
Довжина ствола, мм 130
Діаметр вхідного отвору, мм 25
Товщина стінок ствола, мм 2,2
Діаметр вихідного отвору, мм 8,4
Діаметр кільцевої виїмки, мм 20
Кількість кільцевих виїмок, шт 3
Розмір сосковой гуми 041А

Не часто заказываю в интернете, но деваться иногда некуда. Так перед Новым годом тут сделала большой заказ и по привычке все записала у себя на листик. Когда открыла посылку на Новой почте, оказалось, что в ней не было комплекта сосковой резины. Хотя сумма была полная, как за все.
Позвонила сюда в магазин с плохим настроением. Попросили подождать 10 минут. К моему удивлению, продавец спокойным голосом сообщил, что это их вина и извинился. Когда вернулась домой мне позвонили снова. Они выслали за свой счет недостающие запчасти и положили еще одну, которую по незнанию не правильно заказала сама.
Всегда проверяйте в отделение, что вам прислали. Никто не застрахован от ошибок, но это портит настроение. Ребята молодцы, что не ссорились, а сразу нашли в чем проблема и ее исправили.

Извиняемся, Ирина. Действительно наше упущение. Ответим тут на ваш вопрос.

Производители доильных аппаратов рекомендуют заменять сосковую резину каждые пол года (6 месяцев). Не нужно дожидаться пока на ней появятся трещины. Скорее всего вы их даже не заметите. Если в них начнет просачиваться молоко, то по вакуумным шлангом оно попадет в пульсатор и насос. Это приведет к поломке деталей.
Вторая причина в столь частой замене вызвана потерей эластичности. Она станет хуже облягать сосок, в этих местах появится подсос воздуха, уровень вакуума станет менне стабильный.
Невысокая цена делает ее доступной для многих покупалетей, но в тоже время резина для производства не такого высокого качества как, например, силиконовая. Она достаточно быстро грубеет и может вызвать повреждения кожи у животного.
Еще после покупки рекомендуем перед установкой осмотреть производственный шов внутри. Там бывают остатки от литья, которые надо будет вам аккуратно убрать.

Скажите, как часто менять сосковую резину? У вас на сайте информация не указана, добавьте ее пожалуйста.

Написати відгук

Рекомендовані товари