Сепаратор побутовий


Сепаратор СНМ-100-18 (метал), Мотор Січ
3 900 грн
На складі Код товару: 200402
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-18 виготовлений повністю з металу. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті проціджув..
Сепаратор СНМ-100-15 (метал + поліпропілен), Мотор Січ
3 350 грн
На складі Код товару: 200401
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-15 виготовлений з металу і поліпропілену. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті пр..
Сепаратор СНМ-100-19 (поліпропілен), Мотор Січ
3 050 грн
На складі Код товару: 200403
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-19 виготовлений повністю з пластика. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті процідж..
Сепаратор для молока ЭСБ-02 електричний, Пензмаш
2 750 грн
На складі Код товару: 200404
Сепаратор для молока ЕСБ-02 з електродвигуном проводиться в Росії на підприємство «Пензмаш». Початок виробництва розпочато ще за часів СРСР, тому до поточного часу виявлено і потім усунуто багато недоліків. Він є дешевшим варіантом сепараторів «Мотор Січ». Дана модель є абсолютно пластикової: чаша, ..
Сепаратор для молока Р3-ОПС ручний, Пензмаш
2 110 грн
На складі Код товару: 200405
Ручні сепаратори для молока користуються попитом при невеликих і рідкісних обсягах переробки молока. До таких моделей відноситься Р3-ОПС виробництва Пензмаш в Росії. Передавальне число шестерень таке, що, обертаючи ручку з частотою близько 65 оборотів в хвилину, швидкість барабана складе 10000 об / ..
Сепаратор-маслобойка Р3-ОПС-М ручний, Пензмаш
2 100 грн
На складі Код товару: 200406
Р3-ОПС-М є унікальним апаратом, в якому поєднаний сепаратор і маслобойка. Сепаратор Р3-ОПС-М комплектується двома чашами. Одна стандартна з відкриті верхом, в яку заливають молоко для переробки. А ось друга вже з кришкою від розбризкування з «міксером» всередині, який обертається. Для отримання масл..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Сепаратор для молока побутовий

Власники корів рано чи пізно стикаються з питанням переробки та зберігання молока. Найпростіший спосіб здавати його на великі фермерські господарства, одержуючи замість грошей. Невелика його частина залишається для потреб. Вирішити проблему може придбання сепаратора для одержання вершків різної жирності. Надалі з нього одержують масло високої якості, а головне натуральне. Термін зберігання такої продукції значно збільшується, вимагає звичайного холодильника, мало місця.

Побутовий сепаратор відрізняється від своїх попередників, коли доводилося робити руками. Зараз цей компактний пристрій у гарному корпусі, який знайде своє місце на кухні практично в кожній сім'ї, де займаються тваринництвом ВРХ. Такі сепаратори оснащуються електронним або ручним приводом. Принцип роботи полягає в тому, що молоко потрапляє з чаші до спеціального барабана, який обертається з величезною швидкістю. Усередині нього знаходяться одна над одною металеві тарілки з отворами. Вони вловлюють жир, а легка сироватка під впливом відцентрової сили стікає по краю барабана. Обидві фракції потім стікають жолобами в підставлені ємності.

Показники сепаратора побутового призначення вражають. Продуктивність протягом години роботи пристрою від 50 до 100 літрів. Разове завантаження від 5 до 12 літрів в залежності від моделі та виробника. При цьому можна регулювати жирність одержуваних вершків залежно від потреб. Сепаратор легко розуміється, легко миється, не вимагає спеціальних навичок або знань. Для початку роботи необхідно лише ознайомитись з тим, як підготувати сирець.

У нашому магазині Інлет сепаратор молока можна купити за вигідною ціною. Ми їх закуповуємо безпосередньо у виробника з подоланням усіх гарантійних зобов'язань.