Сепаратор електричний

Сепаратори для молока

Сучасна побутова техніка є повністю електричною. Це дає відчутну перевагу як у легкості використання, так і заощаджує час. У минулі часи переробка молока в сметану або вершки проводилася вручну. Для цього у ступах тривалий час збивали молоко, поки воно не відокремиться на фракції. Обсяг готового продукту виходив у невеликих кількостях, незрівнянно з витратами вкладених сил. Тому власникам корів було простіше здавати його на ферми у сирому вигляді.

Електричні сепаратори мають усередині корпусу електродвигун компактного розміру. Він обертає з великою швидкістю барабан, всередині якого знаходяться тарілки з наскрізними отворами. За рахунок відцентрової сили рідина (сироватка) відкидаються в один бік, а жир повільно опускається центральною частиною. Так відбувається розподіл на фракції. Потім вони зливаються з окремих відводів.

Електричний сепаратор для молока здатний переробити до 100 літрів за годину, отримуючи співвідношення вершків до обороту в діапазоні 1:4-1:10 практично будь-якої жирності. Місткість молокоприймача, розташованого зверху, вміщує 10-12 літрів. Обслуговування після закінчення робіт не викликає труднощів. Також для зберігання не потрібно багато місця на кухні.

На нашому сайті ви можете купити електричний сепаратор з доставкою по Україні транспортною компанією.

Сепаратор СНМ-100-18 (метал), Мотор Січ
3 900 грн
На складі Код товару: 200402
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-18 виготовлений повністю з металу. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті проціджув..
Сепаратор СНМ-100-15 (метал + поліпропілен), Мотор Січ
3 350 грн
На складі Код товару: 200401
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-15 виготовлений з металу і поліпропілену. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті пр..
Сепаратор СНМ-100-19 (поліпропілен), Мотор Січ
3 050 грн
На складі Код товару: 200403
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-19 виготовлений повністю з пластика. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті процідж..
Сепаратор для молока ЭСБ-02 електричний, Пензмаш
2 750 грн
На складі Код товару: 200404
Сепаратор для молока ЕСБ-02 з електродвигуном проводиться в Росії на підприємство «Пензмаш». Початок виробництва розпочато ще за часів СРСР, тому до поточного часу виявлено і потім усунуто багато недоліків. Він є дешевшим варіантом сепараторів «Мотор Січ». Дана модель є абсолютно пластикової: чаша, ..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)